Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  obří a velké plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Wolfsblut Adult Polar Night

  Suché kompletní krmivo Wolfsblut ze sobího masa a dýně s 51% obsahem masa v potravinářské kvalitě. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů. Lahodně vynikající chuť.
  Od 2 560,00 Kč

  PETKULT dog MAXI ADULT lamb/rice

  PETKULT dog MAXI ADULT je pokročilá receptura přírodních krmiv z krůtího a jehněčího masa, která poskytuje živiny potřebné pro růst a vývoj psů velkých plemen od 12 měsíců věku. Chelátová forma stopových prvků, brusinkový extrakt, korýši jako zdroj mastných kyselin.
  Od 256,00 Kč

  BARKING HEADS Chop Lickin’ Lamb (Large Breed)

  Pořádná porce jehněčího se psruhem pro velké psy. Barking pro psí obříky s bylinkami, zeleninou i s přídavky pro zdraví kloubů.
  Od 1 806,00 Kč

  Ibero NATURAL dog MAXI ADULT

  Bezlepková receptura krmiva Ibero z jehněčího a vepřového masa s karobem, olivovým extraktem a šalvějí hispánskou. Pro velká plemena psů. Obsahuje až 75% živočišné bílkovin, pouze s hnědou rýží. Hypoalergenní složení. Na 12 kg pytel Ibero NATURAL se spotřebuje více než 18 kg čerstvého masa z iberského polodivokého prasete a jehněčí. Kvalitní regionální suroviny ze Španělska. Funkční složky navíc.
  Od 1 106,00 Kč

  Fitmin Medium Maxi Lamb & Rice

  Jemné jehněčí maso s rýží pro psy středních a velkých plemen. Krmivo obsahuje 70% živočišných surovin. S komplexem dentální péče pro zuby.
  Od 360,00 Kč

  Fitmin Medium Maxi Lamb & Rice 14kg

  Jemné jehněčí maso s rýží pro psy středních a velkých plemen. Krmivo obsahuje 70% živočišných surovin. S komplexem dentální péče pro zuby.
  1 390,00 Kč

  Fitmin Medium Maxi Lamb & Rice 3kg

  Jemné jehněčí maso s rýží pro psy středních a velkých plemen. Krmivo obsahuje 70% živočišných surovin. S komplexem dentální péče pro zuby.
  360,00 Kč

  Calibra Dog Life Adult Large Breed Lamb

  Kompletní krmivo Calibra pro velká plemena s jehněčím a rýží. S funkčními složkami na podporu kloubů, s chelátovou formou minerálních látek, které jsou snadno dostupné a pro organismus rychle k dispozici. Se složkami na podporu trávení a detoxikaci. 80% obsah živočišné bílkoviny z celkového obsahu bílkoviny v krmivu.
  Od 279,00 Kč

  Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken&Duck

  Bezobilná receptura krmiva s čerstvým kuřetem a kachnou s jedinečnou triple active formulí (ananas, slávka zelenoústá a kořenem čekanky). Receptura je určena pro dospělé psy velkých plemen s hmotností nad 30 kg a obsahuje kvalitní zdroje proteinu z 70% živočišného původu.
  Od 289,00 Kč

  ZV1 Adult Maxi 12kg

  Zdravá výživa pro mladší dospělé psy velkých a středních plemen. Kuřecí a rybí maso se sušeným ovocem, arktickým krilem a ostropestřcem mariánským. Obsahuje až 82% masa v potravinářské kvalitě.
  1 250,00 Kč

  Grancann Lamb & Hemp seeds Adult medium & large breeds

  Kompletní krmivo s jehněčím a rýží pro dospělé psy středních a velkých plemen. S obsahem konopných semínek a zastudena lisovaného konopného oleje. Podíl živočišného proteinu 80%.
  Od 25,00 Kč