multivitamíny

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Canvit Multi pro kocky 100g new

Canvit Multi poskytuje každodenní podporu zdraví. Obsahuje vyváženou kombinaci 13-nepostradatelných vitamínů, které podporují zdraví, posilují imunitu, paměť a činnost kardiovaskulárního systému. Vhodné pro: dospělé kočky,kojící a březí kočky.
142,00 Kč 113,00 Kč

Giom Era Multivitamín Pro Psy A Kočky

Giom Era Multivitamín pro psy a kočky. Aby vše správně fungovalo...
Od 176,00 Kč

Phytovet Cat Vitalita herb mix 125g

Přírodní multivitamínová směs obsahující léčivé rostliny, sladkovodní a mořské řasy podporující zdraví a vitalitu vaší kočky. Je přírodním zdrojem důležitých vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a dalších výživových látek v jejich původní, přírodně disponibilní formě. Zlepšuje látkovou výměnu, optimalizuje funkce vnitřních orgánů. Výhodou tohoto přírodního přípravku oproti synteticky vyráběným vitamínům je lepší vstřebávání a zužitkování obsahových látek v organismu bez vedlejších účinků. Přípravek je vhodný pro každodenní přikrmování dospělých koček všech věkových skupin. Lze podávat kočkám od šesti měsíců věku.
252,00 Kč 208,00 Kč

Canvit Nutrimin pro kocky 150g plv. new

Multivitamín pro kočky. Obsahuje taurin pro zdravý zrak . Životně důležitě vitamíny a organicky vázané stopové prvky pro doplnění potřeb organismu.
148,00 Kč 118,00 Kč

Multi-C-Mulgat Sol 10Ml

Mikroemulze vitamínů pro psy, kočky, holuby, exoty, malé hlodavce, želvy a plazy. Obsahuje vitamíny: A, C, E, B1, B6, B12, K3, L-carnitin, Biotin , Beta-karoten Niacinamid.
202,00 Kč 142,00 Kč