Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

ochranné límce

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Límec Ochranný Bez Kornoutu-Hs

Límec tohoto typu zabraňuje zvířeti olizovat a okusovat operační ránu na břiše a vytahovat stehy. Na rozdíl od kornoutových límců je zvířaty mnohem lépe snášen, nepřekáží zvířeti v pohybu ani při krmení, NENÍ ale vhodný pro ochranu rány na končetinách a nezabraňuje škrabání na hlavě. Límec je také vhodný pro potřebu ulevit krční páteři, nebo omezení jejího pohybu.
Od 451,00 Kč

Límec Ochranný Buster Plastový Classic Collar 10Cm

Průhledný ochranný límec se systémem upevnění pomocí jednoho proplétacího pásku.
Od 60,00 Kč

Límec Ochranný Buster Plastový Clic Collar

Ochranný límec pro psa po zranění nebo zákroku z měkkého a flexibilního polypropylenu. Průhledné, s rychlým a jednoduchým zapínáním (tzv. klik-systémem). Jsou dostupné v 9 velikostech.
Od 51,00 Kč

Límec Ochranný Buster Plastový Comfort Collar

Ochranný límec pro psa z měkkého a flexibilního polypropylenu. Ochranný límec na vnější straně límce, zapínání klik-systémem.
Od 80,00 Kč

Límec Ochranný Buster Plastový Design Collar 10Cm

Ochranný límec s nápisy "v rekonstrukci" a s žádostí ohleduplnost k okolí k psům v léčení. Límec BUSTER Design Collar je jinak průhledný s rychlým a jednoduchým zapínáním. Materiál je měkký a flexibilní polypropylen. Jsou dostupné v 7 velikostech.
Od 51,00 Kč

Límec Ochranný Buster Plastový Premium Collar

Ochranný límec Premium Collar je ve spodní upínací části límce opatřen flexibilním neoprenem se dvěma upínacími pásky, takže se snadno fixuje na krk psa. Ochranným lemem na vnější straně límce se pejsek chová šetrně i ke svému prostředí, neškrábe okrajem zdi bytu ani majitele.
Od 309,00 Kč

Límec Ochranný Henry Schein Transparent

Ekologický, recyklovatelný, jednoduché zapínání u ochranného límce Henry Schein upřednostňuje tento límec před jinými. Dostupný v 7 velikostech. Instruktážní video jak zapínat: https://www.youtube.com/watch?v=kV6jmAJwtAY
Od 33,00 Kč

Límec Ochranný Měkký Tepaw

Límec ochranný měkký zn. Tepaw je límec, který neomezuje zorné pole ošetřeného zvířete. Nebrání běžné denní činnosti, jeho konstrukce nebrání ani proudění vzduchu v oblasti krku. Lze jej snadno prát. Tento produkt Vám je na objednávku, dostupnost cca 14 dnů.
Od 791,00 Kč

Ochranný Límec Pro Psy

Měkký látkový límec pro psy je komfortní a pohodlnou pomůckou pro období zotavení.
Od 300,00 Kč

Límec Ochranný Nafukovací Pvc Kruuse

Dvouplášťový nafukovací límec z PVC, velmi odolný. Nebrání zvířeti výhledu do stran.
Od 575,00 Kč