Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  ledviny, močové cesty, játra

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Prescription Diet Canine + Feline A/D konzerva 156 g

  Kompletní krmení pro psy i kočky v období rekonvalescence, celkového oslabení organismu, hepatické lipidózy.
  73 Kč 66 Kč

  Hill's Fel. C/D Dry Urinary Stress

  Kompletní krmivo při výskytu problémů v oblasti dolního močového traktu koček. Dlouhodobé řešení při tvorbě močových kamenů, usazenin a zánětů močových cest.
  Od 150 Kč

  Hill's Feline C/D Dry Ocean Fish

  Kompletní krmivo pro všechny plemena koček při řešení problémů v oblasti dolních močových cest. Tvorby močových kamenů, usazenin, zánětu močového traktu. S vůní mořských ryb.
  Od 447 Kč

  Hill's Feline C/D Dry Urinary Str. Reduc.Cal.

  Krmivo, které řeší problém dolních močových cest koček s nadváhou. Záněty močových cest, usazeniny, močové kameny se rozpouští a uzdravují zároveň s ubývající hmotností Vašeho zvířátka.

  Hill's Prescription Diet Feline C/D kaps. Multicare Chicken 12 x 85 g

  Veterinární dieta v kapsičkách pro kočičky s řešením problémů v oblasti močového traktu. Chutné vlhké krmivo.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline C/D kaps. Chicken Urinary Stress 12 x 85 g

  Veterinární vlhká dieta pro kočičky trpící problémy v dolní části močových cest - močovými kameny, usazeninami, častými záněty.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline C/D kaps. Multicare Salmon 12 x 85 g

  Kapsička veterinární diety pro kočičky s problémem v dolních močových cestách. S masíčkem z lososa pro zvýšení chutnosti. Krmivo působí preventivně proti výskytu močových kamenů a už vzniklé rozpouští, omezuje tvorbu usazenin a přispívá k léčbě zánětů v této oblasti.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline C/D kaps. Salmon Urinary Stress 12 x 85 g

  Kapsička na jednu porci krmiva, které působí proti a pomáhá léčit problémy v oblasti dolních močových cest. Záněty, kameny, usazeniny. S podílem lososa pro vynikající chuť.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline C/D konzerva Multicare - hrubě mletá 156 g

  Hrubě mletá dieta pro kočky s problémy v oblasti dolních močových cest. Pomáhá redukovat výskyt močového kamene, omezuje tvorbu usazenin, snižuje pH moči. Dlouhodobé řešení.
  52 Kč 47 Kč

  Hill's Feline K/D Dry

  Veterinární dieta jako kompletní krmivo pro kočičky, kterým selhávají ledviny nebo mají srdeční potíže, případně s tvorbou usazenin a močových kamenů v ledvinách. Zkrmování receptury znamená prodloužení života Vaší kočky, klinicky prověřeno. Vysoce stravitelné bílkoviny, nízký obsah fosforu.
  Od 150 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline K/D kapsička Chicken 12 x 85 g

  Kapsičky pro kočičky s nemocnými ledvinami, s problémy s tvorbou usazenin v ledvinách a v ledvinové pánvičce, se srdečním selháním. Kompletní krmivo s kuřecím a vepřovým masem.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline K/D kapsička Beef 12 x 85 g

  Kompletní vlhké krmení pro kočičky a kocoury s onemocněním ledvin, sklonem k tvorbě usazenin v ledvinách a selhávajícím nebo nemocným srdíčkem. S přídavkem hovězího masa pro zvýšení chutnosti.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline K/D kapsička Salmon 12 x 85 g

  Kapsička veterinární diety s lososem pro kočičky s problémy v horní části močového ústrojí (ledviny, ledvinová pánvička), s tvorbou usazenin a močových kamenů a se srdečními obtížemi.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline K/D konzerva - hrubě mletá 156 g

  Konzervička kuřecího a vepřového masíčka v dietě pro kočičky s nemocnými ledvinami, srdíčkem nebo se sklonem k tvorbě usazenin v ledvinách. Kompletní krmivo.
  52 Kč 47 Kč

  Hill's Feline Metabolic + Urinary Stress Dry

  Chutná klinická dieta, která při zkrmování řeší problém v oblasti močových cest a redukci hmotnosti. S kuřetem a krůtou.
  Od 496 Kč

  Hill's Feline S/D Dry

  Klinická dieta doporučovaná veterináři v případě, že Vaše kočka trpí močovými kameny (struvitovými urolity). Omezuje jejich tvorbu a rozpouští je. Krmí se jako kompletní krmivo.
  Od 481 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline S/D konzerva 156 g

  Konzervovaná strava pro kočky, která je doporučována veterináři v případě, že Vaše zvíře trpí na tvorbu močových kamenů. Omezuje jejich tvorbu a rozpouští je. Konzerva je vítanou změnou jídelníčku, pokud je tato dieta zkrmována jako jediné možné krmivo ke granulátu.
  52 Kč 47 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline W/D konzerva - hrubě mletá 156 g

  Konzervovaná strava pro kočičky, které mají problém v oblasti dolního močového traktu, trpí cukrovkou, nebo mají problém s metabolismem tuků, zácpou nebo záněty střev. Lze použít i jako náhradu granulované diety stejného složení.
  52 Kč 47 Kč

  Purina PPVD Feline - HP Hepatic 1,5 kg

  Kompletní veterinární dieta pro dospělé kočky určené k podpoře funkce jater při chronické jaterní nedostatečnosti. Dieta s přiměřeným obsahem kvalitních bílkovin, s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin a vysokým obsahem vysoce stravitelných sacharidů.
  392 Kč 352 Kč

  Purina PPVD Feline - NF Renal Funct.Chicken kapsička 10x85 g

  Chtuné kapsičky pro kočičky s chronickým selháním ledvin. Kompletní krmivo pro zlepšení klinických příznaků.
  251 Kč 225 Kč