Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  klinické diety kočka

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Feline D/D Dry Venison+Green Peas 1,5 Kg

  Veterinární dieta pro kočky alergické na nejčastěji se vyskytující složky krmiva. Řešení kožních změn a problémů související s krmivem. Vybrané zdroje bílkovin, bez obilná receptura.
  480,00 Kč 414,00 Kč

  Hill's Feline K/D Dry

  Veterinární dieta jako kompletní krmivo pro kočičky, kterým selhávají ledviny nebo mají srdeční potíže, případně s tvorbou usazenin a močových kamenů v ledvinách. Zkrmování receptury znamená prodloužení života Vaší kočky, klinicky prověřeno. Vysoce stravitelné bílkoviny, nízký obsah fosforu.
  Od 136,00 Kč

  Hill's Feline M/D Dry

  Klinická dieta, která je kompletním krmivem pro kočičky s cukrovkou. Recepturu krmiva lze použít i pro snížení hmotnosti u koček s nadváhou.
  Od 426,00 Kč

  Hill's Feline T/D Dry 5 Kg

  Má vaše kočička zubní kámen? Páchne ji z tlamky? Nebo trpí zánětem dásní? Dieta Hills T/D by ji mohla pomoci. Krmí se jako kompletní krmivo. Tlumí tvorbu zubního kamene.
  1 285,00 Kč 1 107,00 Kč

  Hill's Feline Y/D Dry

  Veterinární dieta pro nutriční podporu koček se zvýšenou funkcí štítné žlázy. Doporučena jako kompletní krmivo bez přídavku pamlsků.
  Od 444,00 Kč

  Royal Canin Vd Cat Dry Calm Cc36

  Unikátní kombinace živin v receptuře Royal Canin Vd Cat Dry Calm zmírňuje projevy stresu a úzkostných stavů u koček. Doporučuje se zkrmovat 10 dní před stresujícím zážitkem.
  Od 674,00 Kč

  Hill's Feline I/D Kapsička Salmon 12 X 85 G

  Kapsičky veterinární diety pro řešení problémů v oblasti trávení, nedostatečné funkce slinivky, pro rekonvalescenci po nemoci. S přídavkem lososa pro skvělou chuť.
  434,00 Kč 389,00 Kč

  Hill's Feline K/D Kapsička Chicken 12 X 85 G

  Kapsičky pro kočičky s nemocnými ledvinami, s problémy s tvorbou usazenin v ledvinách a v ledvinové pánvičce, se srdečním selháním. Kompletní krmivo s kuřecím a vepřovým masem.
  434,00 Kč 389,00 Kč

  Hill's Feline M/D Konzerva 156 G

  Pro zpestření života kočičky s cukrovkou. Lze použít i jako redukční dietu pro snížení hmotnosti. S vepřovým masem.
  48,00 Kč 43,00 Kč

  Purina Ppvd Feline - Ha Hypoallergenic

  Veterinární dieta pro kočky i koťata, které reagují přecitlivěle na některou ze složek krmiva, které bylo podáváno. Krmivo s hydrolyzovanou bílkovinou a purifikovanými sacharidy pro omezení nežádoucích reakcí. Vhodné též jako dieta při zánětu střev.
  Od 431,00 Kč

  Royal Canin Vd Cat Dry Dental Dso29

  Veterinární dieta pro kočky náchylné k tvorbě zubního kamene. Omezuje jeho vznik. Možné krmit po celý život zvířete.
  Od 469,00 Kč

  Hill's Canine + Feline A/D Konzerva 156 G

  Kompletní krmení pro psy i kočky v období rekonvalescence, celkového oslabení organismu, hepatické lipidózy.
  70,00 Kč 63,00 Kč

  Hill's Feline I/D Konzerva 156 G

  Hrubě mletá konzerva s kuřátkem a vepřovým masem pro případ zánětu střeva, zácpy, trávících problém, nedostatečné funkce slinivky břišní, zánětu slinivky. Může posloužit i jako krmivo pro koťata.
  48,00 Kč 43,00 Kč

  Hill's Feline K/D Kapsička Beef 12 X 85 G

  Kompletní vlhké krmení pro kočičky a kocoury s onemocněním ledvin, sklonem k tvorbě usazenin v ledvinách a selhávajícím nebo nemocným srdíčkem. S přídavkem hovězího masa pro zvýšení chutnosti.
  434,00 Kč 389,00 Kč

  Royal Canin Vd Cat Dry Anallergenic

  Receptura Royal Canin pro kočky citlivé na obvyklé zdroje bílkovin a sacharidů. Eliminační dieta.
  Od 815,00 Kč

  Royal Canin Vd Cat Dry Sensitivity Control Sc27

  Klinická dieta Roal Canin doporučovaná při problémech s trávením nebo citlivosti na některou ze složek potravy. Receptura bez lepku a laktózy, pouze s kachnou.
  Od 552,00 Kč

  Hill's Fel. C/D Dry Urinary Stress

  Kompletní krmivo při výskytu problémů v oblasti dolního močového traktu koček. Dlouhodobé řešení při tvorbě močových kamenů, usazenin a zánětů močových cest.
  Od 136,00 Kč

  Hill's Feline I/D Dry

  Kompletní strava pro kočičky, která řeší záněty trávícího traktu a průjmy, je vhodná pro zvířata v rekonvalescenci, pro zvířata se zánětem slinivky nebo se slinivkou méně funkční, může sloužit i jako kompletní krmení pro koťata.
  Od 136,00 Kč

  Hill's Feline K/D Kapsička Salmon 12 X 85 G

  Kapsička veterinární diety s lososem pro kočičky s problémy v horní části močového ústrojí (ledviny, ledvinová pánvička), s tvorbou usazenin a močových kamenů a se srdečními obtížemi.
  434,00 Kč 389,00 Kč

  Hill's Feline R/D Konzerva 156 G

  Konzervovaná strava pro kočičky s nadváhou, cukrovkou, trpící na časté záněty střev, zácpou nebo poruchou metabolismu tuků. Vyšší obsah vlákniny pro pocit sytosti.
  48,00 Kč 43,00 Kč