Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  monitoring aktivity

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Pitpat - Monitoring Aktivity Psů

  PitPat - monitoring aktivity psů. Copak dnes dělal Váš zvířecí kamarád? Připněte PitPat čip na obojek. Stáhněte si zdarma aplikaci do telefonu – iOS nebo Android. Sledujte aktivitu Vašeho miláčka. S PitPat čipem a aplikací můžete sledovat aktivity a kondici Vašeho psa a zjistit, co dělal, když jste byli zrovna pryč. PitPat Vám navrhne harmonogram cvičení pro Vašeho psa na základě věku, plemene a naměřené aktivity. Přehledné statistiky Vám prozradí, jak si zrovna vede.
  1 443,00 Kč

  Kamera Pro Psy A Kočky Eyenimal Pet Vision Live

  Digitální Ip kamera, se kterou budete mít svého mazlíčka stále na očích. Snadno ji ovládáte z aplikace ve svém mobilu, tabletu nebo PC. Ať jste kdekoliv. Kamerou lze otáčet vertikálně i horizontálně. Přenáší zvuk oboustranně, nejen že slyšíte, co se v bytě děje, ale můžete ovlivnit aktivitu svého miláčka i příslušným povelem.
  3 738,00 Kč 2 990,00 Kč

  Kamera pro psy Eyenimal Dog CAM

  Digitální kamera pro psy. Podívejte se na svět očima Vašeho čtyřnohého kamaráda. Hmotnost 63 G, 2 a půl hodiny záznamu. 736 X 480 Pixelů. Velmi jednoduché použití. Natáčet samozřejmě můžete nejen z krku psa, ale i z ruky nebo třeba z upevnění na čepici.
  4 113,00 Kč 3 290,00 Kč
  Filtry Close