Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  odpuzovače a výcvikové spreje, gely

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Beaphar spray zákaz vstupu kočka 100 ml

  Přípravek, který po aplikaci chrání místa před nežádoucí návštěvou koček s užitím do bytu.
  184,00 Kč 165,00 Kč

  Menforsan Spray proti značkování kočka, pes 500ml

  Přípravek proti značkování je speciálně navržen tak, aby odrazoval zvíře v močení na místech, kde to nepovažujeme za vhodné. Týká se to především např. oken, rohů domu, fasád, kol vozidel, sloupků od plotu, atd. Sprej lze použít jak v domácím prostředí, tak i venku. Psí či kočičí značkování tak můžeme efektivně omezit.
  271,00 Kč 243,00 Kč

  Get Off Cat Dog Repellent Sprej Proti Značkování 500Ml

  Přípravek pro omezení vstupu psů a koček určený k venkovnímu použití. Používá se nejen na místa, která jsou postiženy značkováním psů a koček, ale zejména na stěny a vnější dekorace, k zabránění poškození kočičím škrábáním, nebo místa, kde psi rádi vyhrabávají jámy.
  279,00 Kč

  Get Off Repellent Odpuzovač Psů A Koček 460G

  Odpuzovač je snadnou cestou, jak zamezit psů i kočkám močení a kálení na trávníku, kde si to nepřejete. Vysoce parfemované silicí citronelovou, která odpudí svojí vůní. Netoxický přípravek, který neusmrtí rostliny ve Vaší zahradě. Funguje za slunečného počasí i za deště.
  269,00 Kč

  Greenfields Stay Away "Zákaz vstupu" 400 ml

  Greenfields Stay Away zabraňuje vstupu zvířat na nechtěná místa (trávník, popelnice, lavička…). Pro venkovní použití. Účinkuje do prvního deště, poté je třeba aplikaci opakovat. Vhodný pro psy, kočky, kuny, lišky.
  434,00 Kč 389,00 Kč

  Greenfields Training Aid - pomocník pro výcvik 400 ml

  Greenfields Training Aid pomocník pro výcvik psů a koček byl speciálně vyvinut pro vnitřní použití (uvnitř domu, bytu). Odrazuje také psy a kočky od znečišťování (kálení). Přípravek je možné také aplikovat na nábytek, boty nebo jiné věci, aby se zamezilo jejich okusování nebo aportování.
  434,00 Kč 389,00 Kč

  Nobby Sušený Catnip Pro Kočku 25G

  Náhradní náplň do hraček pro kočku nebo bylinky na přilákání koček na určité místo. Jak chcete. Hrubě mletá směs šanty kočičí , 100% přírodní produkt.
  59,00 Kč

  Nobby Catnip Sprej Pro Kočky 25Ml

  Stimulační sprej pro kočky. Pro dosáhnutí neodolatelné zábavy stačí nastříkat spray na hračky, šidítka, škrabadla, nebo kočičí pelíšky. Kočka vůni catnipu zbožňuje.
  79,00 Kč

  Catnip spray DUVO+ 1 ks

  Sprej na olejové bázi se šantou kočičí. Pro neodolatelnou vůni hračke, pelíšků i škrábadel.
  146,00 Kč 131,00 Kč

  Beaphar spray Play výcvik pro kočky 150 ml

  Tréninkový přípravek pro kočky a koťata s šantou kočičí.
  196,00 Kč 176,00 Kč

  Rucní odpuzovac kocek Eyenimal

  Odpuzovac kocek se svítilnou vydává ultrazvukový signál, který predchází nežádoucí prítomnosti kocek na vzdálenost 6 m. Krátké vlnové délky utrazvuku jsou clovekem neslyšitelné, ale pro kocky naopak velmi nepríjemné. Zarízení funguje na 9 V baterie.

  1 113,00 Kč 890,00 Kč