Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
RSS

Nové produkty

BARKING HEADS Fat Dog Slim NEW

Šetrné krmivo pro psy s nižším obsahem energie. 30% kuřete a pstruha s hráškem,. mořskými řasami, bylinkami a zeleninou.
Od 2,25 €

BARKING HEADS Doggylicious Duck

BARKING HEADS Doggylicious Duck Kde kdo dneska kupuje krmivo bez obilovin, to je známá věc. Ale chcete pošeptat tajemství? 56% kachního masa s batáty, hrášek, směs bylin, radši pšššt! To by chtěl kde kdo, mít svého chlupáče jako ze škatulky!
Od 19,46 €

BARKING HEADS Doggylicious Duck (Small Breed)

Kačer k večeři. BARKING HEADS Doggylicious Duck. Červené kachní maso s bílou filetou ze pstruha a hráškem. Bez obilovin, pouze s nejnutnějším množstvím škrobů. Italská restaurace nejen pro svalnaté italské chrtíky! No tak, nebuďte chrti... (54% Kachna & Pstruh).
Od 16,74 €

BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb

BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb je hypoalergenní kombinace tradičních britských surovin jako je welšské jehněčí s rýží a ovsem osvěžených čerstvým pstruhem. Přesně to jídlo, o kterém se dá říci, že léčí. Ukažte nám druhé krmivo oplývající takovou porcí jehněčího! Se směsí bylinek a zeleniny.
Od 2,25 €

BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb (Small Breed)

Jehněčí masíčko s trochou pstruha, bylinkami a zeleninou. Lahodný Barking pro pejsky malých a trpasličích plemen. Chelátová forma stopových prvků pro spolehlivou dostupnost minerálních látek tam, kde je třeba.
Od 15,82 €