Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

kastrát

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Arden Grange Adult Cat: Light Chicken & Potato Grain Free Recipe

Chuťově Zajímavé Krmivo I Přes Nízkou Tučnost - Granule Jsou Střední Velikosti A Mají Kabátek Z Kuřecích Jater. Hlavní Surovinou Je Kuřecí Moučka A Čerstvé Kuřecí Maso. Zvýšený Obsah Vlákniny Pro Pocit Sytosti, Obohaceno L-Karnitinem Pro Podporu Čerpání Energie Ze Zásobních Tuků. Suroviny Původem Pouze Z Potravinářského Průmyslu.
Od 4,65 €

Brit Care Cat Missy For Sterilised

Vysoce Kvalitní Krmivo Pro Kastrované Kocoury A Kastrované Kočky. Optimální Obsah Ph V Organismu Podporuje Zdravou Funkci Ledvin A Působí Jako Prevence Proti Vzniku Ledvinových A Močových Kamenů. Základ Krmiva Tvoří Kuře A Rýže. Rakytník Má Silné Protizánětlivé Účinky, Které Pomohou Obnovit Správnou Rovnováhu Prostředí Vylučovací Soustavy. Nízký Obsah Tuku A Kombinace Rozpustných Vláknin Z Psyllia, Řepy A Jablka Přispívá K Podpoře Trávení A Zažívání A Zabraňuje Nežádoucímu Tloustnutí. Superprémiové Hypoalergenní Kompletní Kuřecí Krmivo S Rýží Pro Kastrované Kočky.
Od 3,13 €

FITMIN CAT FOR LIFE CASTRATE

Kompletní krmiv pro kočičky se sklonem k nadváze nebo pro kastráty. Vysoký obsah živočišných proteinů, s dentální péčí o zdraví ústní dutiny, s L-karnitinem, který podporuje odbourávání tuků.
Od 3,54 €

Nativia Cat Castrated

Kompletní krmivo pro dospělé sterilizované nebo kastrované kočky, vhodné také pro kočky starší nebo obézní. S kachnou a rýží.
Od 9,84 €

Pro Plan Cat Sterilised Rabbit

Optimální výživa a posílená ochrana od Pro Planu pro kastrované a sterilizované kočky. Vysoce chutné kompletní krmivo s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně vyvinuto tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných (sterilizovaných) koček. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
Od 4,78 €

Pro Plan Cat Sterilised Salmon

Receptura krmiva Pro Plan se záměrně sníženým podílem energie (o 10% v denní dávce) a s vyšším podílem nerozpustné vlákniny speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných nebo sterilizovaných koček.Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5. balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
Od 4,78 €

Pro Plan Cat Sterilised Turkey

Receptura krmiva Pro Plan se záměrně sníženým podílem energie (o 10% v denní dávce) a s vyšším podílem nerozpustné vlákniny speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných nebo sterilizovaných koček. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5. balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
Od 4,78 €

Purina Cat Chow Special Care Sterilized

Receptura krmiva CatChow pro kastrovaná zvířata se zaměřením na udržení optimální hmotnosti a zdravého vylučovacího ústrojí.
Od 5,89 €

Royal Canin Feline Sterilised

Krmivo Royal canin vyvinuté pro udržení optimální váhy a zachování zdravého močového systému kastrovaných koček. Pro kastrované kočky (od 1 do 7 let).
Od 4,65 €

Leonardo Light

Receptura Leonardo pro kočičky, které se jen líně válí na gauči a tloustnou. Snížená energetická hodnota krmiva a tím redukce hmotnosti jim výrazně prodlouží život.
Od 4,97 €

Eminent Cat Light/Sterile

U koček po kastraci často dochází vlivem hormonálních změn k následným změnám v temperamentu (snížení, zklidnění) a apetitu (zvýšení), což může vést k nadváze. Tomu plně odpovídá receptura krmiva, která zohledňuje veškeré požadavky kastrovaných koček. Speciální složení krmiva Eminent udržuje pH moči v optimální hladině a působí preventivně proti vzniku močových kamenů. Díky svému složení a obsahu L-karnitinu pomáhá krmivo udržovat ideální tělesnou hmotnost, taurin zabezpečuje vynikající zrak a FMP systém dobré trávení.
Od 6,90 €

Fitmin Cat Purity Castrate

Fitmin Cat Purity CASTRATE je holistická, grain free receptura s 80% proteiny živočišného původu. Krmivo obsahuje tzv. Herbs Vitality komplex - receptura obsahuje bylinné a rostlinné výtažky.
Od 4,19 €

Hill's Feline Sterilised Ma7+

Kompletní krmivo od firmy Hills pro starší kastrované kočky bez ohledu na pohlaví, od 7 let věku.
Od 15,46 €

Hill's Feline Sterilised Chicken

Kompletní krmivo od firmy Hills pro kastrované kočky ve věku 6 měsíců - 6 let. S drůbeží bílkovinou.
Od 15,46 €

Iams Cat Light rich in Chicken 10kg

Kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky a pro kočky s tendencí k obezitě od 1 do 7 let. Velmi chutné granule s kuřecím masem. IAMS Cat Light snižuje kalorický příjem bez přidání nadbytku vlákniny.
53,41 € 44,21 €

Iams Cat Light rich in Chicken 2,55kg

Kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky a pro kočky s tendencí k obezitě od 1 do 7 let. Velmi chutné granule s kuřecím masem. IAMS Cat Light snižuje kalorický příjem bez přidání nadbytku vlákniny.
23,69 € 19,60 €

Royal Canin - Feline Sterilised 7+

Kompletní a vyvážené krmivo Royal Canin pro kastrované kočky (nad 7 let). Krmivo STERILISED 7+ obsahuje antioxidanty (vitamíny, polyfenoly ze zeleného čaje a hroznů) a esenciální mastné kyseliny.
Od 4,46 €

Whiskas Dry s kurecím masem STERILE

Kompletní, suché krmivo pro dospělé sterilizované nebo kastrované kočky s kuřecím masem. Rozmanitá strava různých tvarů a příchutí v jednom balení.
Od 7,22 €

Brit Premium Cat Sterilised

Granulky pro kočičky, které jsou sterilizované. Pomáhají předcházet vzniku nadváhy, s kuřetem, pampeliškou, výtažky z ovoce a bylin.
Od 2,21 €

MEOWING HEADS Fat Cat Slim

Kuřátko a losos v grainfree receptuře pro obézní kočičky nebo kastráty. Rajčata, brusinky a mrkev plné vitamínů a minerálních látek, látky podpůrně působící na dobrý stav kyčlí a kloubů.
Od 5,98 €

Calibra Cat EN Sterilised

Krmivo Calibra Cat EN Sterilised jsou hypoalergenní granule určené speciálně pro dospělé kastrované nebo sterilizované kočky. Snížený obsah minerálů v krmivu redukuje vznik močových kamenů u koček a udržuje zdraví močových cest. Kompletní superprémiová výživa s vysokým obsahem kuřecího masa a nízkým obsahem obilovin je vhodná i pro velmi mlsné kočky a také kočky s citlivým zažíváním.
Od 12,93 €

Calibra Cat HA Senior & Light Turkey

Krmivo Calibra Cat HA Senior & Light Turkey jsou hypoalergenní granule určené zejména pro kočky s nadváhou, sklony k obezitě a starší kočky. Kompletní superprémiová výživa s nutričně vyváženým krůtím masem a nízkým obsahem obilovin je vhodná i pro velmi mlsné kočky a také kočky s citlivým zažíváním.
Od 13,02 €

Carnilove Cat Adult Lamb & Wild Boar Grain Free

Holistické krmivo pro dospělé kastrované kočky z jehněčího a divočáka, bez obilovin a brambor.
Od 5,11 €

N&D GF CAT Neutered Chicken&Pomegranate

Kuře a granátové jablko pro kastrované kočky. Kompletní krmivo, receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 4,74 €

N&D GF Pumpkin CAT NEUTERED Quail & Pomegranate

Křepelka, dýně a granátové jablko. Bezobilná receptura kompletního krmiva N&D pro dospělé kastrované kočky.
Od 4,97 €

N&D GF Quinoa CAT Weight Mngmnt Lamb & Broccoli

Jehně, quinoa, brokolice, chřest. Kompletní vyvážené krmivo N&D pro dospělé kočky, které jim pomáhá obnovit normální hmotnost.
Od 5,24 €

Profine NEW Cat Light Turkey

Přírodní krmivo pro regulaci hmotnosti koček s nadváhou s krůtím a kuřecím masem. Obohaceno o krevety a lososový olej.
Od 3,50 €

Profine NEW Cat Sterilised

Přírodní krmivo PROFINE pro sterilizované kočky z kuřecího masa a rýže. Bezlepková receptura. Vyvážené množství hořčíku a sodíku napomáhá zdraví močových cest.
Od 3,50 €

PRINS VitalCare STERILISED 5kg

Kompletní za studena lisované krmivo se sníženým obsahem energie pro kastrované kočky.
42,55 €