Hledat
Euro

krmné směsi

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Oves Nahý Avicentra 1 Kg

Doplňkové krmivo pro exoty s vyšším podílem tuků s převládajícím podílem nenasycených mastných kyselin, s vyšším podílem dusíkatých látek, vitamínů i minerálů. Zrno ovsa je ceněno pro příznivé složení bílkovin s vysokým obsahem esenciálních aminokyselin, zvláště lysinu.
1,38 € 1,24 €

VL Complete Rat&Mouse pro potkany a myši 2kg

Kompletní krmivo pro myši, potkany a krysy.
22,72 € 19,60 €

VL Complete Rat&Mouse pro potkany a myši 500g

Kompletní krmivo pro krysy.
5,66 € 5,06 €

Supreme Tiny Farm Friends Rat potkan krm. 907g

Kompletní krmivo pro potkany a myši.
5,29 € 4,74 €

FINE PET Super Mix Hlodavec 1,2kg

Křupavé kompletní krmivo pro Vaše morčátko a jiné malé hlodavce. Směs zrnin, extrudovaných tvarů z obilnin a zeleniny.
4,37 € 3,91 €

Nutrin Nature Potkan 750g

Kvalitní pestré krmivo jedninečné receptury, které zvířata spotřebují beze zbytku, a plně pokryje jejich nutriční požadavky Vyniká vysokou chutností. Pro potkany všech barev a velikostí.
4,60 € 4,14 €

Beaphar Krmivo potkan Care+ 1,5kg

100% jednodruhové extrudované krmivo. Každá peleta má stejné složení. Krmivo je komletní, není třeba dalších doplňků, i když pochoutku pro potkany určitě každý potkan rád přivítá.
20,61 € 17,76 €

Beaphar Care+ Potkan 250 G

Peletované krmivo jednotného složení speciálně vyvinuto pro potkany z obilovin, semen a živočišné bílkoviny. S doplňky pro zdravé trávení, imunitu a správnou kondici Vašeho zvířátka.
5,06 € 4,51 €

Cunipic Rat - Potkan 800 G

Cunipic pro potkany je kompletní přírodní krmivo, obohacené vitamíny a minerály speciálně vyvinuté pro výživu všech druhů potkanů. Pestré složení receptury.
6,03 € 5,38 €

Puur Rat - Potkan 800 G

Bohatá směs pro potkany s chutnými a různorodými přírodními surovinami pro vynikající apetit. Obsahuje 33 chutných surovin, včetně ovsa, svatojánského chleba, celých burských oříšků, sušených moučných červů a kousků sušených banánů a červené řepy.
6,03 € 5,38 €

Supreme Science®Selective Rat - Potkan 1,5 Kg

Stejnorodé peletované krmivo pro všechyn druhy potkanů ze směsi zrnin a ovoce. Krmivo je přirozeně chutné, bez přidaného cukru a neobsahuje ani umělá barviva. Díky přesnému pečlivému složení krmiva není potřeba přidávat další nutriční doplňky, zvíře v krmivu dostává všechny vitamíny a minerály, které potřebuje k zajištění dlouhodobého zdraví.
10,67 € 9,57 €

Supreme Tiny Farm Friends Rat&Mouse - Potkan A Myš 907 G

Kompletní krmivo pro potkany a myši řady Farm Friends ze směsi zrnin, obilných vloček, lněného semínka, rohovníku a vojtěšky.
4,60 € 4,14 €

Vl Nature Rat - Potkan 750 G

Prémiová čistě přírodní směs pro potkany s extra porcí obilovin, semen, ořechů, ovoce, zeleniny a bylinek. Pro správné zažívání, zdravý chrup, zářivou srst a pevné zdraví.
Od 5,61 €

Vl Complete Rat - Potkan 500 G

Kompletní krmivo vynikající chuti pro potkany ze 100% přírodních lehce stravitelných extrudovaných pelet stejného složení.
5,66 € 5,11 €

Brit Animals Rat

Superprémiové kompletní krmivo pro potkany. Obsahuje juku schidigeru pro snížení zápachu exkrementů. Obsahuje lněné semínko pro zdravou srst. S lesními plody, které působí jako přírodní antioxidanty.
Od 2,37 €

Supreme Selective Rat potkan krm.

Kompletní a vyvážená superprémiová strava, která dokonale vyhovuje stravovacím požadavkům potkanů. Jednotné granule, které zvíře nevybírá.
Od 4,32 €

Vitakraft Rodent Rat krm. Emotion Beauty 600g

Skvělé kompletní krmivo pro potkany premiové kvality. Vyrobeno pouze z naturálních zdrojů, obohaceno o extra vitamíny a minerály. Pečuje o zdravé zuby, lesklou srst a imunitní systém.
6,26 € 5,61 €

Vitakraft Rodent Rat krm. Menu Vital 1kg

Skvěle vyvážené krmivo pro krysy a potkany. Obsahuje množství důležitých vitamínů a minerálů.
5,61 € 5,01 €