létací talíře

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hračka Guma Létající Talíř Černý Kong Large

Létající talíř Kong je hračka pro psy vyrobená ze superelastické gumy. Talíř je velmi odolný, avšak zároveň pružný a ohebný, takže šetří chrup Vašeho mazlíčka. Velmi lehce se hází a lze je snadno srolovat do kapsy či tašky.
445,00 Kč 297,00 Kč

Hračka Guma Létající Talíř Kong Červená

Létající talíř Kong je vyroben z velice odolné gumy, která je ohebná, nepraská a pes ji při chytání neprokousne. Hračka je vhodná pro aportování na souši i ve vodě. Snadno se hází a díky výrazné barvě také hledá.
355,00 Kč 237,00 Kč

Hracka pes Létající talír Dog Activity 23cm TR

Létající talíř je vhodný pro aportování na souši i ve vodě. Hračka je vyrobená z odolné gumy, která je zároveň šetrná ke chrupu Vašeho mazlíčka. Díky výrazné barvě se talíř snadno neztratí.
196,00 Kč 162,00 Kč

Hračka Pes Létající Talíř Doggy Disc Tr

Létající talíř je ideální hračka pro psy, kteří rádi aportují. Je vyrobená z měkké, ke chrupu šetrné, gumy, která je zároveň dostatečně odolná vůči prokousnutí. Házecí talíř je skvělou hračkou i výcvikovou pomůckou.
Od 120,00 Kč

Hracka pes létající talír Dr.Dog GUM 21cm MODRÝ

Létající talíř Dr. Dog je ideální pro aportování i další veselé hry. Jedná se o gumový talíř se skvělými letovými vlastnostmi vyrobený z odolné gumy, která je zároveň šetrná ke chrupu Vašeho mazlíčka.
200,00 Kč 166,00 Kč

Hracka pes létající talír Dr.Dog HARD 21cm ŽLUTÝ

Létající talíř Dr. Dog je ideální pro aportování i další veselé hry. Jedná se o plastový talíř se skvělými letovými vlastnostmi vyrobený z odolného materiálu, který je díky své životnosti vhodný i pro psy velkých plemen.
127,00 Kč 105,00 Kč

Hracka pes létající talír Dr.Dog MEDIUM 21cm CERVENÝ

Létající talíř Dr. Dog je ideální pro aportování i další veselé hry. Jedná se o plastový talíř se skvělými letovými vlastnostmi vyrobený z odolného materiálu, který je díky své životnosti vhodný i pro psy velkých plemen.
127,00 Kč 105,00 Kč

Hracka pes létající talír Dr.Dog SOFT 21cm CERNÝ

Létající talíř Dr. Dog je ideální pro aportování i další veselé hry. Jedná se o gumový talíř se skvělými letovými vlastnostmi vyrobený z odolného materiálu, který je díky své životnosti vhodný i pro psy velkých plemen.
127,00 Kč 105,00 Kč

Hracka pes Létající talír MINI Mix barev 15cm TR 1ks

Létající talíř Mini je vyroben z měkké, ale velmi odolné gumy, kterou pes snadno neprokousne. Hračka je ideální pro aportování. Talíř Mini má skvělé aerodynamické vlastnosti a díky použitému materiálu je šetrný ke chrupu Vašeho mazlíčka.
118,00 Kč 98,00 Kč

Hracka pes létající talír PeeWee 13cm latex KAR 2ks

Létající talíř Peewee je skvělá hračka pro psy, kteří rádi aportují. Vyroben je z odolného latexu, který je však zároveň šetrný k zubům psa. Díky správnému aerodynamickému tvaru má talíř Peewee skvělé letové vlastnosti. Vysoká odolnost zaručuje dlouhou životnost.
233,00 Kč 192,00 Kč

Hracka pes létající talír plast 23cm ruzné barvy KAR

Létající talíř potěší každého pejska, který rád aportuje. Hračka je vyrobená z odolného plastu, který odolá kousání i škrábání. Díky propracované aerodynamice má talíř skvělé letové vlastnosti a pohodlně se hází.
74,00 Kč 61,00 Kč

Hračka Plovoucí Guma/Plast Létající Talíř Modro-červený, Modro-žlutý

Létající talíř je ideální pro aportování na souši i ve vodě. Plovoucí hračka je vyrobená ze směsi kvalitní gumy a plastu s vysokou odolností. Díky preciznímu aerodynamickému provedení má talíř výborné letové vlastnosti a snadno se hází.
187,00 Kč 125,00 Kč

Hračka Puppy Guma Létající Talíř Kong

Létající talíř Puppy je ideální pro psy, kteří rádi aportují. Svou velikostí je určen pro štěňata. Talíř Puppy je vyroben ze superelastické gumy, který odolá kousancům, ale nepoškozuje chrup Vašeho mazlíčka. Talíř je velmi ohebný a lze je snadno srolovat do tašky či kapsy.
333,00 Kč 223,00 Kč

Nobby Frisbee Létající Talíř Gumový 19 cm

Nobby Frisbee je létající talíř ideální jako hračka pro aportování. Je vyroben z kvalitní gumy, která šetrná ke chrupu Vašeho mazlíčka, ale zároveň odolá prokousnutí. Výrazná barva létajícího talíře Nobby zvyšuje jeho viditelnost.
94,00 Kč