Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Nativia

Nativia s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v únoru roku 2012 s cílem nabídnout chovatelům a majitelům zvířat poctivou českou značku krmiv, postavenou na maximální možné kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů a koček. Vyrábí prostřednictvím nejmodernějších technologií s důrazem na kvalitu výsledného produktu. Naší snahou je vrátit na trh poctivost vůči zákazníkům i jejich čtyřnohým přátelům a prodávat krmivo, které plně vyhovuje přirozeným potřebám zvířat.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Nativia Active

Nativia Active obsahuje 81% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Funkční složky v receptuře pro špičkovou kondici a dlouhodobý výkon psa.
Od 1 069,00 Kč

Nativia Adult

Nativia Adult je krmivo pro dospělé psy od 1 roku do 9 let. Receptura respektuje přirozené zákonitosti výživy psa. Nativia Adult obsahuje 74% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
Od 221,00 Kč

Nativia Adult Maxi

Nativia Adult Maxi je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 18 měsíců do 7 let. Nativia Adult maxi obsahuje 76% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
Od 929,00 Kč

Nativia Adult Mini

Nativia Adult Mini obsahuje 79% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Kompletní krmivo pro malé pejsky s kachnou a drůběží.
Od 281,00 Kč

Nativia Junior Maxi

Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen od 5 do 18 měsíců. Nativia junior maxi obsahuje 78% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Ochrana kloubů, podpora imunity, optimální růst.
Od 946,00 Kč

Nativia Lamb & Rice

Nativia Lamb & Rice je kompletní hypoalergenní krmivo pro senzitivní psy všech plemen s citlivým zažíváním od 18 měsíců. Receptura obsahuje 65% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
Od 263,00 Kč

Nativia Puppy

Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen od 2 do 12 měsíců, vhodné také pro březí a kojící feny. Nativia Puppy obsahuje 84% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
Od 233,00 Kč

Nativia Puppy Mini 3Kg

Nativia Puppy mini obsahuje 85% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Kompletní krmivo pro štěňata malých a trpasličích plemen.
279,00 Kč

Nativia Real Meat beef&rice

Nativia REAL MEAT beef&rice obsahuje 88% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
Od 165,00 Kč

Nativia Real Meat chicken&rice

Nativia REAL MEAT chicken&rice obsahuje 89% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
Od 152,00 Kč

Nativia Real Meat rabbit&rice

Nativia REAL MEAT rabbit&rice obsahuje 89% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
Od 172,00 Kč

Nativia Senior&Light

Kompletní krmivo pro psy všech plemen s nižší aktivitou či sklonem k obezitě od 18 měsíců a pro starší psy od 8-10 let. Nativia Senior&light obsahuje 73% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
Od 225,00 Kč