monitoring aktivity

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Pitpat - Monitoring Aktivity Psů

PitPat - monitoring aktivity psů. Copak dnes dělal Váš zvířecí kamarád? Připněte PitPat čip na obojek. Stáhněte si zdarma aplikaci do telefonu – iOS nebo Android. Sledujte aktivitu Vašeho miláčka. S PitPat čipem a aplikací můžete sledovat aktivity a kondici Vašeho psa a zjistit, co dělal, když jste byli zrovna pryč. PitPat Vám navrhne harmonogram cvičení pro Vašeho psa na základě věku, plemene a naměřené aktivity. Přehledné statistiky Vám prozradí, jak si zrovna vede.
1 443,00 Kč

Kamera Pro Psy A Kočky Eyenimal Pet Vision Live

Digitální Ip kamera, se kterou budete mít svého mazlíčka stále na očích. Snadno ji ovládáte z aplikace ve svém mobilu, tabletu nebo PC. Ať jste kdekoliv. Kamerou lze otáčet vertikálně i horizontálně. Přenáší zvuk oboustranně, nejen že slyšíte, co se v bytě děje, ale můžete ovlivnit aktivitu svého miláčka i příslušným povelem.
3 738,00 Kč 2 990,00 Kč

Kamera Pro Psy Eyenimal Dog Cam

Digitální kamera pro psy. Podívejte se na svět očima Vašeho čtyřnohého kamaráda. Hmotnost 63 G, 2 a půl hodiny záznamu. 736 X 480 Pixelů. Velmi jednoduché použití. Natáčet samozřejmě můžete nejen z krku psa, ale i z ruky nebo třeba z upevnění na čepici.
4 363,00 Kč 3 490,00 Kč

Petcube Smart Kamera Pro Psy A Kočky

Petcube je nejvíce oceňovaná Interaktivní Smart Kamera pro psy, která Vám umožní vidět, mluvit, slyšet a hrát si s domácími mazlíčky vzdáleně z Vašeho smartphonu. Se svými mazlíčky budete ve spojení, i když jste pryč a můžete si s nimi hrát pomocí zabudovaného laseru.

6 863,00 Kč 5 490,00 Kč

Petkit Mate Wifi Kamera Pro Psy A Kočky - Pro

Petkit Mate ze profesionální smart kamera pro psy. Díky této smart Wifi kaměře, můžete sledovat činnost svých mazlíčků, stejně, jako by jste byli doma! Pomocí přehledné a propracované aplikace můžete sledovat Vašeho psa odkudkoliv a kdykoliv.
8 738,00 Kč 6 990,00 Kč