Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Prins VitalCare

  Za studena lisované krmivo pro kočičky původem z Holandska.

  Při výrobě granulovaného krmiva lisovaného za studena výrobní teplota nepřevýší 80 stupňů Celsia. Neničí se tak některé složky potravy náchylné na teplotu. V provnání s extruzí, při které výrobní teplota dosahuje krátkodobě i 130 stupňů Celsia je výrobní proces lisování ke vstupním surovinám šetrnější.

  Lisované granule jsou koncentrovanější stravou. Dávkují se v menším množství než krmivo vyrobené extruzí, upozorňujeme ale na potřebu vyššího příjmu vody.

  Krmivo Prins se vyrábí v rodinné firmě založené roku 1963. Suroviny pochází pouze z místních zdrojů, od dloudobých dodavatelů, což se odráží ve vysoké stabilitě kvality krmiva.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  PRINS VitalCare KITTEN 1.5kg

  Za studena lisované kompletní krmivo pro koťata. Doporučeno pro koťata od 4 týdnů. Vysoká stravitelnost, menší stolice.
  16,05 €

  PRINS VitalCare ADULT FIT

  Za studena lisované komletní krmivo pro venkovní a fyzicky aktivní dospělé kočky. 100% přírodní, vysoká kvalita vstupních surovin.
  Od 16,05 €

  PRINS VitalCare ADULT MAXI

  Přírodní za studena lisované krmivo pro kočky velkých plemen. Vysoká chutnost, ideální pro vybíravé kočky.
  Od 17,94 €

  PRINS VitalCare HAIR/SKIN

  Přírodní lisované krmivo za studena pro dlouhosrsté kočky nebo pro kočky s problémy s kůží a srstí. pro krásný lesklý a hustý kožíšek.
  Od 18,40 €

  PRINS VitalCare INDOOR

  Kompletní lisované krmivo pro kočky chované v bytě. Vyšší podíl vlákniny usnadňuje průchod chlupů z očisty kožíšku trávícím traktem. S prebiotikem pro stabilní trávení.
  Od 17,94 €

  PRINS VitalCare RESIST calm

  Kompletní krmivo pro kočky lisované za studena. Složení receptury krmiva slouží jako prevence vzniku bezoárů a funguje proti tvorbě močových kamenů.
  Od 17,94 €

  PRINS VitalCare STRUVITE

  Doporučeno pro dospělé kočky s problémy s ledvinovými kameny. Kompletní za studena lisované krmivo značky Prins s vysokou chutností a stravitelností.
  Od 17,94 €

  PRINS VitalCare STERILISED 5kg

  Kompletní za studena lisované krmivo se sníženým obsahem energie pro kastrované kočky.
  42,55 €