Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  kocky v byte

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Brit Care Cat Monty I´M Living Indoor

  Vysoce Stravitelné Dokonale Vyvážené Hypoalergenní Krmivo Pro Prevenci Vzniku Chlupových Bezoárů (Chomáčků Chlupů V Žaludku). Základ Krmiva Tvoří Kuřecí Maso S Rýží A Je Vhodné Především Pro Kočky Žijící V Bytě Či Jiném Uzavřeném Prostoru. Kombinace Rozpustných Vláknin Z Psyllia, Řepy A Jablka Přispívá K Rozpuštění A Snadnému Průchodu Vzniklých Chlupových Chomáčků Trávicím Traktem. Extrakt Z Juky Podporuje Zdravý Metabolismus A Snižuje Zápach Exkrementů.
  Od 3,22 €

  Calibra Cat House Cat 35

  Hypoalergenní Krmivo Vyvinuté Pro Kočky Žijící Pouze Či Převážně V Domácím Prostředí. Tyto Kočky Jsou Náchylnější K Tvorbě Trichobezoárů (Hromadění Chlupů V Žaludku). Vyšší Obsah Přírodní Vlákniny V Této Receptuře Zaručuje Snížení Tvorby Trichobezoárů. Kuřecí Maso A Rýže Zajišťují Vynikající Chutnost I Stravitelnost I Pro Citlivější Kočky A Zásobují Organismus Kvalitními Bílkovinami A Sacharidy. Lososový Olej A Chelátový Zinek Zajišťují Kvalitní Kůži, Lesklou Srst A Podporují Imunitní Systém. Extrakt Z Juky Snižuje Zápach Z Výkalů. Prebiotika Obsažená V Této Receptuře Ve Formě Výtažků Ze Speciálních Kvasinkových Kmenů Podporují Zdravou Střevní Mikroflóru A Posilují Imunitní Systém.
  Od 12,47 €

  FITMIN CAT FOR LIFE HAIRBALL

  Kompletní krmivo pro kočičky, které usnadňuje průchod chlupových chomáčků trávicím traktem. Až 87% živočičných proteinů.
  Od 3,54 €

  Nutram Ideal Indoor Cat

  Ideální krmivo pro kočky chované v bytě. Součástí receptury Nutram Indoor je bylinná prevence tvorby bezoárů a umožnění jejich snadného vylučování.
  Od 18,26 €

  Purina Cat Chow Special Care Hairball

  Kompletní krmivo Cat Chow pro kočky omezující tvorbu smotků v trávícím traktu. Pro kočky dlouhosrsté nebo kočky chované v bytě bez možnosti výběhu a požeru trávy.
  Od 8,83 €

  Royal Canin Feline Indoor

  Kompletní a vyvážené špičkové krmivo Royal Canin pro dospělé kočky žijící výhradně doma od 1 roku do 10ti let.
  Od 5,52 €

  Fitmin Cat Purity Indoor

  Fitmin Cat PURITY INDOOR je krmivem pro kočky, které žijí v bytě. 69 % proteinů živočišného původu, čerstvé maso. Grain free receptura s Herbs Vitality komplexem.
  Od 4,46 €

  Royal Canin - Feline Hairball Care

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky chované v bytě nebo s dleší srstí. Kombinace psyllia, bohatého na rostlinný sliz, a mikronizovaných vláken stimuluje průchod zažívacím ústrojím: místo aby se chlupy hromadily v žaludku a kočka je dávila, jsou vylučovány pravidelně se stolicí.
  Od 6,44 €

  Royal Canin - Feline Indoor Long Hair

  Kompletní a vyvážené špičkové krmivo Royal Canin pro dospělé kočky s dlouhou srstí žijící výhradně doma od 1 roku do 10ti let.
  Od 5,52 €

  Brit Premium Cat Indoor

  Granulky od firmy Brit pro domácí kočičky. Mírně vyšší vláknina pro bezproblémový odchod chlupů z trávícího traktu, s ovocem, bylinkami a zeleninou.
  Od 2,27 €

  Calibra Cat EN House Cat

  Krmivo Calibra Cat EN House cat jsou hypoalergenní granule určené zejména pro dospělé kočky žijící uvnitř bytu. Zvýšený obsah přírodní vlákniny v této receptuře snižuje tvorbu trichobezoárů. Kompletní superprémiová výživa s vysokým obsahem kuřecího a kachního masa a nízkým obsahem obilovin je vhodná i pro velmi mlsné kočky a také kočky s citlivým zažíváním.
  Od 13,02 €

  Carnilove Cat Duck&Pheasant Adult Hairball Contr

  HOLISTICKÉ kompletní krmivo pro kočky jako prevence tvorby chlupových chomáčků v trávícím traktu. Krmivo z kachny a bažanta, bez obilovin i brambor.
  Od 5,25 €

  Bosch Cat Sanabelle Adult Pštros

  Kompletní krmivo pro kočky zn. Bosch se pštrosím masem. Vhodné svým složením zejména pro kočky v bytě. Receptura je bezlepková, pro kočky přitažlivě voní, se složkami na podporu celkového dobrého stavu organismu a to až do vysokého věku.
  Od 3,04 €

  Bosch Cat Sanabelle Adult Pstruh

  Kompletní krmivo Bosch pro dospělé kočky dochucené pstruhem. Doporučováno zejména pro kočky žijící v bytě. Pro dlouhý, zdravý a spokojený život. Bezlepková receptura.
  Od 3,04 €

  Profine NEW Cat Indoor Adult Lamb

  Profine receptura přírodního krmiva s jehněčím pro kočky držené zejména v bytě. S mořským komplexem, prebiotiky, bylinkami a ovocem.
  Od 3,50 €

  Hill's Feline Adult Hairball "for Indoor cats" Chicken

  Krmivo jak prevence tvorby chlupových smotků ve střevním traktu zvířete s ideální hladinou energie pro kočky chované v bytě. Spolykaná srst po očistě odchází s pomocí vlákniny, která je součástí krmiva, s trusem každý den. Určeno jako kompletní krmivo zejména pro dlouhosrstá plemena koček. Kvalitní bílkovina pro dokonalé osvalení, čisté vstupní suroviny.
  Od 5,57 €

  Vet Life Natural Feline Dry Hairball

  Kompletní krmivo Vet life pro kočky které svým složením omezuje tvorbu trichobezoárů v trávícím traktu zvířete.
  Od 7,91 €

  Chicopee Cnl Cat Adult Indoor Beef 1,5 Kg

  Kompletní krmivo Chicopee s drůbežím a hovězím masem bez obsahu pšenice. Pro kočky chované v bytech, s nižším obsahem energie.
  9,89 €

  Chicopee Cnl Cat Adult Indoor Beef 15 Kg

  Granule Chicopee pro kočky chované v bytě. Kompletní krmivo. S drůbežím a hovězím.
  68,49 €