Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Orijen

  Krmivo Orijen představuje nový směr ve výživě psů i koček a tímto směrem je jeho biologická vhodnost. Pojetí biologicky vhodného krmiva je založeno na poměrně jednoduchém principu: biologicky vhodné krmivo odpovídá původní stravě psa i kočky. Bere ale také v úvahu způsob jejich života v moderní době a tak jsou receptury sestaveny s ohledem na nižší kalorické požadavky. Biologicky vhodné krmivo se od typických komerčních krmiv liší v základních pěti bodech a to: 1). ve vysokém podílu bílkoviny z čerstvého masa, 2). je bez obsahu obilovin, 3).obsahuje nízký podíl sacharidů, 4). má vysoký obsah ovoce a zeleniny a za 5). obsahuje bylinky a probiotika s příznivým účinkem na zdraví. Krmivo Orijen obsahuje minimálně 70% veterinárně kontrolovaných živočišných surovin (kuřata z farem z Alberty – bez hormonů a antibiotik, severští síhové – lososovitá ryba lovená ve volné přírodě a vejce), které do závodu přichází v čerstvém stavu. Nejsou sušena ani mražena. Vysoký obsah proteinů v krmivu odstraňuje potřebu používat sacharidy (zdrojem jsou obilniny), které jsou levným, ale pro masožravce nevhodným zdrojem energie. Nadbytek sacharidů přispívá k různým zdravotním problémům od zažívacích potíží přes obezitu až k cukrovce. Orijen obsahuje sacharidů do 20%, běžná komerční krmiva kolem 40%. Místo obilovin obsahuje Orijen celou řadu ovoce a zeleniny včetně brambor, rajčat, mrkve, hnědých mořských řas, špenátu, černého rybízu, brusinek a jablek a to v celé výši 30% (holistická krmiva obsahují většinou do 5% obsahu). Receptury dále obsahují směs proskutníku lékařského, čekanky a psyllia – optimalizace trávení, lopuchu a ostropestřce mariánského – pro podporu jaterních funkcí, směs semen fenyklu a květů heřmánku – pro harmonizaci zažívacího ústrojí a proti zánětům, kopřivu dvoudomou a vojtěšku, měsíček s výraznými antioxidačními vlastnostmi. Probiotika příznivě ovlivňují rovnováhu střevní mikroflóry, upravují trávení a zvyšují odolnost vůči infekci. Další podrobnější informace v případě zájmu naleznete přímo na stránkách výrobce a to na www.championpetfoods.com. Krmivo vyhovuje nutričním požadavkům určených AAFCO. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Orijen 6 Fresh Fish

  Přírodní a biologicky vhodné krmivo Orijen 6 Fresh Fish je vyrobeno z ryb, které pochází z tradičních oblastí kanadského rybolovu. Receptura neobsahuje žádné obiloviny, má vysoký podíl vysoce stravitelných bílkovin živočišného původu a nízký podíl sacharidů. Ryby jsou dodávány do krmiva čerstvé a celé, překypují živinami a skvělou chutí. Váš pes bude zdravý, spokojený a silný.
  Od 6,26 €

  Orijen Original Dog

  Biologicky vhodné krmivo Orijen Original pro dospělé psy všech plemen s vysokým podílem masa (85%), ovoce, zeleniny a bylin (15%). Bez obilnin, bez rostlinných proteinů.
  Od 6,26 €

  Orijen Puppy

  Biologicky vhodné krmivo Orijen pro štěňata plemen v dospělosti do 25kg hmotnosti. s vysokým podílem masa (80%), ovoce, zeleniny a bylin (20%). Bez obilnin, bez rostlinných proteinů. Pro zdravou budoucnost Vašeho štěněte.
  Od 6,26 €

  Orijen Puppy Large

  Biologicky vhodné krmivo plné živin z volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů.. Orijen pro štěňata velkých a obřích plemen s vysokým podílem masa (80%), ovoce, zeleniny a bylin (20%). Suroviny v podílu celé kořisti. Se sníženým obsahem sacharidu a nízkou glykemickou zátěží zajistí krmiva ORIJEN PUPPY LARGE správný vývoj všech štěňat velkých plemen. Vklad do dlouhé budoucnosti Vašeho společníka.
  Od 6,26 €

  Orijen Regional Red Dog

  Biologicky vhodné krmivo Orijen Red s 80% podílem tmavého masa v potravinářské kvalitě, 20% podíl ovoce, zeleniny a ryb. Bohatost zdrojů bílkovin, receptura s nízkým podílem sacharidů, bez obilnin, které jsou jinak základem většiny běžných psích krmiv.
  Od 6,26 €

  Orijen Senior

  Biologicky vhodné krmivo Orijen pro dospělé psy - seniory všech plemen s vysokým podílem masa (75%), ovoce, zeleniny a bylin (25%). Bez obilnin, bez rostlinných proteinů.
  Od 6,26 €

  Orijen Tundra

  Orijen Tundra je inspirován tundrou, domovem kanadského vlka, kde příroda zůstává čistá a nedotčená. Krmivo limitované edice! 80% MASA bezkonkurenčního složení. Stejná rozmanitost masa jakou nabízí sama příroda. ORIJEN TUNDRA obsahuje 4 čerstvá červená masa, 4 čerstvé ryby, čerstvého králíka a čerstvou kachnu. Suroviny jsou zpracovány do krmiva jako celá kořist.
  Od 6,90 €

  Orijen FIT AND TRIM

  Orijen FIT AND TRIM je kompletní krmivo z volně chovaných kuřat, krůt, z ryb lovených v přírodních vodách a z vajec z hnízdních chovů. Do krmiva jsou suroviny vkládány jako celá kořist. 85 % masa; 15 % ovoce, zeleniny a bylin; 0% obilovin a brambor. Pro dokonalou kondici všech dospělých psů.
  Od 6,49 €
  Filtry Close
  Kategorie