Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  péče o chrup

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Nomaad De-Plaque Plv. 100 G

  Veterinární nutriční doplněk pro redukci zubního plaku a kamene u psů a koček. Obsahuje mořskou řasu Ascophyllum nodosum pro redukci zubního plaku a kamene a navíc výrazně snižuje zápach z tlamy.
  21,00 € 15,00 €

  Nomaad De-Plaque Plv. 50 G

  Veterinární nutriční doplněk pro redukci zubního plaku a kamene u psů a koček působící komplexně. Preparát působí přímo v zažívacím traktu zvířete, odkud se následně dostává do krevního řečiště, poté do slin a tím velmi účinně působí na zuby a dásně. Pokud se výsledky neprojeví do 4-8 týdnů zdvojnásobte denní dávku.
  13,00 € 9,00 €

  Orozyme zubní gel enzymatický pro psy a kocky 70g

  Zubní gel pro psy zaručuje ochranu proti bakteriím způsobujícím zápach z dutiny ústní, vytváření plaku a zubního kamene. Vyrobeno z hypoalergenních surovin, vhodných i pro psy trpící diabetes.
  12,00 € 11,00 €

  Plaqueoff™ Powder

  PlaqueOff™ Powder je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen, odstraňuje zubní plak. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů.
  Od 23,00 €

  Beaphar Vet Dentalzym Gel 100 G

  Zuby čistící gel bez zubního kartáčku. Vyzkoušejte.
  10,00 € 9,00 €

  Francodex Pudr dentální pes, kocka 70g NEW

  Doplněk do krmiva se schopností zamezit tvorbě zubního kamene a předcházet zánětu dásní. Obsahuje hnědé řasy, jedlou sodu a fruktooligosacharidy. Játrová příchuť.
  15,00 € 14,00 €