Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  přetahovadla

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Gumové Přetahovadlo Pro Štěňata

  Gumové přetahovadlo pro štěňata je skvělou pomůckou při rozvíjení motorických i silových schopností Vašeho mazlíčka. Přetahovadlo je vyrobeno z měkké gumy, která je odolná vůči kousání a zároveň nepoškozuje chrup. Speciální drážky navíc čistí zuby a masírují dásně.
  2,44 € 2,35 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 Duvo+ 33 cm

  Přetahovadlo ve tvaru 8 značky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevné bavlněné lano odolá kousání a zároveň čistí zuby a dásně.
  4,88 € 3,04 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 S 2 Tenisáky Duvo+ 38 cm

  Bavlněné Přetahovadlo 8 S 2 tenisáky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevný uzel i tenisáky jsou odolné vůči kousání. Vlákna zároveň zlepšují dentální hygienu.
  8,74 € 5,43 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Míčky Duvo+ 43 cm

  Přetahovadlo se dvěma míčky od výrobce Duvo+ je hračka pro psy ideální pro přetahování i aportování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň zlepšují dentální hygienu a jsou šetrná k dásním. Díky poutku lze přetahovadlo snadno hodit do dálky.
  4,88 € 3,04 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Tenisáky,Plast Duvo+ 43 cm

  Přetahovadlo se dvěma tenisáky Duvo+ je ideální pro aktivní psy. Díky plastovému madlu je hraní pohodlné pro pána, dva tenisáky pak umožňují přetahování dvou mazlíčků zároveň. Pevná vlákna bavlněného lana odolají kousání a navíc zlepšují dentální hygienu.
  9,80 € 6,07 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S Míčkem Duvo+ 50 cm

  Přetahovadlo s míčkem je hračka pro psy vhodná k přetahování i aportování. Výrobce Duvo+ vsadil na kvalitní bavlněná vlákna, která odolají kousání, napomáhají lepší dentální hygieně a jsou šetrná k dásním. Přetahovadlo je opatřeno poutkem, díky kterému lze hračku snadno hodit do dálky.
  4,46 € 2,76 €

  Hracka pes Fotbalový míc pretahovací 19cm KAR

  Hračka ve tvaru fotbalového míče je ideální pro aktivní psy. Díky pevným provazům po stranách je míč vhodný jako přetahovadlo.
  12,88 € 10,63 €

  Hracka pes Kroužek pretahovací bavlna 20cm KAR

  Přetahovací kroužek je ideální hračka pro zábavu i zlepšení dentální hygieny. Pevná bavlněná vlákna čistí zuby i mezizubní prostory a při žvýkání se také masírují a prokrvují dásně.
  6,21 € 5,15 €

  Hracka pes Míc gumový pretahovací s provazem 7cm new

  Gumový míč s provazem je ideální hračka pro psy, kteří mají rádi aportování nebo přetahování. Díky provazu se snadno hází do dálky. Pevná guma je odolná vůči kousání a neničí chrup Vašeho mazlíčka.
  6,44 € 5,34 €

  Hracka pes Pretahovadlo 3-uzly 500g/60cm TR 1ks

  Pestrobarevné přetahovadlo se 3 uzly je ideální pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a při hraní si navíc pes čistí zuby, mezizubní prostory a žvýkání také prokrvuje dásně.
  6,16 € 5,11 €

  Hracka pes Pretahovadlo 4-uzly 350g/55cm TR 1ks*

  Pestrobarevné přetahovadlo se 4 uzly je ideální pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a při hraní si navíc pes čistí zuby, mezizubní prostory a žvýkání také prokrvuje dásně.
  4,28 € 3,54 €

  Hracka pes Pretahovadlo s koulí 7cm/50cm TR 1ks

  Přetahovadlo s koulí je skvělá hračka pro psy. Je ideální pro přetahování či aportování. Odolný materiál s dlouhou životností je odolný vůči kousání a zároveň čistí zuby a mezizubní prostory.
  2,90 € 2,39 €

  Hracka pes Pretahovadlo+míc kožený TR 1ks

  Přetahovadlo s koženým míčem je odolná hračka pro aktivní psy. Pestrobarevné lano přetahovadla Trixie navíc svými vlákny čistí zuby a mezizubní prostory.
  4,74 € 3,91 €

  Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Liška Kong Small/Medium

  Přetahovadlo Liška Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Liška Kong navíc píská a láká psa k další hře.
  12,28 € 7,13 €

  Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Medvěd Kong

  Přetahovadlo Medvěd Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Medvěd Kong navíc píská a láká psa k další hře.
  Od 8,56 €

  Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Sob Kong Medium/Large

  Přetahovadlo Sob Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Sob Kong navíc píská a láká psa k další hře.
  17,89 € 11,96 €

  Hračka Plyš Winders Přetahovadlo Krokodýl Kong 52 cm

  Winders přetahovadlo Krokodýl Kong je ideální hračka pro přetahování, aportování i mazlení v pelíšku. Příjemný plyš v kombinaci s pevným textilem hravě odolá kousání. Pevně spletená vlákna uvnitř hračky při žvýkání napomáhají lepší dentální hygieně. Hračka Krokodýl Kong navíc šustí a píská, čímž upoutá pozornost snad každého psa.
  19,00 € 12,70 €

  Hračka Plyš Winders Přetahovadlo Liška Kong 52 cm

  Winders přetahovadlo Liška Kong je ideální hračka pro přetahování, aportování i mazlení v pelíšku. Příjemný plyš v kombinaci s pevným textilem hravě odolá kousání. Pevně spletená vlákna uvnitř hračky při žvýkání napomáhají lepší dentální hygieně. Hračka Liška Kong navíc šustí a píská, čímž upoutá pozornost snad každého psa.
  19,00 € 12,70 €

  Hračka Puppy Guma Kost S Přetahovadlem Kong Extra Small

  Puppy Kost s přetahovadlem je hračka ideální pro štěňata. Měkká kvalitní guma odolá ostrým zoubkům a zároveň je k nim šetrná. Žvýkání také podporuje prokrvování dásní. Pevná vlákna lana hračky Puppy Kost přispívají k čištění zubů a mezizubních prostor.
  8,14 € 5,43 €

  Kong Puppy Goodie Bone Přetahovací Hračka 8 cm

  Kong Puppy Goodie Bone je skvělé přetahovadlo vhodné pro štěňata. Kost z kvalitní gumy přispívá ke zdravému vývoji zubů a žvýkacích svalů. Pevná vlákna lana navíc čistí zuby a mezizubní prostory. Kong Puppy Goodie Bone je hračka vhodná především pro malé rasy psů.
  6,62 €
  Filtry Close
  Kategorie