Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Josera

  Výživové hodnoty, které pokryjí všechny každodenní potřeby, jsou právě tak individuální, jako váš pes. Krmivo pro psy JOSERA nabízí tu správnou výživu pro každého psa v každé fázi jeho života.Produktová řada obsahuje výrobky pro zvířata s individuálními potřebami i pro citlivější psy s potravinovou intolerancí. Výrobky obsahují extra chutné ingredience, a jsou bez přidání pšenice, sóji, barviv, dochucovadel a konzervantů.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  JOSERA Lamb&Rice

  JOSERA Lamb&Rice je ideální alternativa k drůbežímu masu. Díky nízkému podílu bílkovin a tuků je JOSERA Lamb & Rice atraktivním volbou i pro citlivé psy s nízkou nebo běžnou aktivitou. S 25% sušeného jehněčího masa jako jediného zdroje živočišných bílkovin (odpovídá asi 95g čerstvého masa na 100g suchého krmiva).
  Od 461,00 Kč

  JOSERA Active Adult

  JOSERA Active vykazuje vysokou hladinu metabolické energie. Vhodné pro aktivní psy a psy v rekonvalescenci. Pro všechna plemena.
  Od 1 069,00 Kč

  JOSERA Adult Large Breed

  Receptura JOSERA Adult Large Breed nabízí dodatečnou energii ve velkých kroketách, zejména pro aktivní velká plemena.
  Od 1 087,00 Kč

  JOSERA Balance

  JOSERA Balance je vyvážená receptura s nízkým obsahem energie, vyvinutá speciálně pro starší nebo málo aktivní psy. Redukovaný obsah proteinu činí JOSERA Balance dobře stravitelným krmivem a odlehčuje tak játra a ledviny.
  Od 412,00 Kč

  Josera Duck&Potatou

  JOSERA Duck & Potato je zdravá receptura bez obilovin a velmi dobře se hodí pro citlivé psy. S 25% sušeného kachního masa (odpovídá asi 95g čerstvého masa na 100g suchého krmiva).
  Od 245,00 Kč

  JOSERA Festival

  JOSERA Festival je vyvážené a kvalitní krmivo pro dospělé psy. Krokety jsou obaleny lahodným omáčkovým práškem, který po přidání vody vytvoří chutný pokrm. Mimořádně vhodné pro náročné nebo vybíravé psy.
  Od 428,00 Kč

  JOSERA Miniwell Adult

  JOSERA Miniwell Adult je speciálně sestavená receptura pro potřeby malých psích plemen. Vysoký podíl lehce stravitelného drůbežího masa v kombinaci s vybranými přísadami zaručuje vysokou stravitelnost a snášenlivost. Spousta chutí zabalených v malých soustech pro gurmány malých plemen.
  Od 412,00 Kč

  JOSERA Optiness

  Správné krmivo pro běžně aktivní psy, kteří chtějí něco speciálního a hledají alternativu ke kukuřici. Jehněčí maso, maso ze zelenopyskatých mušlí z Nového Zélandu a brambory vytvářejí unikátní kulinářský recept.
  Od 412,00 Kč

  JOSERA Regular Adult

  JOSERA Regular Adult je univerzální krmivo vhodné pro všechna psí plemena. Pro dospělé psy s běžnou aktivitou. Optimální receptura pro udržení zdraví a dobré kondice.
  Od 952,00 Kč

  JOSERA Sensi Junior

  Receptura kompletního krmiva, která podporuje regulaci trávení a je vhodná pro všechny citlivé nebo sportovní mladé psy. Vysoce stravitelné složení je doplněno chutnou kachnou a lososem, dietní vláknina reguluje trávení.
  Od 428,00 Kč

  JOSERA Sensi Plus

  JOSERA Sensi Plus je velmi dobře stravitelné krmivo pro psa s citlivou trávicí soustavou. Kachna a drůbež. Šetrné zpracování vybraných surovin.
  Od 412,00 Kč

  JOSERA Sensitive

  Pouze kuřecí maso jako jediný zdroj bílkovin. Rýže je vhodná pro psy s citlivým trávením. Lehké přísady dělají krmivo snadno stravitelným. JOSERA Sensitive je vhodná pro všechna psí plemena.
  Od 1 069,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie