míč, míče, míčky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Dentafun Hracka pes Míc Baseball s mátou 65mm TR

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Hračky Dentafun jsou netoxické a lehce omyvatelné vodou. Míč Baseball je ve velikosti tenisového míčku.
96,00 Kč 79,00 Kč

Dentafun Hracka pes Míc Rugby barevný 15cm TR

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč Rugby je výraznými barvami výborně viditelný v trávě.
268,00 Kč 222,00 Kč

Dentafun Hracka pes Míc Rugby s mátou Zelený 11cm TR

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč Rugby s vůní máty osvěžuje dech.
126,00 Kč 104,00 Kč

Dentafun Hračka Pes Míč S Mátou Zeleno/Bílý Tr

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč s mátou je ve dvou velikostech.
Od 108,00 Kč

Hračka Bavl. Míč S Poutkem Duvo+ 9 cm

Míč s poutkem od výrobce Duvo+ tvoří pevně spletená bavlněná lana. Hračka pro psy je ideální jak pro aportování, tak pro přetahování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň čistí chrup a mezizubní prostory a jsou šetrné k dásním. Míč s poutkem je vhodný spíše pro malé psy.
51,00 Kč 31,00 Kč

Hračka Bavl. Míč Uzlík Duvo+

Uzlík Duvo+ je hračka pro psy ideální k aportování. Pevná bavlněná lana spletená do tvaru míčku snadno odolají kousání, zároveň čistí chrup a jsou šetrná k dásním. Uzlík je dostupný v šedo-oranžové barvě ve dvou velikostech.
Od 56,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Míčky Duvo+ 43 cm

Přetahovadlo se dvěma míčky od výrobce Duvo+ je hračka pro psy ideální pro přetahování i aportování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň zlepšují dentální hygienu a jsou šetrná k dásním. Díky poutku lze přetahovadlo snadno hodit do dálky.
103,00 Kč 64,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo S Míčkem Duvo+ 50 cm

Přetahovadlo s míčkem je hračka pro psy vhodná k přetahování i aportování. Výrobce Duvo+ vsadil na kvalitní bavlněná vlákna, která odolají kousání, napomáhají lepší dentální hygieně a jsou šetrná k dásním. Přetahovadlo je opatřeno poutkem, díky kterému lze hračku snadno hodit do dálky.
90,00 Kč 56,00 Kč

Hračka Guma + Tenis Jumbler Míč Kong

Kong Jumbler je hračka pro psy ideální k aportování, přetahování i další aktivity. Hračka je vyrobena z kvalitní gumy, která odolá kousání. Díky tenisovému míči pohybujícímu se uvnitř a vestavěnému pískátku je Jumbler interaktivní a podporuje psa v další aktivitě.
Od 297,00 Kč

Hračka Guma + Tenis Jumbler Míč Rugby Kong

Jumbler Rugby Kong je skvělou interaktivní hračkou pro psy. Hračka je ideální pro aportování, házení i přetahování. Je vyrobená z kvalitní gumy, která odolá kousání. Pískátko a tenisový míč uvnitř burcují psa k další aktivitě.
Od 297,00 Kč

Hračka Guma Duets Míč Kong Medium

Míč Duets Kong je skvělá hračka pro psy, která zajistí dlouhé chvíle zábavy. Jedná se o tzv. tichou hračku, která nevydává zvuky, ale motivuje psa suchými pamlsky či pastou Kong, jež lze ukrýt uvnitř. Hračka Duets Kong je vyrobená z termoplastické gumy, která je měkká ale odolná a zároveň šetří chrup Vašeho mazlíčka.
278,00 Kč 186,00 Kč

Hračka Guma Míč Černý Kong

Černý míč Kong patří k nejodolnějším na trhu. Je ideální pro aportování a žvýkání. Míč je vyroben z kvalitní a odolné gumy, která je zároveň šetrná ke chrupu psa. Hračka je ideální nejen v boji s nudou, ale také při zbavování se zlozvyků (kousání věcí, nábytku) či přivykání na nové prostředí.
Od 201,00 Kč

Hracka kocka Mícek s otvory na krmivo Snacky 7cm TR

Míček s otvory Snacky je společníkem pro dlouhé chvíle. Je vhodný jak pro kočky, tak například hlodavce. Pamlsek se umístí dovnitř, kde vůní láká Vašeho mazlíčka, aby jej získal. Při otáčení pak pamlsky z míčku vypadávají. Hračka je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu s dlouhou životností.
79,00 Kč 65,00 Kč

Hracka králík Mícek s otvory na krmivo Snacky 7cm TR

Míček s otvory Snacky je společníkem pro dlouhé chvíle. Je vhodný pro různé domácí mazlíčky. Pamlsek se umístí dovnitř, kde vůní láká Vašeho mazlíčka, aby jej získal. Při otáčení pak pamlsky z míčku vypadávají nastavitelným otvorem. Hračka je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu s dlouhou životností.
79,00 Kč 65,00 Kč

Hračka Lano Míč Uzel + 4 Smyčky Duvo+ 25,5 cm

Uzel se čtyřmi smyčkami od výrobce Duvo+ je ideální hračkou pro psy, kteří milují aportování či přetahování. Hračku tvoří pevné, ale jemné lano šetrné k zubům psa. Bavlněná vlákna napomáhají lepší dentální hygieně. Velikost 25,5 cm je vhodná spíše pro větší psy.
116,00 Kč 72,00 Kč

Hračka Lano Míč Uzel S Poutkem Duvo+

Uzel s poutkem značky Duvo+ je ideální hračka pro psy, kteří rádi aportují nebo se přetahují. Jedná se o pevně spletená lana, která jsou odolná vůči kousání, ale zároveň šetrná k zubům a dásním. Díky poutku je možné hodit hračku snadno do dálky.
Od 64,00 Kč

Hračka Mech. Guma Míč Fotbalový Neon Nobby 6 cm

Hračka pro psy ve tvaru fotbalového míče Neon Nobby je vyrobena z pěnové gumy. Míč je na obrázku vpravo.
46,00 Kč 33,00 Kč

Hračka Míč Boomer Ball

Boomer Ball je hračka ideální pro velmi aktivní, dominantní či lovecké psy. Jedná se o vysoce odolný míč z tvrzeného plastu, který je při výběru správné velikosti takřka nezničitelný. Rozměr míče Boomer Ball musí být takový, aby jej pes nemohl uchopit do tlapy a zmáčknout.

Hracka pes Gumová Mícek Penový Neon 9cm 1ks Lill

Pěnový míček Neon je hračka pro psy vhodná např. k aportování. Odolná ale jemná pěna má dlouhou životnost a je šetrná k zubům a dásním Vašeho mazlíčka.
105,00 Kč 87,00 Kč

Hracka pes Házec mícku 65cm Hawai KAR

Házeč míčků Hawai Vám umožní bez velké námahy hodit míček do dálky kolikrát jen bude Váš čtyřnohý přítel chtít. Délka házeče umožňuje po chvilce cvičení hodit míčkem i 35-45 m. Výhodou je také skutečnost, že už nikdy nebudete muset brát do ruky slizký míček.
88,00 Kč 73,00 Kč