mléčné nahrážky, podpora laktace

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

CANINA Kaše pro stěňata

CANINA Kaše pro stěňata je doplňkové krmivo od třetího týdne života pro podporu zdravého růstu. Kompletní krmná směs ve formě instantní kaše, optimální kombinace živin, které obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerální aj. látky
Od 237,00 Kč

CANINA Mléko pro štěňata

CANINA Mléko pro štěňata slouží jako náhrada za mateřské mléko pro štěňata od 1. dne života. K odchovu štěňat bez matky, ke zvýšení mléčnosti fen, k přikrmování štěňat slabších, příliš malých a pocházejících z velmi početných vrhů. Vynikající kompatibilita.
Od 203,00 Kč

Happy Dog Supreme Junior Baby Milk Probiotic 500g

Happy Dog Supreme Junior Baby Milk je kompletní náhražka mateřského mléka se záměrně redukovaným obsahem laktózy pro jeho lepší tolerovatelnost a vyšší stravitelnost, s přídavkem probiotické kultury (Lactobacilus faecium) pro ochranu sliznic trávících orgánů.
318,00 Kč 366,00 Kč

Košilka Zdravotní - Bílá

Košilka na ochranu struků před nežádoucím kojením.
Od 247,00 Kč

Royal Canin Baby Dog Milk

Náhražka mateřského mléka pro štěňata Royal Canin Baby Dog Milk je svým složením velmi podobné mléku feny s vysokým obsahem energie (39% tuků) a velmi nízkým obsahem laktózy (18.5%).
Od 449,00 Kč

Beaphar Mléko Krmné Puppy Milk Pes Plv 500G

Beaphar Puppy Milk je kompletní mléčná náhražka pro štěňata od prvního dne života. Vhodné i jako doplněk pro březí a laktující feny, pro nemocná zvířata a zvířata v rekonvalescenci.
Od 406,00 Kč

Bosch Dog Puppy Milk mléko krmné pes plv 2kg

Výborně rozpustné sušené nahrážkové mléko v prášku přizpůsobené svým složením mateřskému mléku kojící feny.
588,00 Kč 487,00 Kč

CANINA Dog Immun Protect

CANINA Dog Immun Protect je speciální přípravek pro posílení přirozených obraných reakcí všech věkových kategorií psů.
Od 597,00 Kč

Eminent Dog Puppy Milk 2Kg

Eminent Puppy Milk je nahrážkou mateřského mléka, která zajišťuje rozvoj imunitního systému, optimální vývoj kostry a svalstva, intenzivní růst a vynikající zdraví vašeho štěněte.
Od 183,00 Kč

Fitmin Puppy - Kaše Pro Štěňata

Doplňkové krmivo Fitmin Puppy kaše pro štěňata je určena pro usnadnění přechodu z mléka na kompletní extrudované krmivo. S obsahem sušeného mléka a sušené syrovátky.

Fitmin Puppy - Mléko Sušené Pro Štěňata

Instantní mléko Fitmin Puppy mléko je určeno pro nejmenší štěňata jako náhrada nebo doplnění mateřského mléka. Unikátní receptura s vysokým obsahem mléčných bílkovin, vitamínů a minerálů zabezpečuje správný a bezproblémový růst štěňat.

Beaphar Souprava Pro Odchov Mláďat 1 Ks

Souprava je určena pro krmení nově narozených a vyrůstajících zvířat (štěňata, koťata, hlodavci). Může být také použita pro krmení nemocných zvířat a zvířat v rekonvalescenci.
202,00 Kč 142,00 Kč