Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  malé a trpasličí plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nature's Protection Dog Dry Senior Mini 2 kg

  Krmení pro malé pejsky v seniorském věku Nature's Protection Dog Dry Senior Mini je speciálně sestavená, 100% kompletní a vyvážená výživa, která pomůže udržet dobré zdraví a pohodu vašeho psa po celou dobu jeho zlatých let.
  303,00 Kč 272,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+ je kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen v seniorském věku (nad 9 let), které obsahuje patentovaný komplex živin pro udržení aktivity i staršího psa.
  Od 899,00 Kč

  Calibra Dog Gf Senior Small Breed Duck

  Krmivo Calibra Dog GF Senior Small Breed je kompletní krmivo bez obilovin pro starší psy malých plemen (1–10 kg). Vhodné i pro psy s citlivým trávením. Výborná chutnost.
  Od 252,00 Kč

  Bosch Dog Senior Mini

  Kompletní krmivo pro psy malých plemen starší 7 let. Má snížený obsah energie a bílkovin, zároveň mírně zvýšený obsah vitamínů a stopových prvků, jako dodatečnou ochranu stárnoucích buněk. Poskytuje ideální poměr živin a pomáhá udržovat optimální hmotnost.
  Od 99,00 Kč

  Fitmin Dog Mini Senior 3kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen nad 11 let věku. Fitmin pro malé psí seniory.
  331,00 Kč 304,00 Kč

  Eukanuba Dog Mature&Senior Small

  Eukanuba pro psí seniory malých plemen. S bohatým obsahem kuřecího masa.
  Od 344,00 Kč

  Soft MACs Dog Huhn Mini

  Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpalsičích plemen s vyšším obsahem energie na jednotku krmiva. Kombinace čerstvé kuřecí svaloviny, ryby, rýže a kuřecího tuku zajistí plnou kompletní výživu. Měkké granule s intenzivní chutí a vůni, pro psy mlsné a vybíravé, pro obtížně krmitelné a starší psy, pro psy s poruchami přijmu potravy.
  Od 101,00 Kč

  Royal Canin - Canine Mini Adult 8+

  Royal canin pro malá a trpasličí plemena od 8mi let. Pomáhá stárnoucím psům udržet vitalitu. Komplex vzájemně se podporujících antioxidantů: vitamín E a C, selen a polyfenoly ze zeleného čaje a hroznů jako účinná ochrana proti stárnutí a na ochranu buněk před působením volných radikálů. V receptuře je přítomen olej z brutnáku lékařského (zdroj kyseliny gama-linolenové důležité pro udržení kvalitní srsti až do pozdního věku). Nižší obsah fosforu omezuje zvýšené riziko onemocnění ledvin v tomto věku. Krmivo obsahuje fruktooligosacharidy pro podporu a úpravu trávení a L-karnitin pro zachování štíhlé linie. Struktura granulí, jejich tvar a polyfosfát sodíku, který vyvazuje vápník obsažený ve slinách, redukuje tvorbu zubního kamene na minimum.
  Od 138,00 Kč

  Royal Canin - Canine X-Small Adult +8

  Royal canin pro malé starší psy. Receptura je bohatá na vysoce stravitelné bílkoviny, optimální skladba vlákniny pomáhá pravidelnému vyprazdňování. Granulky obsahují látky, které snižují tvorbu zubního kamene a chrání močové cesty. Velmi chutná receptura pro psy do 4kg.
  Od 96,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Senior S+M

  Receptura krmiva Brit Premium pro seniory (psy nad 7 let) malých a středních plemen (1-25 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, bohaté na kuřecí maso. S bylinkami a ovocnou štávou.
  Od 83,00 Kč

  Essential Older Small 3kg

  Značka Essential Foods nabízí variantu také pro starší psy malých plemen. Kuře a kachna s ovocem a zeleninou pro pokojné stáří s chutným krmivem.
  490,00 Kč

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+Small&Mini Chicken6kg

  Malým pejskům s velkou láskou pro zralé léta jejich života. Snížený obsah minerálních látek pro zdraví srdce, ledvin a močového měchýře, zvýšený obsah antioxidantů na podporu imunity. Dobře stravitelné suroviny čistého původu.
  1 224,00 Kč 1 055,00 Kč

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+YoutVital S Chick

  S velkou dávkou lásky pro starší psy malých plemen. Speciální směs látek podporuje funkci mozku, vzájemnou komunikaci mezi Vámi a Vaším psem, energii a vitalitu. Čisté vstupní suroviny plné antioxidantů pro mladistvý vzhled i ve vyšším věku.
  Od 434,00 Kč

  Calibra Dog Life Senior Small Breed Lamb

  Jehněčí s rýží a jablíčky v Calibře pro malé psí seniory. 85 % bílkoviny živočišného původu z celkového obsahu bílkovin. Složky pro podporu imunitního systému, dobře využitelná forma minerálních látek pro fungující metabolismus.
  Od 189,00 Kč

  Belcando Finest GF Senior

  Belcando Finest Senior je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
  Od 143,00 Kč

  N&D LG DOG Senior Mini Chicken & Pomegranate

  Granulované krmivo N&D pro seniory malých plemen. Kuřátko, rybička a vejce s řadou zdraví prospěšných látek jako doplňkem v receptuře, která bude určitě chutnat.
  Od 197,00 Kč