Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Magnusson Meat BISCUIT

  Narazili jste na VYJÍMEČNOST! Magnusson Meat&Biscuit je první krmivo na trhu vyrobeno výhradně z čerstvého masa, nikoli masových mouček. Švédskému výrobci krmiva trvalo léta než našel způsob, jak vyrábět krmivo ze 100% čerstvých ingrediencí. Metoda zpracování se jmenujeOven Baked a jedná se o pečení krmiva v horkovzdušných troubách. Tato metoda je časově a kapacitně velmi náročná, proto ji využívá pouze hrstka výrobců působících spíše regionálně. Pomalý proces pečení nejlépe zachovává přirozené vlastnosti surovin. Pouze Magnusson Pet Food však dotáhl metodu pečení k dokonalosti nalezením správné receptury, která je schopna pojmout až 50% podíl čerstvého masa. Skutečná kvalita krmiva je nejen ve zpracování, ale též v kvalitě surovin. Všechny suroviny v recepturách jsou švédského původu z regionálních, ekologických farem. Ekologie hraje ve Švédsku velkou roli a v kvalitě krmiva je to nesmírně znát. Navíc pečené krmivo psům opravdu chutná a Váš pes si krmivo Magnusson zamiluje. 

  Pro porovnání kapacity výroby: Magnusson Pet Food vyrábí cca 2 000 tun krmiva za rok. "Velké" značky mají továrny vyrábějící 30-60 000 tun za rok. Malovýroba ale zaručuje vysokou kvalitu.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Magnusson Meat Biscuit ADULT

  Magnusson je první výrobce krmiv pro psy, který dokázal do krmiva dostat 100% podíl čerstvých surovin pomocí technologie pečením. 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. S obsahem grahamové mouky. pro všechny dospělé psy.
  Od 13,34 €

  Magnusson Meat Biscuit JUNIOR

  Magnusson Junior meat biscuit je kompletní krmivo pro štěňata všech plemen. Krmivo je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. Krmivo vyrobené pečením.
  Od 25,30 €

  Magnusson Meat Biscuit LIGHT

  Kompletní krmivo pro dospělé a starší psy všech plemen trpících nadváhou. Krmivo Magnusson light je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. Technologie výroby krmiva je pečením.
  Od 21,94 €

  Magnusson Meat Biscuit WORK

  Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy ve vysoké zátěži, či v zimních měsících. Krmivo Magnusson work je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin technologií pečením.
  Od 63,94 €

  MAGNUSSON Meat&Biscuit GRAIN FREE 15kg

  Originální švédská receptura krmiva Magnusson z čerstvého hovězího a vepřového masa bez obsahu obilovin.
  73,14 €
  Filtry Close
  Kategorie