Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  malá a trpasličí plemena

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken

  Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
  Od 384,00 Kč

  Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken & Lamb

  Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken & Lamb je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete a jehněčího masa, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
  Od 384,00 Kč

  Nature's Protection Dog Dry Adult Mini Lamb

  Nature's Protection Dog Dry Adult Mini Lamb pro dospělé psy malých plemen (váha v dospělosti: 1–10 kg) je velmi chutnou recepturou s převahou jehněčího s látkami pro úpravu trávení.
  Od 90,00 Kč

  Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed

  Divoká zvěřina v receptuře Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed v malých porcích pro malá plemena psů. Energie kachny a ryby na celý den. Váš pes touží prohnat jelena v americkém apalačském údolí, tak mu to dopřejte. Ovoce a zelenina spolu s luštěninou tvoří základ kompletního a vyváženého krmiva.
  Od 310,00 Kč

  Acana Heritage Adult Small Breed

  Unikátní krmivo Acana Heritage Adult Small Breed. Bezobilná receptura vyráběna metodou „celá kořist“, kdy se z daného zvířete použije maso, orgány, poživatelné kosti a chrupavky v přirozeném poměru k dosažení maximálních nutričních hodnot bez použití syntetických ingrediencí.
  Od 94,00 Kč

  Arden Grange Mini Adult rich in fresh Lamb & Rice

  Arden Grange Mini Adult rich in fresh Lamb & Rice je krmivo pro citlivé psy, pro psy nesnášející kuře. Kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen s novozélandskou jehněčí moučkou - vysoce kvalitní zdroj lehce stravitelných bílkovin.
  Od 348,00 Kč

  Calibra Dog Gf Adult Small Breed Duck

  Krmivo Calibra Dog Grain Free Adult Small Breed Duck & Potato jsou hypoalergenní granule s vysokým obsahem kachního masa bez obilovin určené pro dospělé psy miniaturních a malých plemen (1-10kg). Drobné granule s chutným kachním masem jsou speciálně přizpůsobeny pro malá plemena. Struktura a velikost granulí omezuje tvorbu zubního plaku. Vysoce stravitelné kompletní krmivo zcela bez obilovin je vhodné i pro citlivé zažívání. Lososový olej jako zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst.
  Od 242,00 Kč

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Boar & Apple

  Kompletní krmivo s divočákem značky N&D pro dospělé psy malých plemen. Hrachový škrob, dýně, divočák, jablko.
  Od 235,00 Kč

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Codfish & Orange

  Kompletní krmivo značky N&D pro dospělé psy malých plemen.Hrachový škrob, dýně, treska, pomeranč.
  Od 943,00 Kč

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Lamb & Blueberry

  Bezobilná receptura značky krmiva N&D s jehněčím a borůvkami pro dospělé psy malých plemen.
  Od 235,00 Kč

  Brit Care Dog Adult Small Breed Lamb & Rice

  Brit Care pro malá plemena psů je krmivo s obsahem jehněčího a s vyšším obsahem energie, která uspokojí pejska i při nízkém dávkování.
  Od 103,00 Kč

  Nativia Adult Mini

  Nativia Adult Mini obsahuje 79% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Kompletní krmivo pro malé pejsky s kachnou a drůběží.
  Od 281,00 Kč

  CIBAU Adult Sensitive Fish&Rice Mini

  Díky biologickým vlastnostem rybích proteinů a Omega-3 mastných kyselin (získaných z rybího tuku) poskytuje Cibau Fish + Rice perfektní podporu pro terapie zaměřené na záněty a alergické symptomy. Cibau pro malá plemena.
  Od 148,00 Kč

  CIBAU Adult Sensitive Lamb&Rice Mini

  Kompletní a plnohodnotné krmivo pro dospělé psy malých plemen na jehněčím, vejci a rýži. Pro psy se zažívacími problémy i psy trpícími alergiemi. Rybí tuk a sojový olej garantuje perfektní vyváženost mastných kyselin Omega-3 a Omega-6. Pivovarské kvasnice pomáhají zlepšovat funkci střev a jsou bohaté na Vitamíny B a D. S vitamíny a minerály.
  Od 142,00 Kč

  Crockex Wellnes ADULT MINI DUCK RICE LOW GRAIN

  Kachna s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 46% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
  Od 295,00 Kč

  Crockex Wellnes ADULT MINI FISH RICE LOW GRAIN

  Crockex Ryba s rýží je krmivo obsahující lososa a sledě, který pochází z Norska. Je to kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 41% ryb. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
  Od 305,00 Kč

  Crockex Wellnes ADULT MINI LAMB RICE LOW GRAIN

  Crockex Jehně s rýží je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky.Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 46% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
  Od 295,00 Kč

  Crockex Wellnes ADULT MINI RABBIT RICE LOW GRAIN

  Crockex Králík s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 46% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
  Od 295,00 Kč

  Happy Dog Supreme Adult Mini Africa

  Happy Dog Mini Africa v jedinečné receptuře kombinuje pštrosí maso a brambory. Pštrosí maso je velmi vzácným zdrojem proteinů a proto je ideální pro psy s potravní intolerancí.
  Od 165,00 Kč

  N&D GF DOG Adult Mini Boar & Apple

  Kompletní krmivo N&Đ pro dospělé psy malých plemen v receptuře divočák s jablky. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. 30% podíl ovoce a zeleniny s velkým množstvím výživových PHYTO prvků a přírodních atioxidantů. Léčivé rostliny přítomné v krmivu napomáhají zvířatům v instiktivním výběru stravy a mají příznivý vliv na jejich zdraví.
  Od 2 349,00 Kč