Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Marp Natural

  Krmivo s maximální funkčností. Někdy méně je více. Špičkové suroviny. Pouze jeden zdroj bílkovin, jen jeden zdroj uhlohydrátů. Marp zklidní zažívání vašeho psa, zajistí zdravou kůži, zářivou srst a optimální osvalení. Velký důraz klade výrobce na vysokou chutnost receptur. Pouze krmivo, které pes žere, může být funkční. 

  Krmivo Marp přinášíme ve dvou základních řadách - holistická řada a superprémiová naturální řada.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Marp Natural Clear Water

  Základní receptura krmiva Marp Natural pro štěňata všech plemen, velmi vhodné pro štěňata velkých plemen (optimální množství bílkovin a tuků pro optimální růst).
  Od 349,00 Kč

  Marp Natural Farmfresh

  Marp Natural jako kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen, s vysokou chutností a stravitelností. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním, krůtí moučka jako jediný zdroj bílkovin
  Od 295,00 Kč

  Marp Natural Farmhouse

  Kompletní krmivo vhodné pro psy všech plemen od 20kg hmotnosti od značky Marp Natural. Kuře jako základní zdroj bílkovin. Žádná sůl ani chuťové zvýrazňovače.
  Od 319,00 Kč

  Marp Natural Farmland

  Kachní Marp Natural pro dospělé psy všech plemen, velmi vhodné pro štěňata velkých plemen (optimální množství bílkovin a tuků pro optimální růst). Receptura bez obilovin (Grain Free), vysoká chutnost a stravitelnost.
  Od 349,00 Kč

  Marp Natural Green Mountains

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen, s vysokou chutností a stravitelností. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním, jehněčí moučka jako jediný zdroj bílkovin. Žádná sůl ani chuťové zvýrazňovače.
  Od 319,00 Kč

  Marp Natural Senior&Light

  Marp Natural pro psy všech plemen od 7.roku, kompletní krmivo. Vhodné pro psy s nadváhou a pro kastrované jedince. Optimální poměr bílkovin a tuků pro snížení váhy, MSM, glukosamin a chondroitin pro ochranu pohybového aparátu.
  Od 319,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie