odchov bez matky, málo mléka

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Beaphar Mléko Krmné Puppy Milk Pes Plv 500G

Beaphar Puppy Milk je kompletní mléčná náhražka pro štěňata od prvního dne života. Vhodné i jako doplněk pro březí a laktující feny, pro nemocná zvířata a zvířata v rekonvalescenci.
Od 406,00 Kč

Bosch Dog Puppy 7,5kg

Plnohodnotné krmivo pro dokrmování štěňat a postupný návyk na pevnou stravu od 2. měsíce věku až do období přechodu na krmiva pro rostoucí štěňata (4. měsíc věku).
694,00 Kč 574,00 Kč

Bosch Dog Puppy Milk mléko krmné pes plv 2kg

Výborně rozpustné sušené nahrážkové mléko v prášku přizpůsobené svým složením mateřskému mléku kojící feny.
588,00 Kč 487,00 Kč

Eminent Dog Puppy Milk 2Kg

Eminent Puppy Milk je nahrážkou mateřského mléka, která zajišťuje rozvoj imunitního systému, optimální vývoj kostry a svalstva, intenzivní růst a vynikající zdraví vašeho štěněte.
Od 183,00 Kč

Fitmin Puppy - Mléko Sušené Pro Štěňata

Instantní mléko Fitmin Puppy mléko je určeno pro nejmenší štěňata jako náhrada nebo doplnění mateřského mléka. Unikátní receptura s vysokým obsahem mléčných bílkovin, vitamínů a minerálů zabezpečuje správný a bezproblémový růst štěňat.

Happy Dog Supreme Junior Baby Milk Probiotic 500g

Happy Dog Supreme Junior Baby Milk je kompletní náhražka mateřského mléka se záměrně redukovaným obsahem laktózy pro jeho lepší tolerovatelnost a vyšší stravitelnost, s přídavkem probiotické kultury (Lactobacilus faecium) pro ochranu sliznic trávících orgánů.
318,00 Kč 366,00 Kč

Royal Canin Baby Dog Milk

Náhražka mateřského mléka pro štěňata Royal Canin Baby Dog Milk je svým složením velmi podobné mléku feny s vysokým obsahem energie (39% tuků) a velmi nízkým obsahem laktózy (18.5%).
Od 449,00 Kč