Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  pleny a podložky, toalety

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Operační Podložka Attends Cover-Dri Plus

  Jedná se o savou podložku s prošívaným jádrem. Operační Podložka Attends Cover-Dri Plus obsahuje superabsorbent, který mění tekutinu rychle na gel a zabraňuje tak jejímu úniku. Fixační záložky jsou vyrobeny z netkaného textilu. Podložka Attends Cover-Dri Plus je dostupná ve třech velikostech.
  Od 7,00 Kč

  Operační Podložka Id Protect

  Operační Podložka Id Protect je určena pro chirurgické použití, k ochraně pelíšků, klecí a interiérů před nechtěným znečištením domácími zvířaty. Z vrchní strany je povrch podložky tvořen kompletně z netkané textilie. Spodní strana je opatřena nepropustnou PE fólií. Absorpční schopnost je 1980 ml.

  Podložka 40X60cm Molinea Plus Bal 25Ks

  Podložky Molinea Plus mají skvělou absorpční schopnost. Jsou tak výborným pomocníkem při inkontinenci u starých či nemocných psů.

  Inkontinenční Pás Pro Psy - Růžová L

  Inkontinenční pás pro psy trpící výtokem nebo inkontinencí. Zapínání na suchý zip, do pásu je možno vložit dámskou ustřiženou vložku. Z praktického hlediska doporučujeme objednat 2 kusy. V případě znečištění je jeden na praní nebo se suší a druhý k použití. Barva růžová.
  Od 171,00 Kč

  Kalhoty Pro Psy Proti Značkování Kar New

  Příjemné, ochranné kalhoty pro psy vyvinuty speciálně pro psy s problémy s inkontinencí, při chronických infekcích močových a pohlavních cest a při nekontrolovatelném značkování. Nasazování kalhot je velice snadné a rychlé díky zabudovanému suchému zipu. Mohou být použity bez vložky i s ní (slipová nebo běžná menstruační vložka pro ženy). Lze je prát na 30 ° C.
  Od 99,00 Kč

  Plenky Pro Psy Vel. 6A 17 A Více Kg 15Ks

  Jednorázové pleny pro psy tvarované na psí zadeček. Plena pro psy, zejména štěňata a háravé feny. U psů - samců v případě inkontinence doporučujeme spíše inkontinenční pás nebo kalhotky proti značkování. Pleny nepřekrývají kritickou oblast. Pro psy nad 17kg je možné použít také pleny pro kojence s vystřiženou dírou pro ocásek.
  Od 30,00 Kč

  Pleny pro zvírata Gimborn 60x60 10ks

  Ultrasavé podložky pod malá štěňata, psi po operačním zákroku, psí seniory.
  233,00 Kč 209,00 Kč

  Podložka Puppy Field Nácvik. 60X60cm 30Ks

  Hygienické ultrasavé podložky Puppy Field Training jsou moderním pomůckou určenou pro výcvik štěňat. Slouží k učení základních hygienických návyků. Podložky Puppy Field Training pads jsou opatřeny indikátorem vlhkosti a samolepícími rohy pro připevnění na podlahu.
  Od 325,00 Kč

  Podložky Batist

  Podložky Batist jsou určeny přímo pod štěňata, inkontinentní pacienty či jako dodatečná ochrana povrchu. Vysokou absorpční schopnost zajišťuje jádro z drcené celulózy. Celá plocha podložky Batist je obalena netkanou a po obvodu uzavřenou textilií. Vnějšek podložek Batist tvoří nepropustná a neklouzavá folie.
  Od 158,00 Kč

  Podložka 8in1 s vuní trávy

  Podložka pro psy s přírodní vůní.
  Od 148,00 Kč
  Filtry Close