Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  létací talíře

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hračka Guma Létající Talíř Černý Kong Large

  Létající talíř Kong je hračka pro psy vyrobená ze superelastické gumy. Talíř je velmi odolný, avšak zároveň pružný a ohebný, takže šetří chrup Vašeho mazlíčka. Velmi lehce se hází a lze je snadno srolovat do kapsy či tašky.
  16,51 € 14,81 €

  Hračka Guma Létající Talíř Kong Červená

  Létající talíř Kong je vyroben z velice odolné gumy, která je ohebná, nepraská a pes ji při chytání neprokousne. Hračka je vhodná pro aportování na souši i ve vodě. Snadno se hází a díky výrazné barvě také hledá.
  13,20 € 11,82 €

  Hracka pes Létající talír Dog Activity 23cm TR

  Létající talíř je vhodný pro aportování na souši i ve vodě. Hračka je vyrobená z odolné gumy, která je zároveň šetrná ke chrupu Vašeho mazlíčka. Díky výrazné barvě se talíř snadno neztratí.
  9,02 € 8,10 €

  Hračka Pes Létající Talíř Doggy Disc Tr

  Létající talíř je ideální hračka pro psy, kteří rádi aportují. Je vyrobená z měkké, ke chrupu šetrné, gumy, která je zároveň dostatečně odolná vůči prokousnutí. Házecí talíř je skvělou hračkou i výcvikovou pomůckou.

  Hracka pes Létající talír MINI Mix barev 15cm TR 1ks

  Létající talíř Mini je vyroben z měkké, ale velmi odolné gumy, kterou pes snadno neprokousne. Hračka je ideální pro aportování. Talíř Mini má skvělé aerodynamické vlastnosti a díky použitému materiálu je šetrný ke chrupu Vašeho mazlíčka.
  4,65 € 4,14 €

  Hracka pes létající talír PeeWee 13cm latex KAR 2ks

  Létající talíř Peewee je skvělá hračka pro psy, kteří rádi aportují. Vyroben je z odolného latexu, který je však zároveň šetrný k zubům psa. Díky správnému aerodynamickému tvaru má talíř Peewee skvělé letové vlastnosti. Vysoká odolnost zaručuje dlouhou životnost.
  11,13 € 9,98 €

  Hracka pes létající talír plast 23cm ruzné barvy KAR

  Létající talíř potěší každého pejska, který rád aportuje. Hračka je vyrobená z odolného plastu, který odolá kousání i škrábání. Díky propracované aerodynamice má talíř skvělé letové vlastnosti a pohodlně se hází.
  3,50 € 3,13 €

  Hračka Puppy Guma Létající Talíř Kong

  Létající talíř Puppy je ideální pro psy, kteří rádi aportují. Svou velikostí je určen pro štěňata. Talíř Puppy je vyroben ze superelastické gumy, který odolá kousancům, ale nepoškozuje chrup Vašeho mazlíčka. Talíř je velmi ohebný a lze je snadno srolovat do tašky či kapsy.
  12,37 € 11,09 €

  Nobby Frisbee Létající Talíř Gumový 19 cm

  Nobby Frisbee je létající talíř ideální jako hračka pro aportování. Je vyroben z kvalitní gumy, která šetrná ke chrupu Vašeho mazlíčka, ale zároveň odolá prokousnutí. Výrazná barva létajícího talíře Nobby zvyšuje jeho viditelnost.
  3,91 €

  Hracka pes FRISBEE TPR POP 23 cm ružová Zolux

  Odolné frisbee z termoplastiké gumy. Průměr 23cm.
  7,96 € 7,18 €

  Hracka pes FRISBEE TPR POP 23 cm tyrkysová Zolux

  Frisbee z odolné termoplastické gumy. Průměr 23cm.
  7,96 € 7,18 €

  Nobby Hračka Pro Psy Termoplastická Guma Frisbee Hypno 22Cm

  Pevný házecí disk (frisbee) pro psy z termoplastické gumy. Vhodný na hrátky se psem na souši i ve vodě. Rozměr ø 22cm. Hračka plave i létá:-)
  11,04 €
  Filtry Close
  Kategorie