Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  podpora dýchání

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Equistro Respadril

  EQUISTRO Respadril je speciální kombinace vybraných, vysoce účinných bylin, které podporují a posilují přirozenou regeneraci a samočištění horních a dolních cest dýchacích. Ve spojení s mědí posiluje a stimuluje imunitní systém koně.
  Od 30,59 €

  Feedmark Clarity

  Clarity je směs sedmi bylin obsažených v účinném poměru, jenž vykazují blahodárný vliv na dýchací ústrojí koně. Clarity podávejte: koním trpícím poruchami dýchacího ústrojí či v jakékoliv situaci, která klade zvýšené nároky na dýchací ústrojí.
  Od 50,42 €

  Nutri Horse Broncho Sirup Nový 1,5 Kg

  Přípravek Nutri Horse Broncho je vhodné podávat na podporu léčby kašle a rýmy, obecně při problémech s horními dýchacími cestami. Přípravek obsahuje propolis, mátu a eukalypt. Obsah propolisu podporuje odezvu imunitního systémum na infekci.
  50,00 € 43,10 €

  Nutri Horse Spirulina 500 G

  NutriHorse SPIRULINA je přípravek určený pro koně v zátěži, koně trpící kožními problémy, dýchacími problémy, různými záněty, laminitidou, obezitou, pro starší koně trpící artritidou a pro celkové zlepšení imunitního systému.
  17,07 € 15,32 €

  Nutri Horse Müsli - Herbs 12,5 Kg Nový

  NutriHorse Müsli Herbs je výjimečné krmivo s obsahem vybraných bylin na podporu dýchání u koní. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, pozitivně působí na průdušky a uvolňování hlenů.
  36,75 € 31,69 €

  Epona Atemwegs Kräuter - Bylinky Na Dýchací Potíže 1 Kg

  Epona bylinná směs pro koně na podporu imunitního systému a dýchání.
  26,08 € 22,49 €

  Epona Bronchofit Leckstein - Průduškové Bonbony 0,5 Kg

  Průduškové bonbóny se směsí 14 bylin. Pamlsky je vhodné podávat při kašli, dýchacích potížích, nebo preventivně při výkyvech počasí na podzim a na jaře, nebo jen jako zdravou odměnu po práci.
  13,02 € 11,68 €

  Epona Bronchofit Leckstein - Průduškový Liz 1 Kg

  Liz pro koně na podporu dýchání. Obsahuje 14 bylin. Liz je vhodný podávat při kašli, dýchacích potížích, nebo preventivně při výkyvech počasí na podzim a na jaře.
  19,55 € 17,53 €

  Epona Echinacea 1 Kg

  Echinacea je přírodní antibiotikum a prostředek proti infekcím, virům a bakteriím v organismu. Echinacea se používá k prevenci a léčbě bakteriálních a virových onemocnění a pro celkové zvýšení obranyschopnosti organismu.
  26,08 € 22,49 €

  Epona Herbalvit Kräuter 1,5 Kg

  Směs velmi silných bylin proti kašli, obsahující aromatický tymián, vitamín E a C, pro použití při zatížení dýchacích cest při kašli, záchvatech kašle, preventivně při velkých povětrnostních výkyvech a i pro koně ustájené v nevyhovujících (nevětraných) stájích.
  45,63 € 39,33 €

  Kašel a nachlazení sirup pro kone

  Bylinný sirup pro koně, který mírní dusivý kašel a usnadňuje odkašlávání. S vitamínem C.
  Od 12,93 €