Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

péče o tlapky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bandáž Na Loket Pro Psa Kruuse Rehab L

Chránič lokte pro psa může být použit před a po operaci, při zranění šlach, při chronické artritidě, osteoartritidě apod.
Od 32,06 €

Balzám Na Tlapky - Ochranný A Regenerační

Ochranný a regenerační balzám na tlapky snižuje svědivost, preventivně působí proti zánětům, chrání polštářky tlapek před vlivy prostředí.
Od 2,90 €

Botička Ochranná Buster Walkaboot

Ochranná botička BUSTER Walkaboot krásně přiléhá, má velmi pevnou gumovou podrážku, která poskytuje vynikající podporu a izolaci. Nový typ botiček pro psy i kočky, zajišťující účinnou ochranu poraněných tlapek. Bota zapíná se na popruh suchého zipu. Botička je k dostání v několika velikostech.
Od 17,53 €

Botička Ochranná Hurtta Outback Boots

Botička Ochranná Hurtta Outback Boots je komfortní ochranná botka s odolnou gumovou podrážkou. vel. XS-XXL
Od 34,87 €

Botička Ochranná Pawz Kaučuk 12Ks

Ochranná botička PAWZ z přírodního kaučuku. Botičky Pawz jsou vodotěsné, opakovaně použitelné, bezpečné a odolné. Stejně jako ponožky, umožňují Pawz psovi pohyb celou tlapkou, neomezují jej a zaručují psovi maximální pohodlí.
Od 15,69 €

Boticka ochranná Walker neopren L 2ks Trixie

Ochranné botičky pro psa z velmi odolného, ale prodyšného neoprenu. V nášlapové ploše je botka vyztužena koženkou. Upevnění na tlapce pomocí suchého zipu.
8,74 € 7,22 €

Botička Ochranná Walker Comfort Kůže/Nylon 2Ks

Botička Ochranná Walker Comfort má pružný lem na konci botky, stahovací pásek po obvodu, chráněnou špičku botky proti vlhkosti.
Od 7,31 €

Botička Ochranná Walker Neopren Active L 2Ks Tr

Ochranné boty WALKER ACTIVE jsou jedna z mála botek, které jsou vhodné i do mrazu a na posolené chodníky. U zraněné tlapky zabraňuje vniknutí nečistot.
Od 16,84 €

Colafit 7 Balzám Na Tlapky 22Ml

Colafit 7 Balzám Na Tlapky 2 chrání tlapky v zimním období, působí preventivně proti trhlinám na tlapkách, uklidňuje již vzniklá poranění, zabraňuje průniku krystalků soli do tlapek Vašeho psa.
7,41 € 5,20 €

EUTRA Dog 75ml ochranná mast na tlapky

EUTRA DOG je ochranná mast na tlapky obsahující výtažek z měsíčku lékařského (Calendula officinalis) a vitamin E.
4,65 € 3,86 €

Foot protect ochranná emulze na tlapky 100g

Foot protect je ochranná emulze nové generace určená k dlouhodobé péči o tlapky Vašeho psa nebo kočky s vysokým obsahem hořčíku. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt.
11,04 € 9,15 €

Francodex Balzám ochranný na tlapky pes roller 90ml

Francodex balzám ochranný na tlapky pomáhá omezit množení bakterií, snížit podráždění kůže, posílit tlapky v případě omrzlin nebo nadměrného zahřátí, stimulovat hojení ran a popraskání.
12,65 € 10,44 €

Giom pes Krém na tlapky a otlaky 165g

GIOM Krém na tlapky a otlaky chrání tlapky proti nepříznivým vlivům prostředí a zabraňuje jejich popraskání. Zamezuje také vysoušení a praskání kůže při otlacích.
6,21 € 5,15 €

Kleště Na Drápky Doggyman Kruuse

Kleště na drápky vhodné pro většinu ošetřovaných zvířat. Tři velikosti podle délky rukojeti pro malé, střední a velké psy.
Od 12,37 €

Kleště Na Drápky Guillotine Resco Větší (747) 1Ks-Hs

Instrumentárium A Zdravotnický Materiál
16,61 €

Kleště Na Drápky Kruuse 11Cm 131325

Kleště pro pravidelné zakrácení drápů a drápků vhodné pro většinu zvířat.
11,73 € 8,23 €

Kleště Na Drápky Pro Velké Psy Kruuse 16,5Cm 131345

Nůžky na drápky pro velké psy. Zesílené, 16,5cm veilkosti. Nůžkový břit.
25,62 € 18,03 €

Klešte na drápky stranové DeLuxe strední 12cm TR

Kleště na drápky slouží k zakracování drápků, pokud psi neběhají po tvrdém povrchu. Příliš dlouhé drápky mohou psa při chůzi bolet, zavazet nebo mohou způsobit i chybné držení těla. Když pes stojí, drápy by se neměly dotýkat země.
7,87 € 6,49 €

Klešte na drápky stranové DeLuxe velké 16cm TR

Kleště na drápky slouží k zakracování drápků, pokud psi neběhají po tvrdém povrchu. Příliš dlouhé drápky mohou psa při chůzi bolet, zavazet nebo mohou způsobit i chybné držení těla. Když pes stojí, drápy by se neměly dotýkat země.
9,57 € 7,91 €

Mast na tlapky s vcelím voskem 50ml Trixie

Ochrana polštářků tlapek před nepříznivými vlivy, zejména v zimním období na ledě, solených cestách nebo při dlouhém běhu po drsném povrchu. Spotřeba do tří let od data výroby. Ochranný a pečující krém na tlapky pro psy.
2,94 € 2,44 €