Hledat
Euro

ledviny, močové cesty, játra

POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

Garantem prodeje klinických diet je:

Veterinární ordinace Galen

MVDr. Alexandrová Pavla

Podpěrova 439/2
621 00 Brno-Medlánky
 e-mail: ordinace@vetgalen.cz
 t. 721 022 265‬

V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Epato Canine Wd Konzerva 150G

Kompletní dietní krmivo pro psy na podporu funkce jater, které se podává v případě chronické jaterní nedostatečnosti a pro snížení mědi v játrech. Dietní krmivo pro psy se sníženým obsahem mědi a sodíku obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, lehce stravitelné sacharidy a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin.
3,77 € 3,40 €

Epato Canine Wd Konzerva 400G

Kompletní dietní krmivo pro psy na podporu funkce jater, které se podává v případě chronické jaterní nedostatečnosti a pro snížení mědi v játrech. Dietní krmivo pro psy se sníženým obsahem mědi a sodíku obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, lehce stravitelné sacharidy a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin.
4,69 € 4,19 €

Eukanuba Vd Dog Renal Phase 1 Dry

Kompletní krmivo pro psy s onemocněním ledvin nebo jater ve stadia postupného selhávání. Receptura zpomaluje postup onemocnění.
Od 9,20 €

Hill's Canine C/D Dry Multicare

Kompletní krmivo pro psy s výskytem struvitů a kalcium fosfátů. Jeho podávání působí preventivně proti jejich výskytu nebo návratu.
Od 18,81 €

Hill's Canine C/D Konzerva Multicare 370 G

Kompletní vlhké krmivo při výskytu struvitů a kalcium fosfátu. Prevence výskytu nebo návratu.
3,63 € 3,27 €

Hill's Canine K/D Konzerva 370 G

Konzerva pro stavy ledvinového selhání a častých srdečních obtíží.
3,63 € 3,27 €

Hill's Canine L/D Dry

Komletní krmivo pro psy s jaterními potížemi.
Od 20,06 €

Hill's Canine S/D Konzerva 370 G

Kompletní vlhké krmivo zaměřené na rozpouštění struvitových kamenů.
3,63 € 3,27 €

Hill's Canine U/D Dry

Ledvinová dieta pro psy s urátovými nebo cystinovými urolity, krmivo se používá také pro pokročilé selhání ledvin a při onemocnění jater.
Od 43,84 €

Hill's Canine U/D Konzerva 370 G

Vlhké krmivo při výskytu urátových a cystinových urolitů, používá se také při pokročilé fázi chronického onemocnění ledvin a při onemocnění jater.
3,63 € 3,27 €

Hill's Canine W/D Dry Mini 1,5 Kg

Krmivo pro psy malých plemen pro udržení hmotnosti po jejím optimálním nastavení, řeší problémy s nedostatku vlákniny, působí preventivně proti výskytu struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
19,32 € 17,34 €

Hill's Canine W/D Konzerva 370 G

Vlhké krmivo, které slouží jako prevence udržení hmotnosti, řeší problémy spojené s nedostatkem vlákniny a při zkrmování působí preventivně proti výskytu struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
3,63 € 3,27 €

Purina Ppvd Canine - En Gastrointestinal

Kompletní veterinární dieta určená pro řešení trávících potíží, onemocněním slinivky nebo chronickém onemocnněí jater bez neuropsychických příznaků.
Od 13,98 €

Purina Ppvd Canine - En Gastrointestinal 400 G Konzerva

Kompletní vlhké veterinární krmivo při problémech s trávením, se slinivkou, při chronických jaterních onemocněních bez neuropsychických příznaků. Vysoce chutné, s kokosovým olejem.
3,36 € 2,99 €

Purina Ppvd Canine - Hp Hepatic 3 Kg

Kompletní dietní krmivo pro štěňata a dospělé psy určené k podpoře funkce jater při chronické jaterní nedostatečnosti. Dieta s přiměřeným obsahem kvalitních bílkovin, s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin a vysokým obsahem vysoce stravitelných sacharidů. Dieta je rovněž vhodná ke snížení obsahu mědi v játrech, a to díky sníženému obsahu mědi.
27,28 € 23,51 €

Purina Ppvd Canine - Nf Renal Function

Pro podporu funkce ledvin. Kompletní krmivo.
Od 23,51 €

Purina Ppvd Canine - Nf Renal Function 400 G Konzerva

Snížený obsah fosforu v dietním krmivu pro podporu renálních funkcí při chronické ledvinové nedostatečnosti a pro zpomalení progrese chronického onemocnění ledvin. Snížený obsah vysoce kvalitních bílkovin pro omezení tvorby uremických toxinů. Omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat glomerulární hypertenzi a zánět v ledvinách.
3,36 € 2,99 €

Purina Ppvd Canine - Ur Urinary

Canine UR Urinary je velmi chutné kompletní veterinární dietní krmivo pro nutriční podporu při rozpouštění a/nebo prevenci vzniku struvitových močových kamenů u psů. Pro tvorbu kyselé moči.
Od 23,51 €

Royal Canin Vd Dog Dry Hepatic Hf16

HEPATIC je kompletním dietním krmivem pro psy, které podporuje jaterní funkce v případě chronické jaterní nedostatečnosti a snižuje ukládání mědi v játrech.
Od 16,05 €

Royal Canin Vd Dog Dry Renal Rf14

Kompletní krmivo pro psy se selháním ledvin v chronické nebo akutní fázi. Nízký obsah fosforu, nízký obsah vysoce stravitelných bílkovin. Šetrně.
Od 15,27 €