Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Nutram Cat

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Nutram Ideal Indoor Cat

Ideální krmivo pro kočky chované v bytě. Součástí receptury Nutram Indoor je bylinná prevence tvorby bezoárů a umožnění jejich snadného vylučování.
Od 397,00 Kč

Nutram Ideal Sensitive Cat

Kompletní kanadské krmivo Nutram pro citlivé až alergické kočky, z vybraných nedráždivých, lehce stravitelných a vysoce využitelných surovin, aktivních doplňků a účinných bylin.
Od 397,00 Kč

Nutram Ideal Weight Control Cat

Kompletní kanadské krmivo Nutram pro dospělé kočky s problémy s nadváhou a obezitou a pro kočky s nižší pohyblivostí. Nízká spotřeba krmiva při nejvyšší možné stravitelnosti.
Od 397,00 Kč

Nutram Sound Adult/Senior Cat

Kompletní kanadské krmivo Nutram Cat pro dospělé i starší kočky všech plemen, chované doma i venku. Mimořádně kvalitní krmivo pro náročné, vzácné a hýčkané kočky, včetně kastrovaných.
Od 362,00 Kč

Nutram Total Grain Free Salmon, Trout Cat

Kompletní kanadské krmivo Nutram pro náročné a citlivé kočky. Z rybího masa : losos a pstruh. Bez obilí, bez brambor a bez kuřecího masa. Vhodné i pro koťata s citlivým zažíváním
Od 469,00 Kč

Nutram Total Grain Free Small Breed Turkey, Chicken, Duck Cat

Kompletní kanadské krmivo Nutram s nízký glykemickým indexem pro náročné a citlivé kočky. Z drůbežího masa: krůta, kuře, kachna. Bez obilí, bez brambor a bez rybího masa. Kvalitní zdroje uhlohydrátů: cizrna, čočka a hrášek. Vhodné i pro koťata s citlivým zažíváním.
Od 469,00 Kč

Nutram Sound Kitten 1.8kg

Kompletní kanadské krmivo Nutram pro koťata a rostoucí kočky. Zajišťuje všechno pro správný růst a vývoj kočičího těla. Vhodné i pro březí a kojící dospělé kočky.
362,00 Kč