Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Primordial

  Řada krmiv, která respektuje pradávné a přírodní výživové instinkty psů a koček.

  Mister Pet, italská společnost vyrábějící značku Primordial, se nachází na kopcích okolo Parmy, oblasti známé jako italské údolí jídla, kde je kultura jídla hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a rituálech přírody.

  Psi jsou, anatomicky vzato, masožravci, což dokazuje jejich žvýkací soustava (zuby a čelisti) a krátký zažívací trakt. Proto preferují jídelníček bohatý na maso (bílkoviny) a chudý na obiloviny (uhlohydráty). Díky absenci obilovin a 70% obsahu vybraného masa udržuje řada Primordial Grain Free glykemický index nízko. 35 % čerstvého masa navíc zajistí pro psa atraktivní chuť a snadnou stravitelnost. Celý obsah je spařený, aby se zachovala celistvost bílkovin a jejich vstřebatelnost.

  Široká škála masa a ryb je vybírána na základě jejich biologické hodnoty a výživových vlastností, stejně jako na základě místa původu. Používáme pouze maso z farem, které ctí etické principy humánního zacházení se zvířaty.

  Obiloviny nejsou součástí instinktivních nutričních návyků psů a koček. Proto je celá řada krmiv Primordial bezobilná. Použitá zelenina má nízký obsah uhlohydrátů a byla vybrána tak, aby byl glykemický index konstantní a aby nabídla adekvátní různorodost, která zajistí energii a pevné zdraví zvířete.

  Primordial obsahuje 30 % zeleniny a je tak bohaté na aktivní látky a esenciální oleje. To dělá z tohoto holistického krmiva ideální volbu pro dobře vyvážený jídelníček psů a koček. Vybrané druhy zeleniny pro udržení stále nízkého glykemického indexu, ovoce bohaté na vitaminy, dobře vstřebatelné minerály, přírodní polyfenoly a obohacující látky. Antioxidanty, léčivé rostliny, fytonutrienty, které mají pročišťující účinek a chrání játra. Všechno jsou to složky, které by zvíře běžně a přirozeně našlo v přírodě a které přispívají k jejich zdraví.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Primordial GF Adult Buffalo Mackerele 12kg

  Primordila buvol a makrela. Bezobilné krmivo s vysokou biologickou hodnotou. Určeno pro dospělé psy. Předkové psů byli vlci, masožraví predátoři, kteří lovili ve smečkách a chytali zvířata větší, než jsou oni sami. Žili blízko vodních toků a živili se také čerstvými rybami.
  75,39 € 62,42 €

  Primordial GF Adult Chicken Salmon 12kg

  Primordial s kuřetem a lososem. Bezoboliná receptura vysoké biologické hodnoty. Určen pro dospělé psy. Předkové psů byli vlci, masožraví predátoři, kteří žili blízko vodních toků a živili se čerstvým masem a rybami.
  71,44 € 61,59 €

  Primordial GF Adult Deer Turkey 12kg

  Primordial vysoká zvěř a krocan. Určen pro dospělé psy. Vysoká biologická hodnota, bezobilné krmivo. Předkové psů byli vlci, masožraví predátoři, kteří lovili ve smečkách a chytali zvířata větší, než jsou oni sami, ale také osamělí predátoři, kteří se živili jakýmkoli druhem čerstvého masa.
  78,25 € 64,77 €

  Primordial GF Adult Trout Duck 12kg

  Primordial se pstruhem a kachnou. Určen pro dospělé psy. Předkové psů byli vlci, masožraví predátoři, kteří žili blízko vodních toků a živili se čerstvým masem a rybami.
  72,59 € 62,56 €

  Primordial GF Adult Tuna Lamb 12kg

  Primordial s tuňákem a jehněčím. Bezobilná receptura vysoké biologické hodnoty. Předkové psů byli vlci, masožraví predátoři, kteří žili blízko vodních toků a živili se čerstvým masem a rybami.
  72,59 € 62,56 €
  Filtry Close
  Kategorie