Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

pes a vedro

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Chladící Bandáž Fresk

Chladící bandáže pro psy. Perfektní pro ochlazení v letních dnech. Ve třech velikostech. Barva modrá. Veliksot S 15-30cm, vel. M 25-45cm, vel. L 45-65cm.
Od 4,55 €

Chladící Podložka

Chladící podložka pro psy a kočky začíná chladit při kontaktu (odpočinku) zvířete s podložkou. Dochází ke vzniku endotermické reakce, při které se přeměňuje krystalický obsah na kapalinu. Tato endotermická reakce trvá několik hodin.
Od 17,11 €

Nobby Chladící Podložka Pro Zvířata

Chladící podložka pro zvířata. Dopřejte Vašemu mazlíčkovi pohodlí i v létě! Snadná regulace tělesné teploty u zvířat. Podložka funguje bez vody nebo chlazení.
Od 11,45 €

Podložka Chladící Kar

Chladící podložka je určena pro psy a kočky. Poskytuje pohodlný odpočinek i v letních parných dnech. Chladící podložku není potřeba před použitím nijak chladit. K endotermické reakci dochází při kontaktu se zvířetem. Poté, co podložku zvíře opustí, uvede se vše opět do původního stavu. Chladící podložku nelze prát v pračce, ale je snadno čistitelná vlhkým hadříkem.
Od 13,34 €

Podložka Chladící Pet Cool Mat Fp 1Ks

Chladící podložka Pet Cool je určena do horkých dní, kdy zajišťuje vašemu mazlíčkovi příjemný odpočinek. Podložka dokáže chladit až o 10 °C vůči okolí po dobu 3-4 hodin. Po použití není nutné chladící podložku Pet Cool nijak dobíjet ani chladit a po krátké době je možné ji znovu použít.
Od 29,76 €

Podložka Hřejivá/Chladící Buster Icu Gelová

Podložka Buster Icu je ideální jak pro vyhřívání, tak pro ochlazování. Buster Icu obsahuje vyjímatelné gelové polštářky, které lze buďto ohřívat v mikrovlnné troubě, nebo chladit v mrazáku.
Od 64,40 €

Postroj chladící Hurtta Cooling 45-60 fialový

Chladící postroj je ze speciálního materiálu, který drží vodu. V oblasti hrudníku je postroj s odnímatelnou kapsou plnitelnou vodou. Lze tedy ještě zvýšit efekt chlazení v opravdu horkých dnech. Barva fialová.
Od 50,97 €

Postroj chladící Hurtta Cooling 45-60 modrý

Chladící postroj je ze speciálního materiálu, který drží vodu. V oblasti hrudníku je postroj s odnímatelnou kapsou plnitelnou vodou. Lze tedy ještě zvýšit efekt chlazení v opravdu horkých dnech. Barva modrá.
Od 60,35 €

Vesta chladící Hurtta Cooling Vest fialová L

Speciální materiál chladící vesty umožňuje po předchozím namočení v chladné vodě její postupné vypařování a tím i chlazení psa. Doporučuje se psa ve vestě mít pod dohledem. Barva fialová.
Od 23,32 €

Vesta chladící Hurtta Cooling Vest modrá L

Chladící vesta pro psy. Pro horké lední dny. Materiál vesty zadržuje po jejím namočení vodu, která se jen velmi pozvolna odpařuje. Odpařováním vody z vesty se pes ochlazuje. Barva modrá. Zvolte správnou velikost podle tabulky velikostí. Psa ve vestě se doporučuje mít pod dozorem.
Od 37,35 €

Nobby Bazén Pro Psa Skládací Modrý

Bazén pro psa je s protiskluzový povrchem uvnitř bazénku. Dopřejte svému pejskovi osvěžení! Pokud není používán nebo je přepravován je možné jej složit. Silný a odolný povrch. Praktický vypouštěcí ventil. Snadná údržba, stačí otřít. Trojí rozměr: 120x30cm, 160x30cm, 80x20cm.
Od 40,80 €

Plachta Na Bazén Červená

Krycí plachta na bazén vysoké kvality. Tři různé velikosti, odpovídá velikosti bazénu v nabídce. Barva červená.
Od 12,42 €

Plachta Na Bazén Zelená

Krycí plachta na bazén vysoké kvality. Tři různé velikosti, odpovídá velikosti bazénu v nabídce.
Od 12,42 €

Skládací Bazén Pro Psy Modro/Červený

Žádané zchlazení pro psy v horkých dnech. Trojí velikost. Pro malé i velké pejsky.
Od 47,61 €

Skládací Bazén Pro Psy Zeleno/Modrý

Pro malé i velké psy skládací bazén pro horké dny. Na výběr tři různé rozměry.
Od 49,40 €

Kokosový Olej Klasik Cocopet

100% panenský kokosový olej pro psy, kočky a všechny druhy hlodavců. Je vhodný pro vnitřní i vnější použití. Má příznivé účinky na imunitu, pomáhá regulovat stravovací návyky a váhu, má antibakteriální a hojivé vlastnosti, redukuje zápach z úst, zabezpečuje lesklou srst, přírodní repelent, ochrana tlapek po celý rok, ochrana pokožky před slunečním zářením u bezsrstých psů a koček.
Od 7,04 €

Menforsan Opalovací krém pro psy a kocky SPF30 50ml

Přírodní opalovací krém pro psy a kočky SPF 30 Menforsan hydratuje a chrání citlivé části pokožky vašeho psa nebo kočiky (čenich, uši ...) před nebezpečnými UVA a UVB paprsky.
9,66 € 8,00 €

Podložka chladící pro psy a kocky Agri

Tato chladící podložka pro psy a kočky funguje na bázi zcela netoxického vodního gelu. Chladící efekt vydrží hodiny. Po obnovu chlazení stačí podložku přibližně hodinu nepoužívat. Chladicí podložka pro psy a kočky je prakticky bezúdržbová.
Od 11,55 €