Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  N&D

  V měsíci prosinci k 10kg balení ZÁSOBNÍK na krmivo ZDARMA!

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  N&D GF Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel

  Jehně, quinoa, fenykl, máta. Kompletní vyvážené krmivo N&D pro dospělé kočky.
  Od 5,62 €

  N&D GF Quinoa CAT Weight Mngmnt Lamb & Broccoli

  Jehně, quinoa, brokolice, chřest. Kompletní vyvážené krmivo N&D pro dospělé kočky, které jim pomáhá obnovit normální hmotnost.
  Od 5,62 €

  N&D Grain Free Cat Adult Boar & Apple

  Kanec a jablko. Kompletní krmivo pro dospělé kočky bez obsahu obilovin. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.

  N&D Grain Free Cat Adult Chicken & Pomegranate

  Kuře a granátové jablko. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.

  N&D Grain Free Cat Adult Fish & Orange

  Ryba a vejce. Kompletní krmivo N&D pro dospělé kočky. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 4,46 €

  N&D Grain Free Cat Adult Lamb & Blueberry

  Jehně a borůvka. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 4,46 €

  N&D Grain Free Cat Kitten Chicken & Pomegranate

  Kompletní krmivo pro koťata, březí nebo kojící kočky. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.

  N&D GF CAT Neutered Chicken&Pomegranate

  Kuře a granátové jablko pro kastrované kočky. Kompletní krmivo, receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.

  N&D GF Pumpkin CAT Duck & Cantaloupe melon

  Kachna, dýně a kantalupský meloun. Kompletní krmivo N&D pro dospělé kočky. Alternativa běžného krmení pro kočky citlivé nebo mlsné.
  Od 5,30 €

  N&D GF Pumpkin CAT NEUTERED Quail & Pomegranate

  Křepelka, dýně a granátové jablko. Bezobilná receptura kompletního krmiva N&D pro dospělé kastrované kočky.
  Od 5,30 €

  N&D GF Pumpkin CAT Venison & Apple

  Zvěřina, dýně a jablko. Bezobilná receptura kompletního krmiva N&D pro dospělé kočky.
  Od 5,30 €

  N&D GF Pumpkin CAT Quail & Pomegranate

  Křepelka, dýně a granátové jablko. Grain-free receptura kompletního krmiva pro dospělé kočky.
  Od 5,30 €

  N&D GF Quinoa CAT Skin&Coat Herring & Coconut

  Sleď, quinoa, kokos, kurkuma. Kompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky.
  Od 5,62 €

  N&D GF Quinoa CAT Skin&Coat Quail & Coconut

  Křepelka, quinoa, kokos, kurkuma. Kompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky s problémovou kůží nebo pro obměnu běžného krmení pro kočky bez problémů nebo pro kočky s potravinovou přecitlivělostí.
  Od 5,62 €

  N&D GF Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry

  Kachna, quinoa, brusinky, heřmánek. Kompletní vyvážené krmivo N&D pro dospělé kočky pro prevenci struvitů a oxalátových močových kamenů.
  Od 5,62 €

  N&D PRIME CAT Adult Boar & Apple

  Kompletní krmivo z divočáka a kuřete. Krmivo bez obsahu obilovin, s psylliem jako zdrojem vlákniny, s ovocnou složkou bohatou na atioxidanty, které zpomalují stárnutí organismu. Směs zdorjů živočišné bílkoviny pro optimální tvorbu svalové hmoty. Vysoce chutné i pro ty nejvybíravější kočiči tvory.
  Od 5,05 €

  N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate

  Vysoce chutné kompletní krmivo pro kočky s převahou kuřecí bílkoviny se špetkou vajec a ryb. Bezobilná receptura pro kočky s přídavkem ovoce a špenátu, s vlákninou z psyllia. Dobré trávení, formované výkaly, silný imunitní systém.
  Od 5,05 €

  N&D PRIME CAT Adult Lamb & Blueberry

  Vysoký podíl jehněčího s borůvkami v grain-free receptuře pro kočky všech plemen. Chutné, lehce stravitelné krmivo plné zdraví prospěšných látek přírodního původu. Pro dlouhověkost Vašeho zvířete.
  Od 5,05 €

  N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate

  Kousky kuřátka, vajec a rybky s podílem zeleniny, ovoce a bylinek. Bezobilná receptura pro koťátka i kočky, které je čekají :-)
  Od 5,05 €

  N&D PRIME CAT Neutered Chicken&Pomegranate

  Bezobilná receptura pro kastrované kočky s kuřátkem, rybičkou a vejcem. Přídavek ovoce a zeleniny s bylinkami pro zdravé trávení a dlouhý věk s minimem zdravotních potíží.
  Od 5,05 €