kopyta a srst

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Feedmark Hardy Hoof Formula

Hardy Hoof Je Doplňkové Krmivo Ve Formě Pelet, Určené Pro Koně S Problémovými Kopyty – Praskliny, Měknutí, Pomalý Růst, Ochablost. Je Složen Z Živin Důležitých Pro Zdravá Kopyta A Správný Růst Rohoviny.

Hardy Hoof Dodává Do Krmné Dávky Následující Důležité Živiny: Biotin – Jeden Z Řady B Vitamínů, Který Dosahuje Klinického Zlepšení Kopyt, Jejich Růstu A Struktury. Použití Biotinu Samotného Není Zaručeno Úspěchem. Současný Výzkum Doporučuje Jako Potřebnou Terapeutickou Denní Dávku Alespoň 20Mg Biotinu Pro 500Kg Koně/Den. Hardy Hoof Formula Dodává 25Mg (25 000 Μg) Biotinu V Jedné Dávce (170G). Zinek A Měď (Zn, Cu) - Tyto Minerály Jsou Obsaženy V Kůži I Rohovině A Jsou Jejich Nedílnou Složkou. Měď A Zinek Působí Vzájemně A Měly By Být Krmeny Společně Pro Udržení Rovnováhy Stopových Prvků. Vápník (Ca) – Důležitá Složka Každé Buňky, Tento Minerál Plní Funkci Pojiva Mezi Buňkami Keratinu A Rohovinou. Jód, Kobalt A Hořčík - Jsou Potřebné Pro Rozmanité Tělní Funkce Včetně Tvorby Rohoviny. Cholin Je Jeden Z Vitamínu B - Komlepxu, Základní Stavební Složka Tělních Tkání. Organismus Si Jej Může Vytvářet V Játrech Z Aminokyseliny Methionin, Proto Je Jeho Potřeba Ovlivňovaná Množstvím Methioninu Ve Stravě. Inositol Je Základní Stavební Složkou Všech Buněčných Membrán. Methionin A Lysin - Esenciální Aminokyseliny (Základní Stavební Kámen Bílkovin), Které Mohou Být Využívány Tělem Pro Tvorbu Dalších Klíčových Aminokyselin V Kopytní Rohovině. Hardy Hoof Formula Dále Obsahuje Aminokyseliny Threonin, Fenylalanin, Tyrosin, Cystin, Glycin A Prolin - Esenciální Mastné Kyseliny Pro Jejich Příznivý Efekt Na Zdraví Kůže A Kopyt.

Kůň A Jeho Kopyta

Kopyto Má Jedinečnou Strukturu A Roste Během Celého Života Koně. Harmonickým A Stálým Dodáváním Živin Zaručíte Nezbytné Vyživování A Stálý Růst. Bez Těchto Esenciálních Živin Výsledek Může Být Defektivní, S Pomalým Růstem Rohoviny Bez Schopnosti Naplňování Své Funkce. Funkce Rohoviny: Rohovina S Lůžkem Tvoří Obal Chránící Citlivou Část Končetin. Tlumí Nárazy Kopyt O Zem.

Složení: Obsah V 1Kg: Biotin 147 Mg/Kg, Měď 559 Mg/Kg, Zinek 1 529 Mg/Kg, Vápník 20 588 Mg/Kg, Jód 7 Mg/Kg, Kobalt 12 Mg/Kg, Hořčík 8 824 Mg/Kg, Cholin 3294 Mg/Kg, Dl-Methionin 35 882 Mg/Kg, Lysin 14 118 Mg/Kg, Threonin 10 000 Mg/Kg, Fenylalanin 12 059 Mg/Kg, L-Tyrosin 7 059 Mg/Kg, Cystin 2 882 Mg/Kg, Glycin 9 118 Mg/Kg, Prolin 11 471 Mg/Kg, Inositol 4 529 Mg/Kg

Dávkování (Odměrka = 48G): Hmotnost Koně Do 250Kg Úvodní Denní Dávka 1 1/2 Odměrky, Udržovací Denní Dávka 1 Odměrka, 250 - 400Kg Úvodní Denní Dávka 2 1/2 Odměrky, Udržovací Denní Dávka 1 2/3 Odměrky, 400 - 600Kg Úvodní Denní Dávka 3 1/2 Odměrky, Udržovací Denní Dávka 2 1/3 Odměrky, Nad 600Kg Úvodní Denní Dávka 5 Odměrek, Udržovací Denní Dávka 3 1/4 Odměrek

Firma Feemark Je Členem Beta - British Equestrian Trade Association A Při Výrobě Svých Produktů Se Řídí Zásadami Beta Feed Code. Beta Feed Code Jsou Normy Pro Výrobu Krmiv A Krmných Doplňků Pro Koně. Jejich Dodržování Je Zárukou Kvality, Správného Složení A Dodržování Nejlepších Výrobních Postupů. Beta Je Asociace Sdružující A Vzdělávající Výrobce A Prodejce Potřeb Pro Koně A Jezdce, Chovatele Koní A Jezdecké Kluby Ze Všech Světových Kontinetů, Zejména Velké Británie. Od Října 2004 Je Firma Feedmark Držitelem Certifikátu Ufas (Universal Feed Assurance Standard), Udělovaného Renomovanou Certifikační Společností V Oboru Systému Jakosti, Bezpečnosti A Kvality Potravin A Krmiv, Efsis Limited, Která Má Hlavní Podíl Na Celosvětovém Trhu V Oblasti Certifikací Výrobců Potravin A Krmiv. Tato Certifikace Spotřebiteli Poskytuje Záruku, Že Produkty Jsou Bezpečné A Jsou Vyráběny Z Ingrediencí Nejvyšší Kvality.
Od 51,80 €

Fitmin Horse Biotin Granulát

Stavebnice Část 2 Doplňková Krmná Směs Pro Všechny Kategorie Koní Určená Pro Podporu A Udržení Požadovaného Stavu Kůže, Srsti A Kožních Derivátů I Pro Urychlení Regenerace Narušené Kůže A Kopytní Rohoviny. Kombinace Vitaminu E A Biotinu S Mikroprvky " Zinek, Selen, Železo A Měď " Významně Napomáhá Dosažení A Udržení Optimálního Stavu A Funkce Kůže, Srsti A Růstu Zdravé Kopytní Rohoviny. Stopové Prvky Jsou Obsažené V Osvědčené A Vysoce Využitelné Chelátové Formě.

Suroviny: Směs Sušených Bylin, Sušené Inaktivované Kvasinky Saccharomyces Cerevisiae, Pšeničná Mouka, Pšeničné Otruby, Lněné Semeno

Obsah Doplňkových Látek Na 1Kg: Fe (Uhličitan Železnatý A Chelát Železa A Aminokyselin N-Hydrátu) 340Mg, Cu (Síran Měďnatý Monohydrát A Chelát Mědi A Aminokyselin N-Hydrátu) 535Mg, Zn (Oxid Zinečnatý A Chelát Zinku A Aminokyselin N-Hydrátu) 12020Mg, Vitamin A 34000 M.J., Vitamin E (Alfatokoferol) 5000 Mg , Biotin 2200 Mg

Doporučená Denní Dávka: 15-30 G

Doplněk Se Podávává V Doporučeném Množství Zamíchaný Do Krmiva V Suchém Nebo Zvlhčeném Stavu. Zajistěte Dostatek Pitné Vody A Volný Přístup Koní K Solnému Lizu.

Výrobek Je Součástí Stavebnicového Systému Výživy Koní , Viz. Nabídka Výživových Programů Pro Koně, Pokud Se V Ní Momentálně Nenacházíte.
Od 25,30 €

Gelapony Biotin

Specializované Doplňkové Krmivo S Kolagenem Chp, Biotinem A Zinkem K Intenzivní Regeneraci Tkání Kopytního Systému Koní. Gelapony Biotin H Obsahuje Kombinaci Účinných Látek Pro Optimální Růst Kopytní Rohoviny A Regeneraci Celého Kopytního Systému. Obsahuje Vysokou Hladinu Biotinu (40 Mg V Denní Dávce), Organickou Síru, Zinek A Měď V Organické Vazbě, Vitamíny A Aminokyseliny Potřebné Pro Správnou Tvorbu Kopytní Rohoviny.

Doporučeno: Pro Intenzivní Regeneraci Tkání Kopytního Systému, Pro Regeneraci Nekvalitní A Narušené Rohoviny Kopyta, Pro Urychlení Růstu Rohoviny Kopyta, Při Korekci Deformovaných A Nepravidelných Kopyt, Při Hnilobě Rohové Střelky A Patek, Pro Podporu Léčby Akutního Schvácení Kopyt A Zánětu Škáry Kopytní

Doporučené Dávkování: Kůň 20 G Denně, Hříbě, Pony 10 G Denně

Způsob Použití: Podávat Denně Po Dobu Alespoň 2 – 3 Měsíců. Pro Zajištění Plné Regenerace Odrůstající Kopytní Rohoviny Je Vhodné Podávání Po Dobu 6 – 8 Měsíců.

Forma: Práškové Doplňkové Krmivo

Složení V Denní Dávce 20 G: Kolagenní Peptidy Chp 16000 Mg; Vitamín A 15 Mg (50 000 Iu); Vitamín C 1200 Mg; Vitamín H-Biotin 40000 Μg; Zinek 94 Mg; Měď 26 Mg; Taurin 800 Mg

Složení: Hydrolyzovaná Kolagenní Želatina, Pšeničná Krmná Mouka, Biotin, Bioplex-Chelát Zinku, Bioplex-Chelát Mědi, Vitamín C, Taurin, Vitamín A, Přírodní Aroma Se Zchutňovadlem
Od 35,47 €

Nutri Horse H

Speciální Biotinový Přípravek S Vysokým Obsahem Biotinu, Dl-Methioninu A Zinku Má Pozitivní Vliv Na Správný Růst A Vývoj Rohoviny Kopyta A Kvalitu Srsti. Dl-Methionin Spolu S Křemíkem A Mědí Pozitivně Ovlivňuje Keratinizaci Rohoviny Kopyta A Kůže. Měď Má Vliv Na Kvalitu Pigmentace Srsti. Zinek A Měď Jsou Obsaženy V Organické Formě.

Přípravek Nenahrazuje V Systému Výživy Nutri Horse Základní Doplňková Krmiva "Modré Řady" (Rozlišeno Podle Barvy Víka Obalu) A Lze Ho Kombinovat S Dalšími Výrobky "Červené Řady" (Červená Barav Víka Obalu Doplňku Krmiva) Viz. Další Nabídka Vitamínů A Doplňků Výživy.

Způsob Aplikace: Přípravek Se Podává Denně Řádně Zamíchaný Do Krmiva.

Dávkování: Preventivní 1.5G Na 100Kg Ž.Hm./Den, 10G Na 600Kg Ž.Hm./Den, Léčebná Dávka 3G Na 100Kg Ž.Hm./Den, 20G Na 600Kg Ž.Hm./Den

Výtah Ze Složení: Biotin 2 000Mg/Kg, Zinek 3 000Mg/Kg, Měď 1 000Mg/Kg, Vit B6 1 000Mg/Kg, Křemík 90G/Kg
Od 14,72 €

Nutri Horse H50 Plus

Biotinový Přípravek Obohacený Řasou Chlorella Pro Koně Pro Zdravý Vývoj A Růst Kůže A Srsti. Speciální Biotinový Přípravek Udržuje Dobrý Stav Kůže, Srsti A Rohoviny Kopyta. Zinek A Měď Jsou Obsaženy Ve Vysoce Využitelné Organické Formě. Sladkovodní Řasa Rodu Chlorella Obsažená V Přípravku Posiluje Obranyschopnost Organismu. Tabletovaná Forma Zajišťuje Okamžitý, Bezztrátový Příjem Účinných Látek A Má Protrahovaný (Delší)Účinek.

Přípravek Nenahrazuje V Systému Výživy Nutri Horse Základní Doplňková Krmiva "Modré Řady" (Rozlišeno Podle Barvy Víka Obalu) A Lze Ho Kombinovat S Dalšími Výrobky "Červené Řady" (Červená Barva Víka Obalu Doplňku Krmiva) Viz. Další Nabídka Vitamínů A Doplňků Výživy.

Způsob Aplikace: Doporučená Dávka Tablet Se Podává Přímo Z Ruky.

Dávkování: Preventivní: 0.5Tbl./1.5G Na 100Kg Ž.Hm./Den, 3Tbl./10G Na 600Kg Ž.Hm./Den, Léčebné 1Tbl./3G Na 100Kg Ž.Hm./Den, 6Tbl./20G Na 600Kg Ž.Hm./Den

Výtah Ze Složení: Biotin 1 000Mg/Kg, Zinek 3 000Mg/Kg, Měď 1 000Mg/Kg, Vit B6 1 000Mg/Kg
Od 20,10 €

Phytovet Dermaphyt Support

Bylinný Přípravek Pro Lesklou Srst A Zdravou Kůži. - Zvyšuje Odolnost Kůže Vůči Vnějším Vlivům, Podporuje Látkovou Výměnu, Zlepšuje Proces Výměny Srsti, Posiluje Imunitní Systém. Působí Antiparazitálně A Odpuzuje Hmyz. Aplikace Přípravku Je Vhodná Při Všech Kožních Potížích Jakými Jsou Například Ekzémy, Vypadávání Srsti, Kožní Záněty, Lupy A Různé Alergie. Má Krvečistný A Protizánětlivý Účinek. Směs Nemá Vedlejší Účinky A Její Užívání Je Vhodné Jak Při Akutních Problémech, Tak Především K Dlouhodobému Preventivnímu Užívání.

Dávkování: Koně Do 250 Kg Váhy 1 Odměrka Denně, 250 - 500 Kg 2 Odměrky Denně, 500 Kg A Více 3 Odměrky (1Odměrka Cca = 17 G (Je Součástí Balení)). Při Akutních Potížích Lze Dávkování Krátkodobě Zvýšit.

Prášek Důkladně Vmícháme Do Základního Krmiva. Lze Jej Používat I Jako Čajovinu.

Složení: Zlatobýl, Kopřiva List A Kořen, Pampeliška, Mořská Řasa, Česnek, Bříza, Svízel, Len, Heřmánek, Sléz
Od 20,75 €

Lnený olej pro kone a psy ZEUS

Lněný olej je původem rostlinný olej s rozsáhlými pozitivními účinky na organismus zvířete s pozitivním vlive na nervovou a kardiovaskulární soustavu, podporuje imunitu, zdravou a lesklou srst .
Od 12,05 €

Lnený olej pro kone a psy ZEUS 1000ml

Lněný olej je původem rostlinný olej s rozsáhlými pozitivními účinky na organismus zvířete s pozitivním vlive na nervovou a kardiovaskulární soustavu, podporuje imunitu, zdravou a lesklou srst .
18,17 € 15,04 €