Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  ledviny, močové cesty, játra

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Fel. K/D Early Stage

  Kompletní krmivo pro kočky s chronickým onemocnění ledvin (stadium IRIS 1) a kočky se srdečními poruchami.
  Od 20,42 €

  Hill's Fel. kapsa K/D + Early Stage (12x85g)

  Kapsičky pro kočičky plné chutného krmiva, které potřebují. Pro zvířata s chronickým onemocnění ledvin (stadium IRIS 1), pro kočičky se srdečními obtížemi.
  21,94 € 18,91 €

  Hill's Feline W/D Dry

  Krmivo určené pro kočky se zácpou, průjmem, cukrovkou, pro udržení hmotnosti. Lze použít i při výskytu struvitů u obézních koček.
  Od 19,14 €

  Hill's Fel. C/D Dry Multicare

  Rychlé řešení onemocnění dolního močového traktu koček. Prevence výskytu močových kamenů a krystalů různého původu.
  Od 18,68 €

  Trovet Feline Asd Dry

  Krmivo Trovet receptura ASD snižuje pH moči na hodnoty 6 – 6,4. Minimalizuje tím objem a tvorbu struvitů. Dieta speciálně doporučená k dietetickému řešení felinního urologického syndromu a struvitové urolitiázy.
  Od 6,90 €

  Trovet Feline Asd Kapsička Chicken 24X85g

  Vlhké krmivo Trovet pro řešení problémů v oblasti močového traktu koček. Urologického syndromu a struvitové urolitiázy. Snižuje pH moči, snižuje koncentrace hořčíku a fosfátů v moči. Lze zkrmovat i preventivně zdravým kočkám.
  30,04 € 25,90 €

  Trovet Feline Asd Konzerva Beef 85G

  Vlhké krmivo Trovet v konzervě pro řešení problémů v oblasti močového traktu koček. Urologického syndromu a struvitové urolitiázy. Snižuje pH moči, snižuje koncentrace hořčíku a fosfátů v moči. Lze zkrmovat i preventivně zdravým kočkám.
  1,70 € 1,52 €

  Trovet Feline Asd Konzerva Chicken 175G

  Kompletní krmivo s vysokým obsahem vody pro řešení problému v oblasti močového ústrojí koček. Minimalizuje objem a tvorbu struvitů.
  2,21 € 1,98 €

  Trovet Feline Asd Konzerva Chicken 85G

  Kompletní krmivo s vyšším obsahem vody. Konzerva Trovet pro omezení problémů v oblasti močového ústrojí koček. Minimalizuje objem a tvorbu struvitů.
  1,70 € 1,52 €

  Trovet Feline Hld Konzerva 175G

  Vysoce energetická konzerva diety pro kočky v rekonvalescenci, se zánětem střev, dysfunkcí pankreatu, pro osiřelá koťata. Za účelem podpory jaterního metabolismu obsahuje dieta také zvýšenou hladinu B vitaminů, lecitinu a cholinu.
  2,44 € 2,16 €

  Trovet Feline Rid Dry

  Dietní krmivo pro snížení vedlejších dusíkatých sloučenin v organismu zvířete. Pro snížení zátěže ledvin, pro prevenci onemocnění jater.
  Od 6,90 €

  Trovet Feline Rid Kapsička Chicken 24X85g

  Dietní krmivo Trovet RID je určeno pro snížení vedlejších dusíkatých sloučenin v organismu zvířete. Pro snížení zátěže ledvin, pro prevenci onemocnění jater. Kousky masa ve šťávě.
  28,47 € 24,52 €

  Trovet Feline Rid Konzerva Chicken 85G

  TROVET Renala a Oxalate je doporučován u koček při ledvinových onemocněních a ledvinovém selhání. Lze jej také doporučit pro předcházení onemocnění jater.
  1,70 € 1,52 €

  Trovet Feline Rid Konzerva Lamb 175G

  TROVET Renala a Oxalate je doporučován u koček při ledvinových onemocněních a ledvinovém selhání. Lze jej také doporučit pro předcházení onemocnění jater. Jehněčí příchuť.
  2,21 € 1,98 €

  Trovet Feline Rid Konzerva Lamb 85G

  TROVET RiD konzerva je kompletním vlhkým krmivem, které je doporučováno u koček při ledvinových onemocněních a ledvinovém selhání. Lze jej také doporučit pro předcházení onemocnění jater. S jehněčí bílkovinou.
  1,70 € 1,52 €

  VetExpert VD 4T Renal Cat

  Kompletní krmivo VetExpert pro kočky s chronickým onemocněním ledvin. S kombinovaným účinkem na ledviny i trávící trakt - snížený obsah makroprvků a bílkovin s vysokou stravitelností, s alfa lipovou kyselinou pro dlouhodobou ochranu organismu před působením volných radikálů.
  Od 14,08 €

  VetExpert VD 4T Renal Cat kapsicka 100g

  VetExpert v kapsičkách kompletního krmiva pro případ chronického onemocnění ledvin. Určeno pro všechna plemena koček. Veterinární dieta se podává jako jediné krmivo.
  1,43 € 1,24 €

  VetExpert VD 4T Urinary Cat

  Veterinární dieta VetExpert pro řešení problémů v oblasti dolních močových cest. Zvyšuje příjem vody, snižuje pH moči, rozpouští krystaly a předchází jejich tvorbě.
  Od 15,04 €

  VetExpert VD 4T Urinary Cat kapsicka 100g

  Klinická dieta v kapsičkách VetExpert pro kočky s postižením v oblasti dolních močových cest. Zvyšuje příjem tekutin, snižuje pH moči, rozpouští struvity a oxaláty a předchází jejich tvorbě. Doporučeno jako jediné krmivo v kombinaci s granulemi stejného zaměření.
  1,43 € 1,24 €

  Specific FCD Crystal Management

  Kompletní krmivo Specific pro kočky jako prevence vzniku struvitových močových kamenů, maladsorpce a maldigesce. Lze použít i jako standartní krmivo pro dospělé kočky.
  Od 6,95 €