Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  pes a vedro

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Chladící Podložka

  Chladící podložka pro psy a kočky začíná chladit při kontaktu (odpočinku) zvířete s podložkou. Dochází ke vzniku endotermické reakce, při které se přeměňuje krystalický obsah na kapalinu. Tato endotermická reakce trvá několik hodin.
  Od 171,00 Kč

  Karlie-Flamingo Chladící bandáž Fresk

  Chladící bandáže pro psy. Perfektní pro ochlazení v letních dnech. Ve třech velikostech. Barva modrá. Velikost S 15-30cm, vel. M 25-45cm, vel. L 45-65cm.
  Od 137,00 Kč

  Nobby Chladící Podložka Pro Zvířata

  Chladící podložka pro zvířata. Dopřejte Vašemu mazlíčkovi pohodlí i v létě! Snadná regulace tělesné teploty u zvířat. Podložka funguje bez vody nebo chlazení.
  Od 249,00 Kč

  Podložka Chladící Kar

  Chladící podložka je určena pro psy a kočky. Poskytuje pohodlný odpočinek i v letních parných dnech. Chladící podložku není potřeba před použitím nijak chladit. K endotermické reakci dochází při kontaktu se zvířetem. Poté, co podložku zvíře opustí, uvede se vše opět do původního stavu. Chladící podložku nelze prát v pračce, ale je snadno čistitelná vlhkým hadříkem.
  Od 323,00 Kč

  Podložka Hřejivá/Chladící Buster Icu Gelová

  Podložka Buster Icu je ideální jak pro vyhřívání, tak pro ochlazování. Buster Icu obsahuje vyjímatelné gelové polštářky, které lze buďto ohřívat v mikrovlnné troubě, nebo chladit v mrazáku.
  Od 1 356,00 Kč

  Vesta chladící Hurtta Cooling Vest modrá

  Chladící vesta pro psy. Pro horké lední dny. Materiál vesty zadržuje po jejím namočení vodu, která se jen velmi pozvolna odpařuje. Odpařováním vody z vesty se pes ochlazuje. Barva modrá. Zvolte správnou velikost podle tabulky velikostí. Psa ve vestě se doporučuje mít pod dozorem.
  Od 805,00 Kč

  Nobby Bazén Pro Psa Skládací Modrý

  Bazén pro psa je s protiskluzový povrchem uvnitř bazénku. Dopřejte svému pejskovi osvěžení! Pokud není používán nebo je přepravován je možné jej složit. Silný a odolný povrch. Praktický vypouštěcí ventil. Snadná údržba, stačí otřít. Trojí rozměr: 120x30cm, 160x30cm, 80x20cm.
  Od 964,00 Kč

  Plachta Na Bazén Červená

  Krycí plachta na bazén vysoké kvality. Tři různé velikosti, odpovídá velikosti bazénu v nabídce. Barva červená.
  Od 348,00 Kč

  Plachta Na Bazén Zelená

  Krycí plachta na bazén vysoké kvality. Tři různé velikosti, odpovídá velikosti bazénu v nabídce.
  Od 338,00 Kč

  Skládací Bazén Pro Psy Modro/Červený

  Žádané zchlazení pro psy v horkých dnech. Trojí velikost. Pro malé i velké pejsky.
  Od 1 384,00 Kč

  Skládací Bazén Pro Psy Zeleno/Modrý

  Pro malé i velké psy skládací bazén pro horké dny. Na výběr tři různé rozměry.
  Od 1 343,00 Kč

  Podložka chladící pro psy a kocky Agri

  Tato chladící podložka pro psy a kočky funguje na bázi zcela netoxického vodního gelu. Chladící efekt vydrží hodiny. Po obnovu chlazení stačí podložku přibližně hodinu nepoužívat. Chladicí podložka pro psy a kočky je prakticky bezúdržbová.
  Od 309,00 Kč

  Alcott Plážový stan pro psy, modrý

  Kousek stínu v parném dni. Rozměry: 91,4 x 88,9 x 94 cm
  608,00 Kč

  Chladící Podložka Duvo+

  Chladící podložka udržuje Vašeho psa v optimální tělesné teplotě díky bezpečnému a samochladícímu gelu, který se aktivuje, když pes leží na podložce.
  Od 505,00 Kč

  Karlie chladící pelíšek, modrý, 90x60x20cm

  Chladící pelíšek pro Vašeho pejska do horkých letních dnů. Z odolného materiálu, výška podložky 20cm. Délka 90, šířka 60cm.
  2 780,00 Kč

  Karlie-Flamingo chladící podložka, vzor kapky

  Chladící podložka pod psa do horkých letních dnů. Se vzorek kapek.
  Od 356,00 Kč

  Chladící vesta pro psy Ruffwear Jet Stream™-Blue Lagoon

  Chladící vesta Ruffwear odstiňuje i odvádí tělesné teplo psa. Pro aktivaci účinku stačí vestu namočit a obléct na Vašeho psa. Velikosti pro velká i malá plemena psů, tabulka velikostí viz. níže.
  Od 1 495,00 Kč

  Chladící vesta pro psy Ruffwear Jet Stream™-Salamander Orange

  Chladící a stínící vesta pro Vašeho psa ať už velkého nebo malého plemene. Lehká, elegantní, nepřekáží v pohybu. Výraznější barva zviditelní Vašeho psa při pohybu v terénu.
  Od 1 495,00 Kč

  Doodlebone chladící postroj, NeoFlex, modrý/zelený

  Pohodlný střih postroje, měkký materiál, který lze ve vedru navlhčit a použít i pro ochlazení psa ve vysokých teplotách.
  Od 660,00 Kč
  Filtry Close