Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  K-9 - sleva reg.

  Kompletní suchá granulovaná krmiva s dietními účinky, vyrobená z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček.

  POZOR! Na krmivo K-9 máme u nás zaveden program 6+1 ZDARMA! Odběr 6 balení je nutné uskutečnit během 12 měsíců od prvního nákupu. Bližší info na tel. 777 831 573 nebo na prodejně Vranovská 57, Brno.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  K - 9 Growth Small Breed

  Krmivo K-9 pro štěňata a mladé rostoucí psy, vhodné i pro přikrmování kojených štěňat od 3 týdnů a pro březí a kojící feny malých plemen.
  Od 4,92 €

  K - 9 Maintenance Small Breed

  Krmivo K-9 pro dospělé psy malých plemen. Osvědčená kanadská receptura z kuřecího masa vhodná pro dlouhodobé krmení. Stabilizace přírodními látkami.
  Od 5,29 €

  K-9 Growth

  Krmivo K-9 pro štěňata, pro březí a kojící feny a malá plemena psů.
  Od 5,15 €

  K-9 Large Breed Growth

  Krmivo K-9 pro štěňata velký plemen (v dospělosti nad 25kg) na převážně drůbežím základě, který vyniká vysokou stravitelností a je vysoce dostupným zdrojem vápníku a fosforu.
  Od 5,15 €

  K-9 Lite

  Krmivo K- 9 pro starší psy nebo psy obézní. Nižší hodnota energie bez omezení chutnosti.
  Od 4,92 €

  K-9 Maintenance

  Krmivo K- 9 pro psy, kteří ukončili růstovou fázi.
  Od 4,92 €

  K-9 Maintenance Large Breed

  Krmivo K-9 pro psy velkých plemen. Plnohodnotné a kompletní krmivo s vysokou stravitelností, dlouhodobě zavedené a ověřené stovkami chovatelů pro psy, kteří ukončili růstovou fázi.
  Od 4,92 €

  K-9 Performance

  Krmivo K-9 pro pracovně využívané psy. Optimální výživa a energie pro velmi aktivní a výkonná zvířata.
  Od 5,15 €
  Kategorie