pleny a podložky, toalety

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Operační Podložka Attends Cover-Dri Plus

Jedná se o savou podložku s prošívaným jádrem. Operační Podložka Attends Cover-Dri Plus obsahuje superabsorbent, který mění tekutinu rychle na gel a zabraňuje tak jejímu úniku. Fixační záložky jsou vyrobeny z netkaného textilu. Podložka Attends Cover-Dri Plus je dostupná ve třech velikostech.
Od 7,00 Kč

Operační Podložka Id Protect

Operační Podložka Id Protect je určena pro chirurgické použití, k ochraně pelíšků, klecí a interiérů před nechtěným znečištením domácími zvířaty. Z vrchní strany je povrch podložky tvořen kompletně z netkané textilie. Spodní strana je opatřena nepropustnou PE fólií. Absorpční schopnost je 1980 ml.
Od 9,00 Kč

Operační Podložka Valueline Kruuse

Operační Podložka Valueline Kruuse je absorpční podložka pro chirurgické použití či udržení čistoty v klecích a jiných interiérech.

Podložka 40X60cm Molinea Plus Bal 25Ks

Podložky Molinea Plus mají skvělou absorpční schopnost. Jsou tak výborným pomocníkem při inkontinenci u starých či nemocných psů.
Od 198,00 Kč

Inkontinenční Pás Pro Psy - Modrá L

Inkontinenční pás pro psy trpící výtokem nebo inkontinencí. Zapínání na suchý zip, do pásu je možno vložit dámskou ustřiženou vložku. Z praktického hlediska doporučujeme objednat 2 kusy. V případě znečištění je jeden na praní nebo se suší a druhý k použití. Barva modrá.
Od 150,00 Kč

Inkontinenční Pás Pro Psy - Růžová L

Inkontinenční pás pro psy trpící výtokem nebo inkontinencí. Zapínání na suchý zip, do pásu je možno vložit dámskou ustřiženou vložku. Z praktického hlediska doporučujeme objednat 2 kusy. V případě znečištění je jeden na praní nebo se suší a druhý k použití. Barva růžová.
Od 150,00 Kč

Kalhoty Pro Psy Proti Značkování 90X30cm 1Ks Kar New

Příjemné, ochranné kalhoty pro psy vyvinuty speciálně pro psy s problémy s inkontinencí, při chronických infekcích močových a pohlavních cest a při nekontrolovatelném značkování. Nasazování kalhot je velice snadné a rychlé díky zabudovanému suchému zipu. Mohou být použity bez vložky i s ní (slipová nebo běžná menstruační vložka pro ženy). Lze je prát na 30 ° C.
Od 117,00 Kč

Plenky Pro Psy Vel. 6A 17 A Více Kg 15Ks

Jednorázové pleny pro psy tvarované na psí zadeček. Plena pro psy, zejména štěňata a háravé feny. U psů - samců v případě inkontinence doporučujeme spíše inkontinenční pás nebo kalhotky proti značkování. Pleny nepřekrývají kritickou oblast. Pro psy nad 17kg je možné použít také pleny pro kojence s vystřiženou dírou pro ocásek.
Od 23,00 Kč

Pleny pro zvírata Gimborn 60x60 10ks

Ultrasavé podložky pod malá štěňata, psi po operačním zákroku, psí seniory.
233,00 Kč 193,00 Kč

Podložka Puppy Field Nácvik. 60X60cm 30Ks

Hygienické ultrasavé podložky Puppy Field Training jsou moderním pomůckou určenou pro výcvik štěňat. Slouží k učení základních hygienických návyků. Podložky Puppy Field Training pads jsou opatřeny indikátorem vlhkosti a samolepícími rohy pro připevnění na podlahu.
Od 277,00 Kč

Podložky Batist

Podložky Batist jsou určeny přímo pod štěňata, inkontinentní pacienty či jako dodatečná ochrana povrchu. Vysokou absorpční schopnost zajišťuje jádro z drcené celulózy. Celá plocha podložky Batist je obalena netkanou a po obvodu uzavřenou textilií. Vnějšek podložek Batist tvoří nepropustná a neklouzavá folie.
Od 71,00 Kč

WC Pes Ploché Doggy Toilette 48x40x3.8cm Lill

Slouží k výcviku štěňat, nebo pro nemocná zvířata. Do této extra nízké plastové toalety vložíte podložky, čímž zamezíte nežádoucím loužičkám v bytě. Gelové podložky obsahují super absorbent a jsou maximálně savé.
358,00 Kč 296,00 Kč

Podložka 60x60cm 8in1 s vuní trávy 14ks

Podložka pro psy s přírodní vůní.
Od 134,00 Kč