Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  pamlsky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Candies Horse Pochoutka

  Extrudovaný Cereální Výrobek Z Kategorie Pamlsek - Pochoutka Pro Domácí Zvířata A Pro Lidi. Křehký Nízkokalorický Snack Ve Tvaru Kostky, Se Strukturou Bílého Jemné Pečiva, Přírodní Bílé Až Nazlátlé Barvy, S Přirozenou Vůní Rýže A Mírně Nasládlou Chutí. Určen Hlavně Pro Koně A Pro Lidi. Může Být Bez Obav Použit Jako Pamlsek - Doplněk Výživy Pro Kterékoli Zvíře V Zájmovém Chovu. Vhodné Pro Senzitivní Jedince, Neobsahuje Lepek.

  Obsah: Rýžová Krupice, Cukr, Sůl, Alfaalfa (Spec. Odrůda Vojtěšky) Nebo Rajčatový Prášek
  Od 1,47 €

  Delizia Pamlsky Pro Koně

  Zdravá Odměna Pro Vašeho Koně - Lahodná A Přírodní, Různé Příchutě. Vyrobeno Z Obilí S Přirozeným Obsahem Minerálních Látek A Vitamínů, Vysoký Podíl Přírodní Dochucující Složky.
  Od 4,42 €

  Kroketky Jablečné S Vitamínem C

  Kroketky S Jablečnou Příchutí Jsou Snadno Stravitelnou A Velmi Chutnou Pochoutkou Pro Všechny Kategorie Koní. Přídavek Sušených Jablek Zajišťuje Zdroj Zdravé Vlákniny A Příjemnou Chuť, Lněné Semínko Obohacuje O Omega 3,6 Mastné Kyseliny, Které Jsou Nepostradatelné Pro Optimální Stav Srsti. Zpracováno Extruzí: Snadná Stravitelnost A Využitelnost. Podávat Se Mohou Bez Další Úpravy V Množství Podle Vlastního Uvážení.
  Od 2,30 €

  Kroketky S Mrkvové S Vitamínem E

  Kroketky S Mrkvovou Příchutí Jsou Snadno Stravitelnou A Velmi Chutnou Pochoutkou Pro Všechny Kategorie Koní. Přídavek Mrkve Zajišťuje Jemnou Chuť, Lněné Semíno Obohacuje O Omega 3,6 Mastné Kyseliny, Které Jsou Nepostradatelné Pro Optimální Stav Srsti. Zpracováno Extruzí: Snadná Stravitelnost A Využitelnost. Podávat Se Mohou Bez Další Úpravy V Množství Podle Vlastního Uvážení.
  Od 2,30 €

  Pochoutka Pro Koně S Hroznovým Cukrem

  Pamlsek Určený Pro Koně Místo Cukru, S Hroznovým Cukrem. Receptura Uzpůsobena Chuťovým Preferencím Koním, Doplnění Stopových Prvků, Minerálů A Vitamínů. S Obsahem Zastudena Lisovaného Oleje Z Hroznových Jader.
  Od 5,11 €

  Epona Apfel Pur - Jablečné Pamlsky 2 Kg

  Zdravá odměna Apfel Pur je složena pouze z jablečných úsušků a jablečné melasy bez jakýchkoliv dalších přísad. Pamlsky mají nejvyšší obsah vlákniny ve srovnání se všemi ostatními pamlsky. Žádné přísady.
  13,02 € 11,68 €

  Epona Bananen Chips - Sušené Banány 1 Kg

  Velmi chutné sušené plátky banánů, bez jakýchkoliv chemických konzervantů, nepřislazené a bez dalších přísad.
  19,55 € 17,53 €

  Epona Bronchofit Leckstein - Průduškové Bonbony 0,5 Kg

  Průduškové bonbóny se směsí 14 bylin. Pamlsky je vhodné podávat při kašli, dýchacích potížích, nebo preventivně při výkyvech počasí na podzim a na jaře, nebo jen jako zdravou odměnu po práci.
  13,02 € 11,68 €

  Epona Früchte Mix - Ovocné Pamlsky 2 Kg

  EPONA Früchte Mix je směs křupavých pamlsků s přidáním extrudovaného ovoce a zeleniny, s příchutí banán, jablko, mrkev a bylinky.
  14,35 € 12,88 €

  Müsli tycinka pro kone DELIZIA banán,2x50g

  Delizia Müsli tyčinka z různý obilných vloček, zeleniny a ovoce. Banánová příchuť. K dostání s různými příchutěmi. tnímu Tvar se snadno schová i do kableky a báječně hodí i na cesty • 2 x 50 g.
  4,00 € 3,59 €

  Müsli tycinka pro kone DELIZIA jablko,2x50g

  Obilná tvarovaná pochoutka pro koně se sušenými jablky.
  4,14 € 3,73 €