Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  malé a střední plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Fitmin Dog Medium Senior New

  Fitmin Medium Senior je kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen nad 9let věku. Vyrobeno ze 68 % živočišných surovin, 50 % čerstvé kuřecí maso, 14 % sušené kuřecí suroviny, 4 % rybí suroviny, 67 % bílkovin živočišného původu.
  Od 269,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ s patentovaným komplexem živin OPTIAGE s klinicky ověřenou účinností pro zlepšení mozkových funkcí, vyšší úroveň aktivity, chuť do života a zájem o hru u stárnoucích psů.
  Od 465,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst. I v pro seniorském věku.
  Od 1 388,00 Kč

  Eukanuba Dog Mature&Senior Medium

  Eukanuba pro psí seniory malých a středních plemen.
  Od 344,00 Kč

  N&D LG DOG Senior M/L Chicken&Pomegr

  Kompletní krmivo pro starší psy kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 1 450,00 Kč

  N&D LG DOG Senior S/M Chicken & Pomegr

  Kompletní krmivo pro starší psy malých a trpasličích plemen. Kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 751,00 Kč

  Royal Canin - Canine Medium Adult 7+

  Kompletní krmivo pro dospělé psy váhové kategorie od 10 do 25kg živé hmotnosti od 7mi do 10ti let věku. Vyšší obsah vit.E a C chrání buňky před poškozením volnými radikály a zpomaluje tak stárnutí organismu, olej z brutnáku lékařského pomáhá udržet velmi dobrou kvalitu kůže a srsti. Nižší obsah fosforu snižuje riziko onemocnění ledvin. Kontrola střevního průchodu i ve vyšším věku je zabezpečena fructo-oligosacharidy a vlákninou z řepných řízků.
  Od 523,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Senior S+M

  Receptura krmiva Brit Premium pro seniory (psy nad 7 let) malých a středních plemen (1-25 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, bohaté na kuřecí maso. S bylinkami a ovocnou štávou.
  Od 83,00 Kč

  Hill's Canine VetEssentials Dry Mature Adult

  Kompletní krmivo Hills pro psy malých a středních plemen od 7 roku věku. Pro podporu trávení, zdraví zubů, udržení ideální hmotnosti, vitalitu a pohyblivost. Řada krmiva Hills určena původně pro veterináře.
  Od 445,00 Kč

  Hill's Canine VetEssentials Dry Mature Adult Mini

  Krmivo Hills pro starší pejsky středních plemen s vyváženou recepturou se sníženým obsahem fosforu. Pro dlouhou životnost vnitřních orgánů, ochranu a zdraví zubů a optimální hmotnost.

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult 7+ Medium Chicken

  Kompletní krmivo Hills pro psy středních plemen nad 7 let věku se sníženým obsahem látek, které by mohly mít negativní vliv na stav srdce a ledvin. Velmi kvalitní zdroje bílkovin pro zachování svalové hmoty, s přídavkem chondroprotektiv.
  Od 468,00 Kč

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+ Light Med.Chicken14kg

  Krmivo značky Hills pro psy ve vyšším věku a s mírnou nadváhou. Pro zachování životní pohody a zdraví.
  2 054,00 Kč 1 700,00 Kč

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+ Medium Lamb&Rice 14kg

  Hills pro starší psy s kvalitní jehněčí bílkovinou pro šetrné trávení. Snížený obsah minerálních látek, který šetří srdce a ledviny.
  2 044,00 Kč 1 692,00 Kč

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+YoutVital M Chick2,5kg

  Pro vzhled mladšího psa i ve vyšším věku. Speciální směs ingrediencí podporuje funkci mozku, energii a vitalitu. Suroviny pro výrobu jsou čisté, lehce stravitelné a plné antioxidantů.
  576,00 Kč 497,00 Kč

  Belcando Finest GF Senior

  Belcando Finest Senior je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
  Od 143,00 Kč