Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

malá a trpasličí plemena

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od 15,92 €

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken & Lamb

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken & Lamb je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete a jehněčího masa, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od 15,92 €

Fish4dogs Finest Ocean White Fish Adult Small

Pro citlivé pejsky malých plemen je určeno krmivo Fish4dogs Finest Ocean White Fish Adult Small. Bílá ryba, brambora a hrášek.

Fish4dogs Finest Salmon Adult Small

Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin pro lesklý kožíšek i pro udržení pohyblivosti kloubů. Fish4dogs Finest Salmon Adult Small jako hypoalergenní dieta pro malé psy vzrůstem, s velkým srdcem.

Nature's Protection Dog Dry Adult Mini Lamb

Nature's Protection Dog Dry Adult Mini Lamb pro dospělé psy malých plemen (váha v dospělosti: 1–10 kg) je velmi chutnou recepturou s převahou jehněčího s látkami pro úpravu trávení.
Od 5,47 €

Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed

Divoká zvěřina v receptuře Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed v malých porcích pro malá plemena psů. Energie kachny a ryby na celý den. Váš pes touží prohnat jelena v americkém apalačském údolí, tak mu to dopřejte. Ovoce a zelenina spolu s luštěninou tvoří základ kompletního a vyváženého krmiva.
Od 14,26 €

Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Dehydratované jehněčí maso, rýže a kukuřičný olej v receptuře jsou jako základní suroviny krmiva zvláště vhodné pro psy s potravinovou přecitlivělostí.
Od 14,63 €

Acana Heritage Adult Small Breed

Unikátní krmivo Acana Heritage Adult Small Breed. Bezobilná receptura vyráběna metodou „celá kořist“, kdy se z daného zvířete použije maso, orgány, poživatelné kosti a chrupavky v přirozeném poměru k dosažení maximálních nutričních hodnot bez použití syntetických ingrediencí.
Od 4,32 €

Arden Grange Mini Adult rich in fresh Lamb & Rice

Arden Grange Mini Adult rich in fresh Lamb & Rice je krmivo pro citlivé psy, pro psy nesnášející kuře. Kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen s novozélandskou jehněčí moučkou - vysoce kvalitní zdroj lehce stravitelných bílkovin.
Od 14,77 €

Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day

Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day je v obalu s pejskem zabalené delikátní jehněčí pro všechny dospělé pejsky malých tělem, velkých duchem. Nutriční základ pro pejsky s citlivou pokožkou nebo náročnou srstí. Prostě nejen pro sobotní večery, kdy někoho honí mlsná! (54,5% Jehně & Pstruh)
Od 15,73 €

Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free

Kačer k večeři. Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free. Červené kachní maso s bílou filetou ze pstruha a hráškem. Bez obilovin, pouze s nejnutnějším množstvím škrobů. Italská restaurace nejen pro svalnaté italské chrtíky! No tak, nebuďte chrti... (53% Kachna & Pstruh)

Calibra Dog Gf Adult Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog Grain Free Adult Small Breed Duck & Potato jsou hypoalergenní granule s vysokým obsahem kachního masa bez obilovin určené pro dospělé psy miniaturních a malých plemen (1-10kg). Drobné granule s chutným kachním masem jsou speciálně přizpůsobeny pro malá plemena. Struktura a velikost granulí omezuje tvorbu zubního plaku. Vysoce stravitelné kompletní krmivo zcela bez obilovin je vhodné i pro citlivé zažívání. Lososový olej jako zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst.
Od 11,13 €

N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Boar & Apple

Kompletní krmivo s divočákem značky N&D pro dospělé psy malých plemen. Hrachový škrob, dýně, divočák, jablko.
Od 9,89 €

N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Codfish & Orange

Kompletní krmivo značky N&D pro dospělé psy malých plemen.Hrachový škrob, dýně, treska, pomeranč.
Od 9,89 €

N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Lamb & Blueberry

Bezobilná receptura značky krmiva N&D s jehněčím a borůvkami pro dospělé psy malých plemen.
Od 9,89 €

BiOMill Prof. Mini Sensitive Lamb&Rice

Krmivo pro psy malých plemen s citlivějším zažíváním. zn. BiOMill.
Od 7,87 €

BiOMill Prof. Mini Sensitive Salmon&Rice

Krmivo BiOMill Sensitive Salmon neobsahuje suroviny, které nejčastěji vyvolávají potravní alergii. Je proto vhodné také pro psy s choulostivým zažívacím traktem, nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
Od 8,37 €

Brit Care Dog Adult Small Breed Lamb & Rice

Brit Care pro malá plemena psů je krmivo s obsahem jehněčího a s vyšším obsahem energie, která uspokojí pejska i při nízkém dávkování.
Od 4,65 €

Carneeval FESTIVE TURKEY MINI RACE

Krůta pro psy od Carneevalu v mini verzi granulí pro psy malých plemen. Obsah krůty: 54,5%
Od 6,99 €

Carneeval HIGHLAND LAMB MINI RACE

Jehněčí pro psy malých plemen od značky krmiva Carneeval. MINI varianta jehněčího z čerstvého a sušeného jehněčího masa, pstruha, hnědé rýže, ovoce, zeleniny a ovesných vloček.
Od 6,99 €