Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Marp Holistic

  Krmivo s maximální funkčností. Nejvyšší kvalita vstupních surovin. Marp zklidní zažívání vašeho psa, zajistí zdravou kůži, zářivou srst a optimální osvalení. Velký důraz klade výrobce na vysokou chutnost receptur. Pouze krmivo, které pes žere, může být funkční. Krmivo Marp přinášíme ve dvou základních řadách - holistická řada a superprémiová naturální řada. Řada Marp Holistic je řadou tzv. grain free, tedy bez obilnin. Obilnin jako zdroj energie jsou nahrazeny batáty, sladkými bramborami. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Marp Holistic Chicken ALS Grain Free

  Receptura krmiva Marp grain free holistického typu vhodná pro dospělé psy všech plemen a štěňata velkých a obřích plemen.
  Od 17,43 €

  Marp Holistic Lamb ALS Grain Free

  Receptura krmiva Marp grain free holistického typu vhodná zejména pro psy odkázané na hypoalergenní stravu. Jehněčí jako jediný zdroj bílkovin, pro dospělé psy všech plemen.
  Od 17,43 €

  Marp Holistic Salmon ALS Grain Free

  Receptura krmiva Marp na rybě a vejcích. Pro dospělé psy všech plemen, vhodná také pro štěňata. Receptura bez obilovin - grain free diet.
  Od 17,43 €

  Marp Holistic Turkey Light Senior Grain Free

  Receptura krmiva MARP pro dospělé psy všech plemen pro psy s nadváhou a pro starší psy. Nižší množství bílkovin a tuků pro udržení optimální váhy, kloubní výživa pro udržení zdravého pohybového aparátu. Receptura bez obilovin - grain free diet, vysoká chutnost a stravitelnost.
  Od 17,43 €

  Marp Holistic Red Mix

  Receptura krmiva MARP Holistic na tmavém mase. Hovězí, zvěřina a krůta. Pro dospělé psy všech plemen a všech věkových kategorií, vhodné pro štěňata velkých plemen.
  Od 20,65 €

  Marp Holistic White Mix Large Breed

  Receptura krmiva MARP Holistic pro velká plemena psů. Kuře, krůta a kachna.
  Od 18,35 €

  Marp Holistic White Mix Small Breed

  Marp Holistic, receptura pro psy malých plemen. S čerstvým kuřecím masem, kachnou a krůtou.
  Od 18,26 €
  Filtry Close
  Kategorie