Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Nativia

  Nativia s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v únoru roku 2012 s cílem nabídnout chovatelům a majitelům zvířat poctivou českou značku krmiv, postavenou na maximální možné kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů a koček. Vyrábí prostřednictvím nejmodernějších technologií s důrazem na kvalitu výsledného produktu. Naší snahou je vrátit na trh poctivost vůči zákazníkům i jejich čtyřnohým přátelům a prodávat krmivo, které plně vyhovuje přirozeným potřebám zvířat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nativia Active

  Nativia Active obsahuje 81% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Funkční složky v receptuře pro špičkovou kondici a dlouhodobý výkon psa.
  Od 49,17 €

  Nativia Adult

  Nativia Adult je krmivo pro dospělé psy od 1 roku do 9 let. Receptura respektuje přirozené zákonitosti výživy psa. Nativia Adult obsahuje 74% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
  Od 10,17 €

  Nativia Adult Maxi

  Nativia Adult Maxi je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 18 měsíců do 7 let. Nativia Adult maxi obsahuje 76% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
  Od 42,73 €

  Nativia Adult Mini

  Nativia Adult Mini obsahuje 79% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Kompletní krmivo pro malé pejsky s kachnou a drůběží.
  Od 12,93 €

  Nativia Junior Maxi

  Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen od 5 do 18 měsíců. Nativia junior maxi obsahuje 78% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Ochrana kloubů, podpora imunity, optimální růst.
  Od 43,52 €

  Nativia Lamb & Rice

  Nativia Lamb & Rice je kompletní hypoalergenní krmivo pro senzitivní psy všech plemen s citlivým zažíváním od 18 měsíců. Receptura obsahuje 65% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
  Od 12,10 €

  Nativia Puppy

  Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen od 2 do 12 měsíců, vhodné také pro březí a kojící feny. Nativia Puppy obsahuje 84% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
  Od 10,72 €

  Nativia Puppy Mini 3Kg

  Nativia Puppy mini obsahuje 85% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Kompletní krmivo pro štěňata malých a trpasličích plemen.
  12,83 €

  Nativia Real Meat beef&rice

  Nativia REAL MEAT beef&rice obsahuje 88% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
  Od 7,59 €

  Nativia Real Meat chicken&rice

  Nativia REAL MEAT chicken&rice obsahuje 89% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
  Od 6,99 €

  Nativia Real Meat rabbit&rice

  Nativia REAL MEAT rabbit&rice obsahuje 89% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Obsah čerstvého masa 42% tj. v sušině 12%, chelátové formy stopových prvků, extrakt z ostropestřce mariánského, rozmarýnový extrakt, receptura obsahuje SYSADOA látky (dříve označovány jako chondoprotektiva).
  Od 7,91 €

  Nativia Senior&Light

  Kompletní krmivo pro psy všech plemen s nižší aktivitou či sklonem k obezitě od 18 měsíců a pro starší psy od 8-10 let. Nativia Senior&light obsahuje 73% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
  Od 10,35 €
  Filtry Close
  Kategorie