Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  potravinová alergie, intolerance

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Feline Z/D Dry Low Allergen 2 Kg

  Kompletní krmivo z řady veterinárních diet, které slouží jako eliminační dieta při podezření na nežádoucí reakci organismu při zrkmování některých složek krmiva. S bílkovinou rozloženou na menší částice, na které Vaše kočička nebude reagovat nepřiměřeně.
  27,92 € 24,06 €

  Purina Ppvd Feline - Ha Hypoallergenic

  Veterinární dieta pro kočky i koťata, které reagují přecitlivěle na některou ze složek krmiva, které bylo podáváno. Krmivo s hydrolyzovanou bílkovinou a purifikovanými sacharidy pro omezení nežádoucích reakcí. Vhodné též jako dieta při zánětu střev.
  Od 19,83 €

  Royal Canin Vd Cat Dry Anallergenic

  Receptura Royal Canin pro kočky citlivé na obvyklé zdroje bílkovin a sacharidů. Eliminační dieta.
  Od 30,13 €