Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  PETKULT

  Značka krmiva PETKUL je původem z Belgie. Základem receptur je jehněčí a krůtí maso s hnědou rýží v kombinaci s krůtím tukem, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Jako bezlepková náhrada obilovin je použit rohovník obecný (Svatojánský chléb). Značka krmiva je 100% přírodní, bez konzervantů, umělých přísad a barviv s přírodními složkami, které přispívají k pohodě Vašeho zvířete. Vyrobeno z lásky k Vašim mazlíčkům.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  PETKULT dog STARTER lamb/rice

  PETKULT dog STARTER je pokročilá receptura přírodních krmiv pro štěňata všech plemen ve věku 1 až 6 měsíců a pro březí a kojící feny. 60% dehydratovaného jehněčího a krůtího masa a jednoduchých surovin s vysokou stravitelností, které zabraňují vzniku alergií, s moukou z rohovníku obecného. Chelátová forma stopových prvků.
  Od 11,73 €

  PETKULT dog MINI JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MINI JUNIOR je pokročilá receptura přírodních krmiv, které poskytují živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat malých plemen ve věku 6 až 12 měsíců. Obsahuje 60% dehydratovaného jehněčího a krůtího masa a jednoduchých surovin s vysokou stravitelností, které zabraňují vzniku alergií. S moukou z rohovníku a s extraktem z brusinek.
  Od 11,78 €

  PETKULT dog MINI ADULT lamb/rice

  PETKULT dog MINI ADULT je pokročilá receptura přírodních krmiv, které poskytují živiny potřebné pro růst a vývoj psů malých plemen od 12 měsíců věku. Krůtí a kuřecí maso, mouka z rohovníku, extrakt z brusinek, chelátová forma stopových prvků. Optimální zažívání, výborný zdravotní stav.
  Od 11,59 €

  PETKULT dog MEDIUM JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MEDIUM JUNIOR je pokročilá receptura s jehněčím a krůtím masem, která poskytuje živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat středních plemen ve věku 6 až 12 měsíců. S moukou z rohovníku obecného a s extraktem z brusinek. S vyšším obsahem EPA a DHA , důležitými mastnými kyselinami pro činnost mozku.
  Od 11,73 €

  PETKULT dog MEDIUM ADULT lamb/rice

  PETKULT dog MEDIUM ADULT je pokročilá receptura přírodních krmiv, které poskytují živiny potřebné pro růst a vývoj psů středních plemen od 12 měsíců věku.
  Od 11,59 €

  PETKULT dog MAXI JUNIOR lamb/rice

  PETKULT dog MAXI JUNIOR je pokročilá receptura přírodních krmiv z krůtího a jehněčího masa, která poskytuje živiny potřebné pro růst a vývoj štěňat velkých plemen v období 6 až 12 měsíců. Mouka z rohovníku jako bezlepkový zdroj energie, s extraktem z brusinek a korýši z Arktidy jako přírodním zdrojem mastných kyselin.
  Od 11,78 €

  PETKULT dog MAXI ADULT lamb/rice

  PETKULT dog MAXI ADULT je pokročilá receptura přírodních krmiv z krůtího a jehněčího masa, která poskytuje živiny potřebné pro růst a vývoj psů velkých plemen od 12 měsíců věku. Chelátová forma stopových prvků, brusinkový extrakt, korýši jako zdroj mastných kyselin.
  Od 11,78 €

  PETKULT dog LOW CALORIES lamb 12kg

  PETKULT dog LOW CALORIES je kompletní krmivo z jehněčího a krůtího masa, které je vhodné pro psy se sníženou fyzickou aktivitou nebo pro psy s tendencí k tloustnutí nebo nadváze. S moukou z rohovníku, se složkami pro zdraví kloubů, s bylinkami a korýši. Zdravé hubnutí s gurmánským zážitkem.
  54,83 €

  PETKULT dog PROBIOTICS MINI adult

  Hypoalergenní krmivo PETKULT s kachnou, hráškem, bramborou a rýží s živými probiotiky na úpravu a dobré trávení.
  Od 12,97 €

  PETKULT dog SEMIMOIST / MINI ADULT turkey

  Poloměkké krmivo pro malé psy z krůtího a jeleního masa. Hypoalergenní složení, holistické prvky receptury.
  Od 14,26 €

  PETKULT dog SENSITIVE FISH 14kg

  PETKULT dog SENSITIVE FISH v kombinaci treska a sleď je krmivo pro psy s citlivým trávením a pokožkou. Obiloviny nahrazuje mouka z rohovníku a bramborové vločky. Kril a rybí maso jako zdroj omega 3 mastných kyselin.
  65,41 €
  Filtry Close
  Kategorie