Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

podpora dýchání

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Equistro Respadril

EQUISTRO Respadril je speciální kombinace vybraných, vysoce účinných bylin, které podporují a posilují přirozenou regeneraci a samočištění horních a dolních cest dýchacích. Ve spojení s mědí posiluje a stimuluje imunitní systém koně.
Od 28,47 €

Feedmark Clarity

Clarity je směs sedmi bylin obsažených v účinném poměru, jenž vykazují blahodárný vliv na dýchací ústrojí koně. Clarity podávejte: koním trpícím poruchami dýchacího ústrojí či v jakékoliv situaci, která klade zvýšené nároky na dýchací ústrojí.
Od 50,42 €

Nutri Horse Broncho Sirup Nový 1,5 Kg

Přípravek Nutri Horse Broncho je vhodné podávat na podporu léčby kašle a rýmy, obecně při problémech s horními dýchacími cestami. Přípravek obsahuje propolis, mátu a eukalypt. Obsah propolisu podporuje odezvu imunitního systémum na infekci.
58,83 € 41,40 €

Nutri Horse Spirulina 500 G

NutriHorse SPIRULINA je přípravek určený pro koně v zátěži, koně trpící kožními problémy, dýchacími problémy, různými záněty, laminitidou, obezitou, pro starší koně trpící artritidou a pro celkové zlepšení imunitního systému.
20,06 € 14,12 €

Nutri Horse Müsli - Herbs 12,5 Kg Nový

NutriHorse Müsli Herbs je výjimečné krmivo s obsahem vybraných bylin na podporu dýchání u koní. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, pozitivně působí na průdušky a uvolňování hlenů.
43,24 € 30,41 €

Epona Atemwegs Kräuter - Bylinky Na Dýchací Potíže 1 Kg

Epona bylinná směs pro koně na podporu imunitního systému a dýchání.
30,68 € 21,57 €

Epona Bronchofit Leckstein - Průduškové Bonbony 0,5 Kg

Průduškové bonbóny se směsí 14 bylin. Pamlsky je vhodné podávat při kašli, dýchacích potížích, nebo preventivně při výkyvech počasí na podzim a na jaře, nebo jen jako zdravou odměnu po práci.
15,36 € 10,81 €

Epona Bronchofit Leckstein - Průduškový Liz 1 Kg

Liz pro koně na podporu dýchání. Obsahuje 14 bylin. Liz je vhodný podávat při kašli, dýchacích potížích, nebo preventivně při výkyvech počasí na podzim a na jaře.
23,00 € 16,19 €

Epona Echinacea 1 Kg

Echinacea je přírodní antibiotikum a prostředek proti infekcím, virům a bakteriím v organismu. Echinacea se používá k prevenci a léčbě bakteriálních a virových onemocnění a pro celkové zvýšení obranyschopnosti organismu.
30,68 € 21,57 €

Epona Herbalvit Kräuter 1,5 Kg

Směs velmi silných bylin proti kašli, obsahující aromatický tymián, vitamín E a C, pro použití při zatížení dýchacích cest při kašli, záchvatech kašle, preventivně při velkých povětrnostních výkyvech a i pro koně ustájené v nevyhovujících (nevětraných) stájích.
53,68 € 37,77 €