Hledat
Euro

pečená krmiva

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Carna4 Dog Food - Chicken

Krmivo Carna4 Chicken krátce pečené, jemně sušené, se směsí naklíčených semen, které se označují jako superpotravina. Kuře, játra, vejce, losos, brambory, mrkev a jablko. Krmivo s velmi nízkým glykemickým indexem. Náhrada nebo kombinace při krmení syrovým masem nebo doma vařeným jídlem
Od 18,08 €

Carna4 Dog Food - Grain-free Duck

Krmivo Carna4 krátce pečené, jemně sušené prosto chemických přísad a konzervatů s kachnou a naklíčenými semeny jako superpotravinou. Kachna, vejce, sleď, bob, losos, brambory, mrkev a chaluha s jablky. Zachovány nutriční hodnoty včetně živých probiotik a enzymů.
Od 19,41 €

Magnusson Meat Biscuit ADULT

Magnusson je první výrobce krmiv pro psy, který dokázal do krmiva dostat 100% podíl čerstvých surovin pomocí technologie pečením. 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. S obsahem grahamové mouky. pro všechny dospělé psy.
Od 3,77 €

Magnusson Meat Biscuit JUNIOR

Magnusson Junior meat biscuit je kompletní krmivo pro štěňata všech plemen. Krmivo je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. Krmivo vyrobené pečením.
Od 25,30 €

Magnusson Meat Biscuit LIGHT

Kompletní krmivo pro dospělé a starší psy všech plemen trpících nadváhou. Krmivo Magnusson light je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. Technologie výroby krmiva je pečením.
Od 21,94 €

Magnusson Meat Biscuit WORK

Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy ve vysoké zátěži, či v zimních měsících. Krmivo Magnusson work je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin technologií pečením.
Od 63,94 €

CARNA4 DOG FOOD EASY-CHEW FISH 2 KG

Carna4 Easy-chew Fish je kompletní suché krmivo pro psy všech plemen a všech věkových kategorií. Granule jsou měkčí a menší, ideální pro štěňata a menší nebo starší psy, kteří mají problémy s kousáním potravy.
33,12 €