Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  O nás

  Na trhu krmiv a chovatelských potřeb nabízíme své služby již přes 20 let. Máme za to, že ten, kdo krmiva prodává, měl by mu také rozumět. Provozuje poradnu z oblasti výživy psů a veterinární poradnu, pořádáme odborné přednášky na témate z výživy psů. V prodeji máme také klinické diety pro psy, kočky a hlodavce. V otázce výcviku psů úzce spolupracujeme s centrem psipark.cz, kde také vedeme výcviky.

  Objednávky na sortiment e-shopu přijímáme přes web, telefonicky nebo formou SMS zpráv. Lze s námi komunikovat také na kamenné prodejně v Brně. Rozvážíme krmivo po dohodě až k vám domů.

  Příjem telefonických objednávek:
  Pondělí - Pátek 8.30 - 18.00
  Příjem SMS objednávek: NONSTOP
  ODBĚR NA PRODEJNĚ:
  Vranovská 57, Brno
  Pondělí:10 - 17 hod.
  Úterý:10 - 17 hod.
  Středa:10 - 17 hod.
  Čtvrtek:10 - 17 hod.
  Pátek:10 - 16 hod.
  ROZVOZ DO DOMU V BRNĚ:
  Pondělí - Pátek 12 - 21.00 (dle lokality)

  Pokud v objednávce zvolíte dopravu po Brně a platbu kartou, lze zaplatit pomocí mobilního terminálu v místě vašeho bydliště nebo zaměstnání.

  Jak urychlit dopravu:
  Rozvoz v Brně: objednávky přijaté do 9.00 zpracováváme ješte tentýž den (podle doby expedice následně rozvážíme). Objednávky přijaté po 9.00 jsou zpracovány následující pracovní den.
  Zasílání po ČR: objednávky přijaté do 9.00 zpracováváme ješte tentýž den (podle doby expedice následně zasíláme). Objednávky přijaté po 9.00 jsou zpracovány následující pracovní den.

  ZASÍLANÍ ZBOŽÍ NA SLOVENSKO:

  Vycházíme vstříc zákazníkům ze Slovenska. Již nejsme vázáni na kurzy měn EUR (CZK) podle převodu přepravních společností a nejsme nuceni zaúčtovávat platby za převod finanční hotovosti. Zboží objednáváte podle aktuálního kurzu ČNB. Bez dalších plateb navíc. Číslo účtu pro převodové platby ze Slovenska je uvedeno včetně IBAN v kontaktech zde na stránkách.

  Děkujeme za využívání našich služeb.