Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  malé a trpasličí plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nature's Protection Dog Dry Senior Mini 2 Kg

  Krmení pro malé pejsky v seniorském věku Nature's Protection Dog Dry Senior Mini je speciálně sestavená, 100% kompletní a vyvážená výživa, která pomůže udržet dobré zdraví a pohodu vašeho psa po celou dobu jeho zlatých let.
  13,94 € 12,51 €

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+ je kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen v seniorském věku (nad 9 let), které obsahuje patentovaný komplex živin pro udržení aktivity i staršího psa.
  Od 41,35 €

  Calibra Dog Gf Senior Small Breed Duck

  Krmivo Calibra Dog GF Senior Small Breed je kompletní krmivo bez obilovin pro starší psy malých plemen (1–10 kg). Vhodné i pro psy s citlivým trávením. Výborná chutnost.
  Od 11,59 €

  Bosch Dog Senior Mini

  Kompletní krmivo pro psy malých plemen starší 7 let. Má snížený obsah energie a bílkovin, zároveň mírně zvýšený obsah vitamínů a stopových prvků, jako dodatečnou ochranu stárnoucích buněk. Poskytuje ideální poměr živin a pomáhá udržovat optimální hmotnost.
  Od 4,46 €

  Fitmin Dog Mini Senior 3kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen nad 11 let věku. Fitmin pro malé psí seniory.
  15,23 € 13,98 €

  Eukanuba Dog Mature&Senior Small

  Eukanuba pro psí seniory malých plemen. S bohatým obsahem kuřecího masa.
  Od 18,03 €

  Soft MACs Dog Huhn Mini

  Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpalsičích plemen s vyšším obsahem energie na jednotku krmiva. Kombinace čerstvé kuřecí svaloviny, ryby, rýže a kuřecího tuku zajistí plnou kompletní výživu. Měkké granule s intenzivní chutí a vůni, pro psy mlsné a vybíravé, pro obtížně krmitelné a starší psy, pro psy s poruchami přijmu potravy.
  Od 4,65 €

  Royal Canin - Canine Mini Adult 8+

  Royal canin pro malá a trpasličí plemena od 8mi let. Pomáhá stárnoucím psům udržet vitalitu. Komplex vzájemně se podporujících antioxidantů: vitamín E a C, selen a polyfenoly ze zeleného čaje a hroznů jako účinná ochrana proti stárnutí a na ochranu buněk před působením volných radikálů. V receptuře je přítomen olej z brutnáku lékařského (zdroj kyseliny gama-linolenové důležité pro udržení kvalitní srsti až do pozdního věku). Nižší obsah fosforu omezuje zvýšené riziko onemocnění ledvin v tomto věku. Krmivo obsahuje fruktooligosacharidy pro podporu a úpravu trávení a L-karnitin pro zachování štíhlé linie. Struktura granulí, jejich tvar a polyfosfát sodíku, který vyvazuje vápník obsažený ve slinách, redukuje tvorbu zubního kamene na minimum.
  Od 6,21 €

  Royal Canin - Canine X-Small Adult +8

  Royal canin pro malé starší psy. Receptura je bohatá na vysoce stravitelné bílkoviny, optimální skladba vlákniny pomáhá pravidelnému vyprazdňování. Granulky obsahují látky, které snižují tvorbu zubního kamene a chrání močové cesty. Velmi chutná receptura pro psy do 4kg.
  Od 4,23 €

  Brit Premium By Nature Dog Senior S+M

  Receptura krmiva Brit Premium pro seniory (psy nad 7 let) malých a středních plemen (1-25 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, bohaté na kuřecí maso. S bylinkami a ovocnou štávou.
  Od 3,82 €

  Essential Older Small 3kg

  Značka Essential Foods nabízí variantu také pro starší psy malých plemen. Kuře a kachna s ovocem a zeleninou pro pokojné stáří s chutným krmivem.
  21,16 €