Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  píšťalky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nobby Dvoutónová Přivolávací Píšťalka Buvolí Roh 7Cm

  Píšťalka má dva rozdílné tóny- na jedné straně konstantní tón a na druhé vibrující triller. Můžete například s jedním tónem spojit povel "lehni" a s druhým tónem povel "sedni". Ve spojení s různým počtem písknutí je vytvořeno mnoho možností ve výcviku. Buvolí píšťalka je vhodná i na velkou vzdálenost a může se skvěle využít také při lovu, neboť nereflektuje a nevydává vedlejší zvuky. Délka 7 cm.
  6,00 €

  Nobby Dvoutónová Přivolávací Píšťalka Buvolí Roh 9Cm

  Píšťalka má dva rozdílné tóny- na jedné straně konstantní tón a na druhé vibrující triller. Můžete například s jedním tónem spojit povel "lehni" a s druhým tónem povel "sedni". Ve spojení s různým počtem písknutí je vytvořeno mnoho možností ve výcviku. Buvolí píšťalka je vhodná i na velkou vzdálenost a může se skvěle využít také při lovu, neboť nereflektuje a nevydává vedlejší zvuky. Délka 9 cm.
  6,00 €

  Nobby Jednotónová Přivolávací Píšťalka Buvolí Roh 7Cm

  Buvolí píšťalka nereflektuje a nevydává vedlejší zvuky. Je připevněna na textilní šňůrce, pomocí které se pověsí na krk. Funguje i na velkou vzdálenost, pokud je pes na zvuk naučen.
  5,00 €

  Nobby Vysokofrekvenční Píšťalka 5,5Cm

  Píšťalka, kterou neslyší lidské ucho, pro psa je ale zvuk slyšitelný i na velkou vzdálenost.
  2,00 €

  Nobby Vysokofrekvenční Píšťalka 8Cm

  Vhodné pro výcvik a lov. Různé frekvence lze nastavit otočením šroubu pod plastovou krytkou. Píšťalka, kterou neslyší lidské ucho, pro psa je ale zvuk slyšitelný i na velkou vzdálenost.
  3,00 €

  Nobby Vysokofrekvenční Píšťalka S Pouzdrem 11 Cm

  Píšťalka, kterou neslyší lidské ucho, pro psa je ale zvuk slyšitelný i na velkou vzdálenost.
  5,00 €

  Píštalka kovová nastavitelný tón TR 1ks

  Píšťalka kovová s nastavitelným tónem. Čím větší vzdálenost, tím hlubší tón by měl být nastaven. Čím vyšší tón, tím lepší pro krátké vzdálenosti. Výšku tónu je možno individuálně nastavit jednoduše pomocí šroubku. Tuto frekvenci neměňte, aby ji váš pes mohl rozeznat.
  2,00 € 2,00 €

  Píštalka kovová ultrazvuková do 200m KAR

  Vysoká frekvence píšťalky je pro psa lépe slyšitelná a rozeznatelná, protože vydává stále stejný zvuk, na rozdíl od lidského hlasu. Frekvenci můžete libovolně nastavit, tak aby pejskovi byla příjemná. Pevná konstrukce píšťalky zajišťuje dlouhotrvající funkci.
  3,00 € 2,00 €

  Tréninkový Clicker S Píšťalkou Clix 1 Ks

  Multifunkční výcviková pomůcka. Hlasitý zvuk píšťalky, silný klikr.
  8,00 € 7,00 €
  Filtry Close
  Kategorie