Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  péče o tlapky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Bandáž Na Loket Pro Psa Kruuse Rehab L

  Chránič lokte pro psa může být použit před a po operaci, při zranění šlach, při chronické artritidě, osteoartritidě apod.
  Od 34,27 €

  Balzám Na Tlapky - Ochranný A Regenerační

  Ochranný a regenerační balzám na tlapky snižuje svědivost, preventivně působí proti zánětům, chrání polštářky tlapek před vlivy prostředí.
  Od 3,13 €

  Botička Ochranná Buster Walkaboot

  Ochranná botička BUSTER Walkaboot krásně přiléhá, má velmi pevnou gumovou podrážku, která poskytuje vynikající podporu a izolaci. Nový typ botiček pro psy i kočky, zajišťující účinnou ochranu poraněných tlapek. Bota zapíná se na popruh suchého zipu. Botička je k dostání v několika velikostech.
  Od 18,68 €

  Botička Ochranná Hurtta Outback Boots

  Botička Ochranná Hurtta Outback Boots je komfortní ochranná botka s odolnou gumovou podrážkou. vel. XS-XXL
  Od 36,34 €

  Botička Ochranná Pawz Kaučuk 12Ks

  Ochranná botička PAWZ z přírodního kaučuku. Botičky Pawz jsou vodotěsné, opakovaně použitelné, bezpečné a odolné. Stejně jako ponožky, umožňují Pawz psovi pohyb celou tlapkou, neomezují jej a zaručují psovi maximální pohodlí.
  Od 16,97 €

  Boticka ochranná Walker neopren L 2ks Trixie

  Ochranné botičky pro psa z velmi odolného, ale prodyšného neoprenu. V nášlapové ploše je botka vyztužena koženkou. Upevnění na tlapce pomocí suchého zipu.
  8,74 € 7,87 €

  Botička Ochranná Walker Comfort Kůže/Nylon 2Ks

  Botička Ochranná Walker Comfort má pružný lem na konci botky, stahovací pásek po obvodu, chráněnou špičku botky proti vlhkosti.
  Od 5,70 €

  Botička Ochranná Walker Neopren Active L 2Ks Tr

  Ochranné boty WALKER ACTIVE jsou jedna z mála botek, které jsou vhodné i do mrazu a na posolené chodníky. U zraněné tlapky zabraňuje vniknutí nečistot.
  Od 17,53 €

  Colafit 7 Balzám Na Tlapky 22Ml

  Colafit 7 Balzám Na Tlapky 2 chrání tlapky v zimním období, působí preventivně proti trhlinám na tlapkách, uklidňuje již vzniklá poranění, zabraňuje průniku krystalků soli do tlapek Vašeho psa.
  6,30 € 5,66 €

  EUTRA Dog 75ml ochranná mast na tlapky

  EUTRA DOG je ochranná mast na tlapky obsahující výtažek z měsíčku lékařského (Calendula officinalis) a vitamin E.
  4,65 € 4,19 €

  Foot protect ochranná emulze na tlapky 100g

  Foot protect je ochranná emulze nové generace určená k dlouhodobé péči o tlapky Vašeho psa nebo kočky s vysokým obsahem hořčíku. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt.
  11,59 € 10,40 €

  Francodex Balzám ochranný na tlapky pes roller 90ml

  Francodex balzám ochranný na tlapky pomáhá omezit množení bakterií, snížit podráždění kůže, posílit tlapky v případě omrzlin nebo nadměrného zahřátí, stimulovat hojení ran a popraskání.
  12,65 € 11,32 €

  Giom pes Krém na tlapky a otlaky 165g

  GIOM Krém na tlapky a otlaky chrání tlapky proti nepříznivým vlivům prostředí a zabraňuje jejich popraskání. Zamezuje také vysoušení a praskání kůže při otlacích.
  6,21 € 5,57 €

  Kleště Na Drápky Doggyman Kruuse

  Kleště na drápky vhodné pro většinu ošetřovaných zvířat. Tři velikosti podle délky rukojeti pro malé, střední a velké psy.
  Od 14,63 €

  Kleště Na Drápky Kruuse 11Cm 131325

  Kleště pro pravidelné zakrácení drápů a drápků vhodné pro většinu zvířat.
  9,80 € 8,79 €

  Kleště Na Drápky Pro Velké Psy Kruuse 16,5Cm 131345

  Nůžky na drápky pro velké psy. Zesílené, 16,5cm veilkosti. Nůžkový břit.
  22,08 € 19,04 €

  Klešte na drápky stranové DeLuxe strední 12cm TR

  Kleště na drápky slouží k zakracování drápků, pokud psi neběhají po tvrdém povrchu. Příliš dlouhé drápky mohou psa při chůzi bolet, zavazet nebo mohou způsobit i chybné držení těla. Když pes stojí, drápy by se neměly dotýkat země.
  7,54 € 6,76 €

  Klešte na drápky stranové DeLuxe velké 16cm TR

  Kleště na drápky slouží k zakracování drápků, pokud psi neběhají po tvrdém povrchu. Příliš dlouhé drápky mohou psa při chůzi bolet, zavazet nebo mohou způsobit i chybné držení těla. Když pes stojí, drápy by se neměly dotýkat země.
  9,57 € 8,60 €

  Mast na tlapky s vcelím voskem 50ml Trixie

  Ochrana polštářků tlapek před nepříznivými vlivy, zejména v zimním období na ledě, solených cestách nebo při dlouhém běhu po drsném povrchu. Spotřeba do tří let od data výroby. Ochranný a pečující krém na tlapky pro psy.
  2,81 € 2,53 €

  Nobby Starline Gilotinové Kleště Na Drápky

  Při zkracování drápků nikdy nedojde k jeho štěpení či prasknutí. Ušetříte tak Vašemu miláčkovi velmi bolestivou zkušenost. Vynikající ergonomie kleští zajistí pohodlnou, precizní, přesnou a rychlou práci, která bude mít skvělý výsledek.
  5,24 €