Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA !
Kategorie
  Menu Zavřít

  klinické diety

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Epato Canine Wd Konzerva 150G

  Kompletní dietní krmivo pro psy na podporu funkce jater, které se podává v případě chronické jaterní nedostatečnosti a pro snížení mědi v játrech. Dietní krmivo pro psy se sníženým obsahem mědi a sodíku obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, lehce stravitelné sacharidy a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin.
  3,73 € 3,36 €

  Epato Canine Wd Konzerva 400G

  Kompletní dietní krmivo pro psy na podporu funkce jater, které se podává v případě chronické jaterní nedostatečnosti a pro snížení mědi v játrech. Dietní krmivo pro psy se sníženým obsahem mědi a sodíku obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, lehce stravitelné sacharidy a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin.
  4,69 € 4,19 €

  Eukanuba Vd Dog Dermatosis Dry

  Klinická dieta pro psy se zánětem kůže různého původu nebo pro psy s potravinovou intolerancí na některou ze složek potravy.
  Od 9,20 €

  Eukanuba Vd Dog Dermatosis Konzerva 400 G

  Vlhké kompletní krmivo pro psy určené na podporu funkce kůže v případě dermatózy a nadměrného línání a ke snížení nesnášenlivosti různých složek a živin s vysokou koncentrací kyseliny linolové, EPA a DHA mastných kyselin.
  3,13 € 2,81 €

  Eukanuba Vd Dog Intestinal Dry

  Kompletní krmivo Eukanuba pro pomoc z problémů v oblasti trávení.
  Od 9,20 €

  Eukanuba Vd Dog Joint Mobility Dry 1 Kg

  Kompletní krmivo, které je vhodné nasadit při problémech pohybového aparátu.
  10,26 € 9,20 €

  Eukanuba Vd Dog Renal Phase 1 Dry

  Kompletní krmivo pro psy s onemocněním ledvin nebo jater ve stadia postupného selhávání. Receptura zpomaluje postup onemocnění.
  Od 9,20 €

  Eukanuba Vd Dog Weight Diabetic Control

  Kompletní krmivo pro psy s cukrovkou, obezitou nebo se zánětem slinivky břišní.
  Od 9,20 €

  Hill's Canine C/D Dry Multicare

  Kompletní krmivo pro psy s výskytem struvitů a kalcium fosfátů. Jeho podávání působí preventivně proti jejich výskytu nebo návratu.
  Od 18,81 €

  Hill's Canine C/D Konzerva Multicare 370 G

  Kompletní vlhké krmivo při výskytu struvitů a kalcium fosfátu. Prevence výskytu nebo návratu.
  3,63 € 3,27 €

  Hill's Canine H/D Dry 5 Kg

  Klinická dieta pro psy s poškozeným srdíčkem, při vysokém tlaku, při zadržování tekutin.
  48,44 € 41,77 €

  Hill's Canine I/D Dry Stress Mini

  Patentově chráněné složení krmiva této diety pomáhá psům malých a středních plemen (do 14kg hmotnosti) k pohodovému trávení a pevnosti výkalů i v období stresu. S přídavkem zázvoru.
  Od 18,95 €

  Hill's Canine K/D Dry

  Kompletní krmivo pro Vašeho pesjka v případě chronického onemocnění ledvin (IRIS fáze 1–3) , renální forma leishmaniózy nebo pokud má časté srdeční potíže.
  Od 20,47 €

  Hill's Canine K/D Konzerva 370 G

  Konzerva pro stavy ledvinového selhání a častých srdečních obtíží.
  3,63 € 3,27 €

  Hill's Canine L/D Dry

  Komletní krmivo pro psy s jaterními potížemi.
  Od 20,06 €

  Hill's Canine S/D Konzerva 370 G

  Kompletní vlhké krmivo zaměřené na rozpouštění struvitových kamenů.
  3,63 € 3,27 €

  Hill's Canine U/D Dry

  Ledvinová dieta pro psy s urátovými nebo cystinovými urolity, krmivo se používá také pro pokročilé selhání ledvin a při onemocnění jater.
  Od 43,84 €

  Hill's Canine U/D Konzerva 370 G

  Vlhké krmivo při výskytu urátových a cystinových urolitů, používá se také při pokročilé fázi chronického onemocnění ledvin a při onemocnění jater.
  3,63 € 3,27 €

  Hill's Canine W/D Dry Mini 1,5 Kg

  Krmivo pro psy malých plemen pro udržení hmotnosti po jejím optimálním nastavení, řeší problémy s nedostatku vlákniny, působí preventivně proti výskytu struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
  19,32 € 17,34 €

  Hill's Canine W/D Konzerva 370 G

  Vlhké krmivo, které slouží jako prevence udržení hmotnosti, řeší problémy spojené s nedostatkem vlákniny a při zkrmování působí preventivně proti výskytu struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
  3,63 € 3,27 €