Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  NUTRAGold Holistic

  Nutra Gold Holistic je krmivo vyrobeno z regionálních surovin nejvyšší kvality. Moderní extrudační linka, více zdrojů živočišných bílkovin, vysoké podíly čerstvého masa. Zdrojem obilovin je šetrná hypoglykemická celozrnná hnědá rýže, oves a hrách. Vysoký obsah ryb a lososového oleje, přírodní zdroje glukosaminu a chondroitinu z kuřecích chrupavek a skořápek korýšů pro pružný pohyb. Obsah probiotik a prebiotik je vysoce hodnotným přínosem pro stabilní a výkonné trávení. Prostě šetrně, zdravě a chutně. 


  Všechny receptury Nutra Gold Holistic splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO (americkým úřadem pro kontrolu krmiv). Krmivo je testováno od výběru surovin přes zpracování, až ke konečnému výrobku. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  NUTRAGold Adult Dog

  Kompletní krmivo NUTRAGold pro psy od 12kg do 25kg, které obsahuje více zdrojů živočišné bílkoviny, tak, jak je přirozeně přirozené. Pestrý zdroj obilovin s nízkým glykemickým indexem (celozrnná hnědá rýže, bílá rýže, oves) z dlouhodobého hlediska velmi šetrné pro trávící trakt.
  Od 12,56 €

  NUTRAGold Duck&Sweet Potato Grain Free

  Bezobilná receptura NUTRAGold Duck&Swee je vhodnou variantou pro citlivé zažívání psů. Čerstvé a sušené kachní maso je zdrojem vysoce stravitelných bílkovin. Pro všechna plemena a věkové kategorie bez rozdílu. Dávkování pro štěňata je uvedeno na obalu krmiva.
  Od 11,73 €

  NUTRAGold Holistic Puppy

  Kompletní krmivo NUTRAGold pro štěňata všech plemen, které obsahuje více zdrojů živočišné bílkoviny, tak, jak je přirozeně přirozené. Pestrý zdroj obilovin s nízkým glykemickým indexem (celozrnná hnědá rýže, bílá rýže, oves) z dlouhodobého hlediska velmi šetrné pro trávící trakt.
  Od 13,39 €

  NUTRAGold Indoor Dog Microbites

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen do 12kg chovaných převážně v bytě. Obohacené o více druhů masa, jako je kuřecí, krůtí, ryby, kachna a losos.
  Od 13,34 €

  NUTRAGold Lamb&Rice Adult Dog

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s bohatým zastoupením jehněčího masa a celozrnné hnědé rýže. Šetrné ingredience pro citlivé trávení.
  Od 13,16 €

  Nutragold Large Breed Adult Dog 15Kg

  Kompletní krmivo Nutragold pro dospělé psy velkých a obřích plemen s obsahem čerstvého kuřecího masa, které obsahuje více zdrojů živočišné bílkoviny, tak, jak je přirozeně přirozené. Šetrně, zdravě, chutně. Pestrý zdroj obilovin s nízkým glykemickým indexem (celozrnná hnědá rýže, bílá rýže, oves) z dlouhodobého hlediska velmi šetrné pro trávící trakt.
  57,87 €

  NUTRAGold Large Breed Puppy

  Kompletní krmivo od zn. NUTRAGold pro štěňata velkých a obřích plemen, které obsahuje více zdrojů živočišné bílkoviny, tak, jak je přirozeně přirozené. Pestrý zdroj obilovin s nízkým glykemickým indexem (celozrnná hnědá rýže, bílá rýže, oves) z dlouhodobého hlediska velmi šetrné pro trávící trakt.
  Od 14,21 €

  NUTRAGold Puppy Microbite

  Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen. Krmivo obsahuje více zdrojů živočišných bílkovin: kuře, krůtu, rybu, kachnu, lososa a je tak svým pestrým složením ideální pro růst a vývoj malého štěňátka. Zdrojem energie jsou hypoglykemické obiloviny, které udržují po nakrmení stálejší hladinu krevního cukru.
  Od 16,74 €

  NUTRAGold Salmon&Potato Adult Dog

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s plody moře: maso z lososa a mořské rybí moučky. Kombinace je vhodná pro citlivé zažívání psů. Mořské plody zajišťují dostatek omega mastných kyselin pro zdravou a lesklou srst. Přírodní zdroj chondroitinu a glukosaminu pro zdravý kloubní aparát.
  Od 13,06 €

  NUTRAGold Senior Dog

  Kompletní krmivo NUTRAGold pro starší psy všech plemen s převahou čerstvého kuřecího a krůtího masa. které obsahuje více zdrojů živočišné bílkoviny, tak, jak je přirozeně přirozené. Ovoce, zelenina a bylinky pro celkovou podporu imunitního systému. Obsah prebiotik a probiotik pro stabilizované a výkonné trávení. Šetrně, zdravě, chutně.
  Od 13,39 €

  NUTRAGold Turkey&Sweet Potato GRAIN FREE

  Kompletní krmivo NUTRAGold pro psy všech plemen a každého věku. Vhodné také pro štěňata. Bez obsahu obilovin, s ovocem a zeleninou, s probiotikem. Bezobilná receptura je vhodnou variantou pro citlivé zažívání psů. Čerstvé a sušené krůtí maso je zdrojem vysoce stravitelných bílkovin.
  Od 10,81 €

  NUTRAGold Whitefish&Sweet Potato GRAIN FREE

  Kompletní krmivo NUTRAGold pro psy všech plemen a každého věku. Vhodné také pro štěňata. Bez obsahu obilovin, s ovocem a zeleninou, s probiotikem, s rybou. Bezobilná receptura je vhodnou variantou pro citlivé zažívání psů. Čerstvé a sušené rybí maso je zdrojem vysoce stravitelných bílkovin.
  Od 11,73 €
  Filtry Close
  Kategorie