Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  krmné směsi

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Avicentra Professional Kanár 25kg

  Chovatelské balení směsi zrnin pro chov kanárků.
  44,94 € 38,73 €

  Proso Červené Avicentra 500 G

  Červené proso je bohaté na sacharidy a je zejména ceněno jako zdroj fosforu, manganu a hořčíku. Minerály, které podporují kosterní, svalovou i srdeční soustavu.
  0,87 € 0,78 €

  Proso Senegalské Klas, Červené Avicentra 100 G

  Senegalské proso červené v klasech. Proso je výjimečné díky vysokému obsahu křemíku, který posiluje kůži, peří a vazivové tkáně. Z minerálních látek je bohaté na železo, draslík, zinek, hořčík a fosfor, z vitaminů B1 a B2. Neobsahuje lepek.
  1,29 € 1,15 €

  Proso Žluté Avicentra 1 Kg

  Proso žluté je bohaté na sacharidy, přirozeně bohaté na křemík a minerální látky (železo, hořčík, fosfor) a vitamíny skupiny B, které jsou koncentrované zejména v obalu semene.
  1,47 € 1,29 €

  Avicentra Classic menu drobný exot 1kg

  Základní krmná směs pro malé exotické ptáky.
  1,66 € 1,47 €

  Avicentra Classic menu drobný exot 25kg

  Základní krmná směs pro exoty.
  31,65 € 27,28 €

  HobbyFirst mix pro exotické ptactvo 1 kg

  Krmná směs vhodná zejména pro pěnkavovité, astrildovité a ostatní drobné ptactvo (příkladně: zebřičky rýžovníky, amadiny, motýlky atd.). Směs zrní té nejvyšší kvality.
  4,65 € 4,19 €

  Orlux Eggfood Suché Vaječné Krmivo Pro Exotické Ptactvo 1Kg

  Vaječné krmivo vhodné pro chov všech tropických ptáků. Má jemnou strukturu pro výborný příjem potravy. Je obohacen o ráčky gammarus, kteří jsou zdrojem živočišné bílkoviny. Obsahuje extra lysin a methionin pro optimální růst a stavbu peří.
  6,26 €

  Orlux Insect Patee 800G

  Kompletní krmivo pro ptactvo živící se hmyzem. Je velmi bohaté na živočišnou bílkovinu a sušený hmyz: mravenčí vajíčka, mexické larvy, sušené vodní mušky a moučné červy (min. 25%).
  13,89 €