Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

N&D

Způsob stravování masožravců založený na nízkém glykemickém indexu. N&D (Natural&Delicious) je krmivo bez obilovin, s vysokým obsahem bílkoviny z čerstvého italského masa a ryb - řada N&D Grain Free nebo řada Low Grain - řada s nízkým obsahem obiloviny a to obilovin s nízkým glykemickým indexem. Řada Grain Free obsahuje 70% živočišné bílkoviny, 30% receptur krmiv tvoří ovoce, zelenina a minerály. Řada Low Grain obsahuje živočišné bílkoviny 60%, 20% z receptur tvoří ovoce a zelenina a 20% obiloviny GMO Free. Netradiční ovoce a zelenina s vysokým obsahem přírodních antioxidantů. Projděte si jednotlivé receptury a posuďte sami.

Ke krmivu jsou na vyžádání odměrky. 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

N&D GF DOG Adult Boar & Apple

Kompletní krmivo pro dospělé psy v receptuře N&D Gf Dog Adult Boar & Apple, divočák s jablky. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 10,67 €

N&D Gf Dog Adult Chicken & Pomegranate

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 23,09 €

N&D Gf Dog Adult Fish & Orange

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy v receptuře ryba s pomerančem. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 10,67 €

N&D GF DOG Adult Lamb & Blueberry

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy v receptuře jehně s borůvkami. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Červené jehněčí maso je původem ze Sardinie, ryba ze severních moří Evropy.
Od 27,28 €

N&D GF DOG Adult Maxi Boar & Apple

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy velkých a obřích plemen v receptuře divočák s jablky. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu.
Od 89,47 €

N&D GF DOG Adult Maxi Chicken&Pomegranate

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy velkých plemen. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 79,21 €

N&D GF DOG Adult Maxi Fish & Orange

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy velkých plemen. Treska a pomeranč. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 89,47 €

N&D GF DOG Adult Maxi Lamb & Blueberry

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy velkých plemen. Jehně a borůvky. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 89,47 €

N&D GF DOG Adult Mini Boar & Apple

Kompletní krmivo N&Đ pro dospělé psy malých plemen v receptuře divočák s jablky. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. 30% podíl ovoce a zeleniny s velkým množstvím výživových PHYTO prvků a přírodních atioxidantů. Léčivé rostliny přítomné v krmivu napomáhají zvířatům v instiktivním výběru stravy a mají příznivý vliv na jejich zdraví.
Od 10,67 €

N&D GF DOG Adult Mini Chicken&Pomegranat

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy malých plemen v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 8,88 €

N&D GF DOG Adult Mini Fish & Orange

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy malých plemen. Treska a pomeranč. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury bez obsahu obilonin.
Od 10,67 €

N&D GF DOG Adult Mini Lamb & Blueberry

Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy malých plemen s jehněčím a borůvkami. 30% podíl ovoce a zeleniny s velkým množstvím výživových PHYTO prvků a přírodních atioxidantů.  Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu.
Od 10,67 €

N&D GF DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegr

Kompletní krmivo N&D pro štěňata velkých a obřích plemen v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 23,92 €

N&D GF DOG Puppy S/M Chicken & Pomegr

Kompletní krmivo pro štěňata malých a středních plemen v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
Od 8,88 €

N&D LG DOG Adult Chicken & Pomegranate

Receptura N&D kuře s granátovým jablkem - canine formula je kompletním krmivem pro dospělé psy. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 6,49 €

N&D LG DOG Adult Codfish & Orange

N&D treska s pomerančem - canine formula, kompletní krmivo pro dospělé psy. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 18,40 €

N&D LG DOG Adult Lamb & Blueberry

Receptura N&D jehně s borůvkami - canine formula je kompletním krmivem pro dospělé psy. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 19,69 €

N&D LG DOG Adult Maxi Chicken & Pomegranat

Receptura krmiva N&D kuře s granátovým jablkem - canine formula je kompletním krmivem pro dospělé psy velikostí granulí určené především pro velká a obří plemena. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 54,51 €

N&D LG DOG Adult Maxi Codfish & Orange

N&D treska s pomerančem - canine formula, kompletní krmivo pro dospělé psy. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin
Od 61,09 €

N&D LG DOG Adult Maxi Lamb & Blueberry

Receptura krmiva N&D jehně s borůvkami - canine formula je kompletním krmivem pro dospělé psy. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 61,09 €