Hledat
Euro

kosti, chrupavky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Drůbeží krky 2kg

Drůbeží krky mají nižší energetickou hodnotu s vyšším podílem vápníku a fosforu. Vhodné pro každodení krmení jako zdroj kostí.
2,99 €

Drůbeží mleté

Drůbeží mleté je jemně mletá směs kosterních skeletů se zbytky masa poživatelných kuřat s vysokým podílem vápníku, sodíku a hořčíku. Doporučejeme kombinovat s těstovinami. Odzkoušeno zákazníky také jako doplněk stravy slepic v malochovu k zamezení, či odstranění kanibalismu.
Od 1,33 €

Hovězí Kost Morková Syrová 1bal/2Ks

Jedná se o dva kusy dlouhých syrových kostí z předních i zadních končetin skotu. Skutečná pochoutka pro psy velkých plemen. Kosti jsou cca 40 - 80cm dlouhé! POZOR nevhodné do bytů!! Vzhledem k velikosti kostí jsou kosti na objednávku s termínem dodání v pondělí při objednávce do pátku do 11:00hod.
2,81 €

Hovězí Oháňka Syrová 1Kg

Svalovina spolu s kostní hmotou. Vhodné na ohryz pro šteňata velkých plemen, pro psy velkých a obřích plemen.
3,45 €

Kuřecí Křídla 1Kg

Kuřecí křidla celá, dietetické krmení, vyšší podíl kostní hmoty.
2,07 €

Kachní krky kusové 1kg

Vysoký podíl svaloviny spolu s krčními obratli kachny jsou v ideální kombinaci pro krmnou dávku psů jako celku nebo v jejím podílu. Kachna patří mezi žádaná tmavá masa. Délka 1ks krku cca 20cm, v 1kg je cca 8-10ks krků. Oblíbená složka krmné dávky pro psy v zátěži.
1,79 €

Hovězí žebro neobírané 1kg

Hovězí žebro (kost) se zbytky svaloviny a povázky. Délka cca 20-25cm.
2,48 €

Hovězí krk neobíraný 1kg

Příčně řezané obratle hovězího krku se zbytky svaloviny. Porcovaný hovězí krk s masem hmotnost cca 200 - 300 g 1 balení, cena je zde uvedená za 1kg.
2,99 €

Trachea neobíraná 1kg

Průdušnice s jícnem, může obsahovat kousky srdce a plic. Bohatý zdroj chrupavky.
2,53 €

Trachea vepřová 1kg

Vepřová průdušnice jako bohatý zdroj chrupavky pro Vašeho psa. Je průměrem menší než trachea hovězí, má mírně vyšší podíl tuku. Může být dodána se zbytky srdce a plic.
2,21 €

Krůtí krky 4ks

Krůtí krky jsou oblíbenou lahůdkou pro větší plemena psů. Dietní svalovina spolu s kostí.
2,44 €

Kuřecí skelety 1kg

Skelet kuřete se svalovinou a kůží. Dietní maso s podílem kostí pro zajištění dostatečného přísunu minerálních látek pro Vašeho psa pro stavbu vlastních kostí.
1,52 €

Hovězí noha syrová s kopytem

Pro dlouhodobou zábavu Vašeho psa. Pro okus, čištění zubů, posilování stisku. Zdroj minerálních látek, vápníku a fosforu.
1,89 € 1,61 €